اخبار لنکستر نوجوان coronavirus مرگ می فرستد دچار طریق منطقه

Category: لاس واگاس دیلی نیوز No comments

یک لنکستر نوجوان که مرگ از coronavirus شد به گزارش روز سه شنبه بود در “سلامتی” قبل از سقوط بیمار با توجه به لس آنجلس شهردار اریک Garcetti در سهشنبه, مارس 24 هر چند مقامات بهداشت عمومی گفت: این پرونده هنوز در دست بررسی است و ممکن است یک جایگزین برای توضیح این مرگ و میر.”

لنکستر شهردار R. رکس parris در گفت فردی بود 17 ساله پسر و تایید او در غیر این صورت سلامت خوب است. پسر بیمار بود برای پنج روز قبل از مرگش در parris در گفت.

“این بسیار ناراحت کننده,” parris در از طریق تلفن گفت: شنبه شب.

“این بر عظمت چالش در مقابل ما با این بحران بهداشتی و چگونه آن را می تواند تحت تاثیر هر کسی و همه” رژیم صهیونیستی. گاوین Newsom گفت.

LA County مقامات بهداشت عمومی پس از ساخت این اطلاعیه در طول روزانه خود را به اواسط روز جلسه تحت فشار قرار دادند یک مختصر و مفید پیگیری بیانیه در بعد از ظهر و اضافه کرد که فرد مرگ می تواند یکی دیگر از توضیح و هنوز تحت بررسی است.

“هر چند اولیه آزمون نشان داد یک نتیجه مثبت برای COVID-19 مورد پیچیده است و ممکن است یک جایگزین برای توضیح این مرگ و میر” وزارت بهداشت نوشت.

Parris در گفت که او در بر داشت county بیانیه “مزخرف” گفتن در جنوب کالیفرنیا, اخبار گروه, پسر, درگذشت دره آنتلوپ بیمارستان سپتیک شوک شدید وضعیت پزشکی است که رخ می دهد هنگامی که بدن یک پاسخ قاطع به عفونت.

نوجوان پدر که همواره برای بارگذاری قرارداد این ویروس parris در گفت. با توجه به جهانی سپسيس اتحاد COVID-19 می تواند باعث عفونت.

“هر کس باید واقعا وحشت دارم. به ما گفته شد و ما اعتقاد بر این نیست که کودکان را می کشند و ما آموخته که امروز اشتباه است” parris در گفت. “چگونه می تواند این هر وحشتناک تر از آن در حال حاضر است ؟ که چگونه است.”

کمی دیگر شناخته شده بود در مورد فردی که اگر تایید شود نشان دهنده اولین مورد شناخته شده از یک جزئی تحت سن 18 سالگی در حال مرگ از COVID-19 در ایالات متحده و یکی از تنها چند شناخته شده در سراسر جهان است. مقامات بهداشت گفت: در اوایل روز سه شنبه آن شناخته شده نیست که آیا این فرد تا به حال شرایط بهداشتی اساسی.

در حالی که COVID-19 بیماری است که نتایج حاصل از coronavirus کشته شدن بیشتر مردم بیش از سن 65 آن hospitalizes مردم از سنین مختلف و بدون تبعیض است.

“به عنوان یک پدر و به عنوان یک Angeleno قلب من می رود به خانواده که امشب می داند که فرزند خود را نمی خواهد در آینده صفحه اصلی” Garcetti گفت. “به جوان مردم وجود دارد این می تواند به شما ضربه بیش از حد. بدانید که رفتار شما می تواند صرفه جویی در زندگی و زندگی و زندگی می تواند مال شما.”

لس آنجلس بهداشت عمومی مدیر باربارا فرر گفت: اخبار این فرد جوان مرگ شد “ویرانگر یادآوری است که COVID-19 آلوده مردم در تمام سنین است.”

“این دشوار است اعداد به گزارش به دلیل پشت این اعداد” فرر افزود: “خانواده و دوستان که تجربه وحشتناک از دست دادن.”

مرتبط با: چقدر از خطر کند coronavirus مطرح برای کودکان ؟

در مجموع 11 نفر فوت کرده اند در لس آنجلس به عنوان یک نتیجه از coronavirus, از شنبه. چهار اضافی مرگ و میر از جمله روسیه و دیگری در ساحل طولانی شد به گزارش روز سه شنبه همراه با 128 موارد جدید در شهرستان لا. در مجموع 662 نفر را تایید کرد با این ویروس هر چند تعداد واقعی احتمالا بسیار بالاتر بهداشت مقامات گفته اند.

اطلاعات دموگرافيک در مورد تأیید و حتی مرگ و میر به طور کامل در دسترس است. در لس آنجلس که از پنج شنبه, 10 تایید موارد زیر 18 سال و 268 یا 42 درصد بین سنین 18 تا 40. حدود 17 درصد از موارد تایید شده در شهرستان لا بستری شده اند هر چند سن گزارش شده است.

“این ویروس می تواند در واقع آلوده کردن مردم در سراسر هیئت مدیره” فرر روز دوشنبه گفت:. “همه مردم باید مراقب باشند و عمل هر دستورالعملی که صادر شده است.”

نیمی از کسانی که آزمایش مثبت در CA 18 تا 49. “افراد جوان می تواند و خواهد بود تحت تاثیر این ویروس” Newsom گفت. “در واقع افراد جوان به طور نامتناسبی هستند که تست مثبت در کالیفرنیا… با این مرگ غم انگیز این یادآوری برای هر کس به طور جدی از این.”

اطلاعات ارائه شده در هفته گذشته توسط مراکز ایالات متحده برای کنترل و پیشگیری بیماری نشان می دهد که نزدیک به یک پنجم از افراد آلوده سنین 20 تا 44 بستری شده اند از جمله 2% به 4% که نیاز به درمان در بخش مراقبت ويژه. که بر اساس 4,226 موارد تایید شده در ایالات متحده گزارش شده در مارس 16 و بر اساس پیش بینی.

مقاله شناسایی فقط یک مورد در سراسر جهان به عنوان از آوریل 11 و صفر موارد در سراسر کشور از مارس 16 از یک فرد زیر 18 سال که فوت از coronavirus با توجه به تحقیقات شدید در نتایج. یک دختر 14 ساله در چین کردهاند پس از. و در روز دوشنبه, مرگ دختر 18 ساله با شرایط بهداشتی اساسی از coronavirus گزارش شده در انگلستان است. دیگر مرگ و میر افراد زیر 18 سال گزارش شده توسط رسانه های ایالات متحده که از سه شنبه.

بزرگترین خطر برای افرادی که این بیماری همچنان خطر آنها در برخواهد داشت به سمت عبور از آن را بر روی کسی که مسن تر احتمالا پدر و مادر و یا پدربزرگ و مادر بزرگ.

به طور کلی 80 درصد از مرگ و میر مرتبط با COVID-19 مردم بیش از سن 65 با بالاترین درصد شديد نتایج در میان بیماران بیش از 85 سال است. بیشترین تعداد از بستری شدن در بیمارستان تقریبا 36 درصد از افراد بین 65 و 84 سال است. کمتر از 1 ٪ از بستری شدن در بیمارستان در میان افراد زیر 19 با توجه به CDC.

یک مطالعه در مجله Pediatrics منتشر شده قبل از انتشار در مارس 16, نگاه کودکان در چین که قرارداد COVID-19 در بر داشت بیش از 90 ٪ از تمام بیماران بدون علامت خفیف یا متوسط موارد است. تنها 6 درصد شدید و یا علائم حیاتی.

سازمان بهداشت جهانی مدیر کل Tedros Adhanom Ghebreyesus یک کنفرانس خبری گفت که افراد جوان باید با اینحال مراقب باشید.

“اگر چه افراد مسن ترین آمار افراد جوان هستند در امان نیست,” Ghebreyesus گفت. “من یک پیام برای مردم: شما شکست ناپذیر نیست و این ویروس می تواند شما را در بیمارستان برای چند هفته و یا حتی شما را بکشند.”

ثبت نام برای Localist ما روزانه ایمیل خبرنامه با داستان ها مربوط به جایی که شما زندگی می کنند. مشترک شدن در اینجا.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>