Newsom تهمت مخالف در NFL بازگشت از coronavirus shutdown

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن ممکن است بخواهید فصل NFL برای شروع در زمان اما رژیم صهیونیستی است. گاوین Newsom, به عنوان او خواستار کالیفرنیا به حفاری در یک مبارزه با کروناویروس می گوید: نیست تعداد دیدن استادیوم های بسته بندی شده با طرفداران فوتبال در ماه سپتامبر.

“من پیش بینی است که اتفاق می افتد در این حالت” Newsom از وی خواست تا شنبه که آیا او اجازه می دهد NFL بازی با ده ها هزار نفر از طرفداران در حضور هنگامی که فصل برنامه ریزی شده است برای شروع.

و که نمی کند فقط اعمال فوتبال – Newsom همچنین نشان داد تیم بیس بال نباید انتظار خود را برای شروع با تاخیر نجومی هر زمان به زودی.

“من یک مقدار زیادی از دوستان که کار در لیگ اصلی بیس بال و در NFL (که) من پرسیده شده است که” هنگامی که خود را در لیگ خواهد بود قادر به بازگشت Newsom گفت. او در پاسخ به آنها: “من می خواهم حرکت بسیار با احتیاط در انتظار است.”

با توجه به ESPN مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: کمیسیون از چندین نرم افزار ورزشی لیگ روز شنبه که او معتقد است فصل NFL باید شروع به برنامه ریزی در این پاییز و او امیدوار است که طرفداران در عرصه و استادیوم های اوت و سپتامبر.

بعد در کاخ سفید در کنفرانس مطبوعاتی مغلوب ساختن پیشی جستن گفت که او معتقد است ورزش حرفه ای باز خواهد گشت “هر زمان که ما آماده هستیم به عنوان به زودی به عنوان ما می توانیم.”

“من می توانم به شما بگویم که تاریخ اما من فکر می کنم آن را برای رفتن به هر چه زودتر به جای بعد,” او گفت:.

Newsom نیست آدرس این ایده ظاهرا در حال کاوش توسط چندین لیگ برای قرار دادن در بازی در خالی استادیوم ها و عرصه برای محدود کردن پتانسیل گسترش coronavirus و نه او صحبت می کنند به متوقف NBA یا NHL فصل. سخنگوی فرماندار کاهش یافته است برای پاسخ به پرسش.

اما حتی اگر تلاش برای مهار COVID-19 نشان می دهد موفقیت در ماه های آینده Newsom گفت که او نمی خواهد می خواهید به حرکت بیش از حد به سرعت اجازه می دهد تا بزرگ اجتماعات مانند رویدادهای ورزشی با استناد به نمونه ای از کسب و کار در آسیا است که اجازه داده شد برای بازگشایی — سپس با عجله بسته شده و دوباره پس از resurgences مرگبار بیماری است.

“من اینجا نیست دوم-حدس می زنم کسی” Newsom گفت. “اما من در اینجا به این می گویند: تصمیم ما بر این اساس حداقل اینجا در ایالت کالیفرنیا مشخص خواهد شد حقایق مشخص خواهد شد توسط کارشناسان بهداشت و درمان خواهد شد ظرفیت ما برای پاسخگویی به این لحظه خم و منحنی را مناسب جامعه نظارت و آزمایش برای اطمینان تعیین اینکه آیا یا نه که مناسب است.

“در حال حاضر من فقط با تمرکز بر فوری اما این چیزی نبود که من پیش بینی این اتفاق در چند ماه آینده” Newsom گفت.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de