Newsom آمار باید دکمه مکث در حداقل دستمزد افزایش

زمانی که رژیم صهیونیستی. جری براون امضا سنا لایحه 3 در سال 2016 به مرحله یک 15 دلار حداقل دستمزد معامله شامل “offramps” است که می تواند گرفته شده در مورد اقتصاد ضربه یک پچ خشن.

به طور خاص قانون اجازه می دهد تا فرماندار در طول فاز-در دوره به طور موقت توقف برنامه ریزی شده را افزایش می دهد در مواردی که یا بیکاری افزایش می یابد و فروش-مالیات بر درآمد سقوط و یا اگر دولت پروژه های کسری.

این COVID-19 بحران اقتصادی راه اندازی تکه های خشن این لایحه ارائه یک offramp برای. رژیم صهیونیستی. گاوین Newsom باید آماده به ورزش این گزینه است.

کالیفرنیا همچنان تحت شدید پناهگاه در خانه سیاست باعث آن را به از دست دادن یک سوم از آن روزانه اقتصادی خروجی و 2.3 میلیون نفر به فایل بیکاری را تا کنون.

یکی دیگر مجبور به افزایش دستمزد خواهد بود بیمار توصیه می شود. به عنوان حتی قهوه ای اذعان کرد: “از لحاظ اقتصادی حداقل دستمزد ممکن است حس را ندارد.” حتی با فرض اینکه دولت موظف حداقل دستمزد را افزایش می دهد را حس آنها را ندارد و حس بسیار تحت شرایط فعلی.

این است که چرا سازمان های کسب و کار را به نام Newsom به توقف اجباری را افزایش می دهد. “هنگامی که COVID-19 بحران عبور می کند وجود خواهد داشت زمین سوخته در اشتغال و رستوران چشم انداز — قرار دادن پس از آن حداقل دستمزد را افزایش می دهد در” مکث “به عنوان مجاز توسط حداقل دستمزد قانون و کمک به کاهش آسیب” نوشت: نقطه Condie رئیس کالیفرنیا انجمن رستوران در نامه ای به فرماندار با توجه به لس آنجلس تایمز.

کالیفرنیا فدراسیون کار شمارنده است که بر خلاف نگرانی های کسب و کار جامعه بحران کنونی در واقع خط نیاز به افزایش پرداخت.

در حالی که ما درک احساسات واقعیت این است که کسب و کار از تمام اندازه ها تحت فشار و الزامی افزایش هزینه های نیروی کار در کسب و کار در یک زمان هنگامی که کسب و کار خواهد بود و در چنین زمین لرزان تنها مانع رشد اقتصادی و فرصت است.

در مسیر بهبودی, قوه مقننه و Newsom نیاز به تمرکز توجه خود را بر کاهش هزینه های زندگی و از بین بردن سیاست های طاقت فرسا که حد کار رشد و پیشرفت است. یک نقطه شروع می باشد این مساله افزایش حداقل دستمزد تا بهبود بازار.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im