Newsom بیشتر تابیده تا کنون در مقابله با کروناویروس: دن والترز

این ممکن است به نظر می رسد که coronavirus بحران شده است با ما برای همیشه, اما این کمتر از یک ماه پس از کالیفرنیا مقامات شروع به تحمیل یک شبه قرنطینه به منظور کاهش تلفات در زندگی انسان است.

آن هم چند هفته پس از قوه مقننه احتمالا به طور نامحدود و سپرده رژیم صهیونیستی است. گاوین Newsom به انجام هر کاری که لازم برای حفاظت از دولت 40 میلیون نفر.

پس چگونه است Newsom انجام می شود ؟ پس از یک زن و شوهر از اوایل miscues او انجام می شود بسیار خوب نشان دادن استادانه لمسی در ترغیب کالیفرنیا برای جلوگیری از تماس های شخصی, حتی اگر آن را به سرعت در حال فرو دولت به رکود اقتصادی.

Newson است به استفاده از یکی از مورد علاقه خود را با عبارات “ملاقات لحظه ای” و به نظر می رسد که کالیفرنیا’ تغییرات در رفتار شخصی و در حال استفاده از یکی دیگر از Newsomism, “خم منحنی” به اندازه کافی به شدت کاهش تلفات و جلوگیری از سرنوشت وحشتناک که اتفاق افتاده نیویورک و کشورهای دیگر.

Newsom به همراه دفاع با جرم ضربه زدن به دولت بودجه ذخایر به شدت یافتن محافظ سرپناه برای بی خانمان ها گسترش ظرفیت بیمارستان و به دست آوردن بیشتر بشدت مورد نیاز تجهیزات پزشکی — اخیرا یک ابتکار برای خرید بسیاری از میلیون ها نفر از محافظ و ماسک صورت.

“ما تصمیم گرفتیم به اندازه کافی به اندازه کافی است” Newsom اعلام کرد که او اعلام کرد دومی. “بیایید با استفاده از قدرت از قدرت خرید از ایالت کالیفرنیا به عنوان یک ملت-دولت و … در چند هفته آینده ما قصد داریم برای دیدن منابع در آن سطح به ایالت کالیفرنیا — و به طور بالقوه فرصت برای صادرات برخی از این لوازم به ایران نیاز دارند.”

“ملت-دولت” است و یکی دیگر از Newsomisms به ظهور یک یادآوری ثابت — حتی ضمنی به رخ کشیدن — کالیفرنیا که به اندازه کافی بزرگ است عمل می کنند که در آن دولت فدرال شکست خورده است.

Newsom همیشه به دنبال نور افکن trumpeting “کون بزرگ, آنال, بی پروا اهداف” مانند یک جانبه اجرای ازدواج همجنسگرایان به عنوان شهردار سان فرانسیسکو و امیدوار کننده به عنوان فرماندار به ساخت 3.5 میلیون خانه های جدید است.

Coronavirus همه گیر است که یک فرصت برای اقدام قاطعانه در بزرگترین هدف از همه صرفه جویی در هزاران زندگی و Newsom افزایش یافته است به این مناسبت با خو بلوغ و حتی گرفتن گلوگاه میل شدید خود را برای حمله به رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به حفظ رابطه کار با کاخ سفید است.

که گفت:, آن را هنوز هم کمتر از یک ماه کالیفرنیا هنوز هم دیده می شود این بیماری همه گیر اوج و حتی زمانی که پزشکی خود را تهدید کرده است فروکش ما روبرو خواهد شد که عواقب اقتصادی برای چندین ماه و حتی سال. به عنوان درآمدهای مالیاتی شاقول و ذخایر ذوب دور “کون بزرگ, آنال, بی پروا اهداف” که Newsom شده بود به دنبال خواهد را از صندلی عقب به مدیریت بحران.

از صرفا سیاسی حرفه ای نظر که همه بد نیست حتی اگر Newsom البته ادعای بدون انگیزه های سیاسی. “این است که سیاسی نیست, این است که به هیچ وجه شکل یا فرم غاصب و یا تضعیف او گفت:” از خود پزشکی ماسک ابتکار. “این است که همه در روح همه ما پله به این لحظه و انجام آنچه ما می توانیم.”

اما Newsom نمی آشکار عمل در یکی از روزانه خود را پخش جلسات بلکه در سراسر کشور ظاهر در MSNBC را “Rachel Maddow نشان می دهد” که مخاطبان است که اکثریت چپ-از-مرکز دموکرات. و او نیز به دست آورد رسانه ملی توجه زمانی که او اعزام 500 هواکش دیگر زده متحده مانند نیویورک.

Newsom را Maddow ظاهر آینده یک روز قبل از سن. برنی ساندرز کاهش یافته ریاست جمهوری مشاجره فوری یک سیاسی اثر به عنوان یک #PresidentNewsom برچسب شروع روند در توییتر.

بدون شک وجود دارد Newsom بنادر جاه طلبی های ریاست جمهوری. به عنوان به خوبی به عنوان او انجام شده تا به امروز او چهره سال از بحران است که قاطعانه ثابت جای خود را در کالیفرنیا تاریخ سیاسی و در نتیجه تعیین تا چه حد او می تواند برود.

CalMatters است که منافع عمومی و روزنامه نگاری سرمایه گذاری متعهد به توضیح چگونگی کالیفرنیا دولت و کنگره کار می کند و چرا از آن مهم است. برای داستان های بیشتر توسط دن والترز, رفتن به calmatters.org/commentary

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر