Newsom: کالیفرنیا سال تحصیلی آینده ممکن است شروع در ماه جولای به کمتر-ریسک کسب و کار به تدریج’ بازگشایی

سال تحصیلی آینده ممکن است شروع به عنوان اوایل ماه ژوئیه یا اوت را برای یادگیری از دست این بهار Gov. گاوین Newsom روز سه شنبه گفت.

اگر چه هیچ شرکت تصمیم گیری ساخته شده است مقامات دولتی با توجه به شروع زودتر به 2020 سال تحصیلی — که خواهد آمد با امکان تغییرات فیزیکی به محیط مدرسه و یا مبهوت حضور و غیاب.

“ما می دانیم وجود دارد یک آموزش دست دادن به خاطر این اختلال” Newsom گفت. “ما ممکن است بخواهید به در نظر گرفتن که در سال تحصیلی منتقل شد تا کمی … که یادگیری از دست دادن است که بسیار واقعی است.”

هر گونه تغییر در سال تحصیلی خواهد بود بخشی از یک طرح بزرگتر به گسترش مهد کودک و تدریجی بازگشایی پایین ریسک کسب و کار Newsom گفت.

در طول چند هفته گذشته بستری شدن در بیمارستان و درمان-مراقبت از پذیرش ثابت گفت: دکتر سونیا Angell مدیر دولت در بخش بهداشت عمومی. و در حالی که کالیفرنیا در صدر 45,000 موارد در مجموع این هفته با سرعت از عفونت های جدید کاهش پیدا کرده است و از آنجا که دولت در تمام زمان بالا جدید روزانه موارد در آوریل 20, هنگامی که آن را ثبت 2,135 موارد جدید.

اگر این روند ادامه Angell گفت: کسب و کار مانند امکانات تولید, کسب و کار خرده فروشی و برخی از دفاتر می تواند دوباره باز با تغییرات فیزیکی. او از ارائه جزئیات بیشتر در مورد آنچه که دقیقا آن حمایت می تواند شامل فراتر از استفاده از تجهیزات حفاظت شخصی.

“هنگامی که داده ها به ما می گوید که حاضر است حق آن محیط می توانید شروع به باز” Angell گفت.

بازگشایی بالاتر ریسک کسب و کار مانند آرایشگاه و مغازه های ناخن سالن هنوز ماه دور Newsom گفت: با کمترین خطر مانند سالن های کنسرت و مراکز کنوانسیون حتی بیشتر پایین جاده.

و هیچ برنامه ای برای عقب پناهگاه در محل سفارش نمی خواهد از تداخل با محلی های قضایی سختگیرانه تر مقررات Newsom گفت. در کنفرانس مشترک خبری با اعلام جمعه منطقه خلیج عمومی ادارات بهداشت گفت: که آنها را گسترش پناهگاه در محل از طریق ممکن است.

“من می خواهم برای ایجاد یک اطلاعیه preempting حق خود را به طور دقیق تر در سطح محلی” Newsom گفت: از منطقه خلیج است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im