دولت گاوین نیوزوم گفت کالیفرنیا پس از نزدیک به شش ماه تعطیلی کروناویروس به بازگشایی دیزنی لند، یونیورسال استودیوز هالیوود و دیگر پارک های تم در این ایالت «نزدیک تر می شود».

نیوزوم در جریان یک کنفرانس خبری در روز سه شنبه ۸ سپتامبر در مورد بحث های خود با اپراتورهای بزرگ پارک تفریحی کالیفرنیا اظهار نظر کرد.

نیوزوم می گوید: «گفتگوها، درست به عنوان یک یادآوری، برای پارک های تم، پارک های تفریحی و مانند آن در حال انجام است.»

همچنین نگاه کنید به: چگونه دیزنی لند می تواند تحت طرح 4 ردیف کالیفرنیا بازگشایی

دیزنی لند، یونیورسال استودیو هالیوود، مزرعه بری گره، SeaWorld سن دیگو، لگولند کالیفرنیا، شش پرچم سحر و جادو کوه و دیگر پارک های تم کالیفرنیا بسته در اواسط ماه مارس در میان COVID-19 همه گیر و باقی می ماند کرکره به طور نامحدود در حالی که آنها در انتظار دستورالعمل های ایالتی برای بازگشایی با خیال راحت.

نیوزوم روز سه شنبه اعلام کرد که اورنج کانتی، خانه دیزنی لند و گره، از محدود کننده ترین ردیف 1 “گسترده” سطح خطر به رده پایین تر بعدی 2 “قابل توجهی” سطح خطر نقل مکان کرد.

پارک های تم در لیست راهنمایی بخش کسب و کار منتشر شده در اواخر ماه اوت توسط دفتر نیوزوم که جزئیات یک سیستم چهار لایه جدید گنجانده نشده بود. طرح تجدید نظر شده برای اقتصاد امن تر می گذارد از معیارهای شل کردن و سفت کردن محدودیت های COVID-19 در شهرستانهای کالیفرنیا.

همچنین نگاه کنید به: آیا پارک های تم کالیفرنیا بیش از حد مخاطره آمیز برای بازگشایی؟

به گزارش نیوزوم، مذاکرات مربوط به دستورالعمل های بهداشتی و ایمنی COVID-19 برای پارک های تم کالیفرنیا «پیشرفت» است.

نیوزوم در جریان این کنفرانس مطبوعاتی گفت: هنوز مناطق زیادی وجود دارد که ما از نظر مذاکراتمان باز هستیم. “پیشرفت و پیشروی در همان فضا. نزدیک تر شدن به این نتیجه گیری که چه زمانی و چگونه با خیال راحت آن بخش ها را بازگشایی کنیم.»

به گزارش نیوزوم، تعیین چگونگی و زمان بازگشایی پارک های تم کالیفرنیا توسط داده های اپیدمیولوژیک COVID-19 برای این ایالت هدایت خواهد شد.

نیوزوم در جریان این کنفرانس خبری گفت: داده های اپی راه را به ما نشان می دهد و ظرفیت تعیین عزم را برای ما فراهم می کند. “ما اون تصميمات رو در زمان واقعي انجام ميديم”

همچنین نگاه کنید به: دیزنی لند راه آهن فراری میکی و مینی را تا سال ۲۰۲۳ به تاخیر می اندازد چرا که ساخت و ساز عمودی آغاز می شود

به گفته مارک Ghaly، وزیر بهداشت و خدمات انسانی کالیفرنیا، پارک های تم و بخش های دیگر بر اساس توانایی آنها در کاهش عوامل خطر COVID-19 در سیستم چهار لایه این ایالت قرار خواهند گرفت.

آقای غلی در جریان این کنفرانس خبری گفت: «با جلو رفتن، قرار دادن برخی از این بخش های مختلف را در سراسر رده های مختلف خود در نظر خواهیم گرفت چرا که شروع به توسعه اطلاعات فزاینده ای در مورد چگونگی کاهش ریسک هر یک از این بخش های مختلف می کنیم.»

همچنین نگاه کنید به: دیزنی لند گسترش شیرین کاری ابرقهرمان مارول نشان می دهد ریخته گری تماس برای پردیس انتقام جویان

برخی از پارک های تم کالیفرنیا آمده اند تا با راه های خلاقانه تا حدودی بازگشایی در میان همه گیر.

SeaWorld سن دیگو بازگشایی در اواخر ماه اوت با باغ وحش روز: Bayside BBQ و Brews رویداد شامل نمایشگاه باغ وحش, ورزشگاه نشان می دهد و جشنواره مواد غذایی در حالی که سواری بیکار باقی می ماند.

شش پرچم کشف پادشاهی در Vallejo بازگشایی تجربه جهانی دریایی در اوایل ژوئیه با نمایشگاه حیوانات و نشان می دهد در حالی که نگه داشتن مناطق پارک تفریحی خود را بسته است.

مزرعه بری گره در پارک Buena شروع به یک سری از حوادث مواد غذایی، آبجو و شراب در اواسط ماه ژوئیه در حالی که نگه داشتن تم خود را سواری پارک و جاذبه های بسته است.

باغ وحش سن دیگو و پارک صفری آن در اواخر ماه ژوئن بازگشایی شد.

ديگر پارک های کاليفرنيا از افتتاح امسال دست کشیده اند.

آمریکای بزرگ کالیفرنیا در سانتا کلارا طرح های بازگشایی برای بقیه سال ۲۰۲۰ را لغو کرد. پارک آبی مواج واترز در سن دیماس فصل تابستانی خود را لغو کرد.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de