Newsom: کالیفرنیا, مکان های عبادت می توانید بازگشایی با ظرفیت محدود

در میان فشار از معترضان رئيس جمهور و دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن رژیم صهیونیستی است. گاوین Newsom پرده برداری از برنامه های روز دوشنبه برای بازگشایی کالیفرنیا کلیساها و اجازه می دهد در فرد مذهبی خدمات.

تحت فرماندار جدید راهنمای اماکن عبادت می تواند بازگشایی, در انتظار تایید از شهرستان مقامات بهداشت عمومی اما باید حد حضور و غیاب به 25 درصد از ظرفیت سازی و یا حداکثر 100 شرکت کنندگان — هر کدام که کمتر است.

پس از سه هفته تحت این محدودیت California Department of Public Health کار خواهد کرد با county مقامات بهداشت عمومی به منظور بررسی تاثیر فرد در خدمات مذهبی در یک منطقه خاص و ارائه بیشتر جهت برای گام بعدی.

مرتبط با: جمع آوری صدها نفر در داخل موریتا کلیسا برای عبادت یکشنبه

جدید هدایت می آید فقط سه روز پس از رئیس جمهور اعلام کرد که او تعیین مکان عبادت به عنوان “ضروری” کسب و کار و کسانی که دستور داده شد بسته به دلیل همه گیر باید مجاز به بازگشایی بلافاصله.

روز جمعه مغلوب ساختن پیشی جستن در گفت و نادیده گرفتن فرمانداران” در سراسر کشور که با بازگشایی نهادهای مذهبی.

“برخی از فرمانداران باید تلقی مشروب فروشگاه ها و درمانگاه سقط جنین به عنوان ضروری است اما باید از سمت چپ کلیساها و خانه های دیگر از عبادت او گفت:” در طول یک ظاهر کوتاه در کاخ سفید اتاق مطبوعات به عنوان دولت منتشر شده جدید همه گیر ارشاد برای مکان عبادت است. “این درست نیست.”

“…امریکا که ما نیاز به نماز, نه کمتر.”

وقتی پرسیده شد که در مورد تهمت نظرات در جمعه Newsom گفت او صحبت شده بود با رهبران مذهبی ایالت بیش از هفته گذشته برای پیدا کردن بهترین روش برای از سرگیری خدمات مذهبی به عنوان به سرعت به عنوان امکان پذیر است در حالی که هنوز هم حفاظت از سلامت عمومی است.

“این خیلی مهم است که مردمی درک ما عمیقا درک تحسین ایمان خود گذشتگی” Newsom گفت بعد “ما مشتاقانه منتظر بازگشایی کلیساها در شیوه ای امن و مسئول.”

با وجود چالش های متعدد به Newsom را مبنی بر فرد در خدمات کلیسا تا این نقطه دولت 9th مدار دادگاه تجدید نظر تایید سفارش خود را هفته گذشته در یک تقسیم حاکم است. قضات حکومت 2-1 که در جنوب خلیج United Pentecostal Church در سن دیگو نمی بازگشایی بلافاصله.

“ما در حال خرید و فروش در اینجا با شدت مسری و اغلب بیماری کشنده است که برای آن وجود دارد در حال حاضر هیچ درمان شناخته شده است. در کلمات از عدالت رابرت جکسون اگر “[c]ourt می کند خلق و خوی خود را doctrinaire منطق با کمی خرد عملی آن را تبدیل به قانون اساسی لایحه حقوق به خودکشی پیمان'” دو اکثریت قضات نوشت: در تصمیم دادگاه است.

اگر چه جدید در کالیفرنیا دستورالعمل ها را به مکان های عبادت این فرصت را به سر فرد در فعالیت های آن است که هنوز هم “به شدت توصیه می شود” که مکان عبادت در ادامه به ارائه خدمات از راه دور و دیگر فعالیت های مرتبط برای کسانی که آسیب پذیر هستند به COVID-19 فرماندار جدید راهنمایی متحده است.

مکان های عبادت را تشویق به تغییر شیوه های خاصی است که می تواند به افزایش گسترش COVID-19 مانند دست نگه داشتن با استفاده از یک مشترک جام و بغل کردن یا بوسیدن. آنها همچنین خواسته بودن به در نظر گرفتن برگزاری خدمات خارج هر زمان که ممکن است کوتاه خدمات به محدودیت طول زمان عبادت صرف در امکانات و مکان های عبادت برای ملاقات خارج از برنامه ریزی خدمات.

مانند کسب و کار, مکان های عبادت خواسته خواهد شد که به طور کامل پاکسازی امکانات خود را برای انجام نمایش های بهداشتی در کارکنان خود و اطمینان حاصل شود که عبادت اقامت شش فوت از هم جدا از یکدیگر است.

برای خواندن فرماندار کامل مجموعه ای از دستورالعمل ها برای مکان عبادت اینجا را کلیک کنید.

این داستان به روز خواهد شد.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de