Newsom: Coronavirus اجتماعی فاصله اقدامات می تواند دو یا سه ماه

Category: لاس واگاس دیلی نیوز No comments

سخت اجتماعی فاصله اقدامات به تمبر از coronavirus’ گسترش ممکن است نیاز به دو یا سه ماه در کالیفرنیا رژیم صهیونیستی است. گاوین Newsom پیشنهاد روز دوشنبه در کنتراست شدید با رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن که فقط چند دقیقه زودتر پیش بینی کرده بود که اقتصاد ایالات متحده می تواند بازگشایی برای کسب و کار در هفته و ماه نیست.

در همان زمان Newsom هشدار داد که دولت نیاز به افزایش دو سوم ظرفیت خود را از تخت بیمارستان در مواجهه با این بیماری همه گیر افزایش تعداد تخت های موجود در توسط 50,000 به حساب یک پتانسیل افزایش موارد آلوده.

واگرا پیام از واشنگتن و ساکرامنتو آمد و به عنوان کالیفرنیا نقض 2,000 coronavirus موارد و آمریکا ثبت بیش از 100 coronavirus مرگ و میر در یک روز برای اولین بار تا کنون. آنها همچنین به عنوان کنگره همچنان به استدلال می کنند بیش از یک نزدیک به 2 تریلیون دلار اقتصادی نجات بسته است.

به عنوان ایالات متحده پرانتز برای یورش بیمار آمریکایی و میلیون ها نفر مجبور می شوند در داخل خانه برای جلوگیری از سنبله که خطرات قریب به اتفاق بیمارستان جاه طلبانه ترین فدرال مداخله در دوران مدرن تست شده است که آیا واشنگتن می تواند به سرعت متوقف کردن بیماری همه گیر. توسط شب آن را به نظر می رسد وجود داشته باشد نه بیشتر رای جمعه و گفتگو خواهد فشار به شب.

“وقت آن است برای دریافت با برنامه زمان برای عبور تاریخی رهایی” گفت: عصبانی رهبر اکثریت سنا میچ مک کانل به عنوان او باز مجلسی پس از یک آخر هفته جلسه که موفق به تولید یک معامله است. “این ملی اضطراری است.”

مک کانل هشدار دموکرات ها به ترک تاخیر انداختن در “بازی های سیاسی” را به عنوان او توضیح داده دموکراتیک تلاش برای هدایت بیشتر از این کمک ها نسبت به بهداشت عمومی و کارگران است.

در ساکرامنتو Newsom به نام در کالیفرنیا به “عمل متفاوت” به عنوان دولت رسیده 2,162 تایید موارد coronavirus و 39 مرگ و میر مربوط به بیماری با توجه به تعداد تجمعی موارد گزارش شده از شهرستان ها از شنبه شب.

“اگر شما می خواهید به خم شدن منحنی ما باید به خم شدن به درک عمیق تر و دیدار این لحظه در” Newsom گفت: در یک کنفرانس مطبوعاتی.

به تعداد کسانی که در ادامه به افزایش Newsom اعلام کرد دولت افزایش یافته بود طرح های خود را در مورد چگونه بسیاری از تخت های بیمارستانی مورد نیاز خواهد بود به حساب بحران به 50,000 جدید تخت — شماره متناوب با توجه به دولت 416 بیمارستان در حال حاضر ظرفیت مورد 78,000.

حدود 30000 از این ظرفیت می تواند از موجود بیمارستان با تبدیل ساختمان دانشگاه و یا پارکینگ به بیمارستان چادر و یا با فشردن بیشتر تخت به زمان و امکانات Newsom گفت. اضافی 20,000 تخت مورد نیاز برای دیدار با شکاف را مجبور به آمدن موقت از سایت ها و هتل ها در علاوه بر این به یک 1,000-تخت دریایی ایالات متحده در بیمارستان کشتی که عازم لس آنجلس Newsom گفت.

مقامات نیز کار را برای جمع آوری 1 میلیارد پزشکی دستکش 500 میلیون N95 ماسک و 200 میلیون سپر چهره تجهیزات اولین پاسخ دهندگان نیاز به محافظت از خود را از ویروس. Newsom گفت: کالیفرنیا و کشورهای دیگر بوده است بی ارزش رقابت بیش از تجهیزات موجود که منجر به جهش قیمت.

“مردم دام بیش از خود را به معاملات است که در نهایت افزایش هزینه این منابع,” او گفت:.

فرماندار تشکر بخش خصوصی به صورت پنوماتیک و گفت که تسلا بنیانگذار Elon Musk تحویل داده بود در وعده خود را به ارسال 1,000 هواکش به لس آنجلس و 25 دهندگان گفته بود دولت آنها می خواستند به کمک 3D چاپ ماسک و تجهیزات دیگر.

Newsom صحبت کرد و فقط پس از مغلوب ساختن پیشی جستن روزانه کنفرانس مطبوعاتی که در آن رئیس جمهور گفت که او نگران است که “این درمان می تواند بدتر از مشکل” — نشان می دهد که ویرانی اقتصادی ناشی از سیاست های آمریکایی ها مجبور به ماندن در خانه می تواند در نهایت صدمه زدن به کشور بیشتر از این ویروس خود را.

Newsom, اما, با اشاره به چین و کره جنوبی مثال در مبارزه با این بیماری نشان می دهد که “ما به دنبال هشت هفته ما منحنی شاید بعد از هشت تا 12 هفته برای رسیدگی به این افزایش است.” او مشخص نیست که آیا کالیفرنیا می تواند مجبور به ماندن در خانه که برای کل دوره است.

بسیاری از کشورها به دنبال در کالیفرنیا قدم به قدم صدور اقامت-خانه سفارشات و تقریبا 4 در 10 آمریکایی ها گفته بودن نه به ترک خانه های خود به جز دلیل ضروری توسط دوشنبه شب.

دولت در حال حاضر از دیدن اقتصادی خرید اینترنتی از pandemic: در طول هفته گذشته حدود 106,000 نفر در روز را ارائه بیمه بیکاری ادعا Newsom گفت: افزایش خیره کننده از معمولی به طور متوسط 2500 روزانه ادعا می کند قبل از بحران.

در تلاش برای کمک به دیدار تخت بیمارستان شکاف Newsom گفت: دولت فدرال بود با ارسال هشت فدرال پزشکی پناهگاه به دولت آغاز شده بود به ارائه تجهیزات برای باز کردن یک در ریورساید در روز دوشنبه.

کارکنان نویسندگان Alejandra آرمسترانگ, لیزا Krieger, هریت روآن و لیندا Zavoral کمک گزارش. آسوشیتد پرس کمک به داستان.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>