نیویورک آرام به سرعت ویروس به عنوان فشار رشد می کند در بازی های المپیک

Category: توین سیتی No comments

توسط جیم MUSTIAN و جفری COLLINS

نیویورک (AP) — بدون تاریخ بازی بیشتر پیکنیک در پارک با دوستان بیشتر وانت بازی بسکتبال. بیشتر رفت و آمد و یا با استفاده از حمل و نقل عمومی — مگر اینکه مطلقا ضروری است. نیویورک اجرا چشمگیر محدودیت یکشنبه به سرعت همه گیر است که به کشته شدن بیش از 14000 نفر در سراسر جهان شد و تهدید را به دولت یکی از بزرگترین نقاط داغ.

به عنوان coronavirus عفونت افزایش می یابد — یا در پیش بینی که آنها را رهبران هشدار داد انتقاد از کمبود تجهیزات پزشکی. اسپانیا شد احداث یک بیمارستان صحرایی در مرکز کنوانسیون انگلیسی, سلامت کارگران التماس برای بیشتر دنده گفت: آنها احساس مانند “گوشت دم توپ” و رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن دستور mobile بیمارستان مراکز ارسال می شود به واشنگتن و کالیفرنیا و نیویورک.

رژیم صهیونیستی نیویورک. اندرو کومو دستور داد تمام غیر ضروری کسب و کار در دولت به نزدیک و غیر ضروری کارگران را به ماندن در خانه سفت زودتر محدودیت.

کومو و نیویورک شهرستان, شهردار, بیل د Blasio, نیز نامیده می شود برای گرفتن همه چیز از ماسک به هواکش و همچنین به عنوان پزشکان و سایر کارکنان پزشکی به نیویورک و هشدار دهنده نصب مرگ و میر ممکن است رشد بیشتر شدت و بدون دولت فدرال بیشتر کمک کند.

Dr. Anthony Fauci, مدیر موسسه ملی آلرژی و بیماری های عفونی وعده داده شده در CBS’ “چهره ملت” که لوازم پزشکی در مورد شروع به ریختن در و خواهد بود “به وضوح کارگردانی برای کسانی که نقاط داغ که به آن نیاز دارید.”

ساعت بعد از مغلوب ساختن پیشی جستن کرد و گفت: به دستور سازمان مدیریت اضطراری فدرال به کشتی mobile بیمارستان مراکز به واشنگتن و کالیفرنیا و نیویورک.

“هیچ آمریکایی است که به تنهایی تا زمانی که ما متحد” نسبت ناروا گفت.

اما تلاش برای سریع بسته کمک از کنگره شک و تردید عمل. مجلس سنای آمریکا رای دادند در برابر پیشرفت نزدیک به 2 تریلیون دلار نجات بسته است. دموکرات استدلال آن را کج و به سمت شرکت به جای کارگران و ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی. اما مذاکرات ادامه داد.

تاخیر سرمایه گذاران را تکان داد. های آتی سهام ایالات متحده کاهش یافته است قبل از روز دوشنبه بازگشایی در وال استریت است که در آینده آن بدترین هفته از سال 2008. با سفر و سرگرمی متوقف و رستوران ها و کافه ها بسته بزرگ ردیف هایی از اقتصاد را به طور ناگهانی متوقف شد.

فشار ساختمان سازی در بزرگترین رویداد هنوز در تقویم جهانی: توکیو بازی های المپیک است. نخست وزیر ژاپن شینزو آبه گفت: به تعویق افتادن اجتناب ناپذیر خواهد بود و اگر این بازی ها بدون هیچ برنامه ریزی برای شروع در ماه جولای برگزار نمی در راه کامل.

کانادا کمیته ملی المپیک گفت: آن را نمی خواهد ارسال ورزشکاران مگر اینکه بازی ها به تعویق افتاد, یک سال و استرالیا مقامات گفت: ورزشکاران برای آماده شدن برای یک تاخیر. کمیته بین المللی المپیک گفت: آن را تا چهار هفته به نظر تعویق انداختن.

در سراسر جهان بیش از 335,000 نفر آلوده شده اند و بیش از 14,600 فوت کرده اند با توجه به دانشگاه جانز هاپکینز.

وجود دارد بیش از 33 ، 000 موارد در سراسر ایالات متحده و بیش از 400 مرگ و میر. ایالت نیویورک اختصاص 117 مرگ و میر عبور واشنگتن اولیه کانون ایالات متحده شیوع در تعداد مرگ و میر.

همراه با اعداد متناوب وجود دارد فردی یادآوری از رسیدن به ویروس. جمهوریخواه رند پل از کنتاکی شد اولین سناتور ایالات متحده به اعلام او آلوده شد. Opera سوپراستار Plácido Domingo اعلام کرد او COVID-19 و آنگلا مرکل صدراعظم آلمان قرار داده و خودش را به قرنطینه و پس از او دکتر آزمایش مثبت است.

برای بسیاری از افراد جدید کروناویروس باعث تنها خفیف یا متوسط علائم مانند تب یا سرفه. برای برخی به خصوص افراد مسن و افراد مبتلا به مشکلات بهداشتی موجود در آن می تواند باعث بیماری شدید از جمله ذات الریه. برخی از افراد 98,000 بهبود بیشتر در چین جایی که این ویروس برای اولین بار شناسایی شده در اواخر ماه دسامبر.

به عنوان ویروس گسترش یافته و آزمایش افزایش یافته است و ایالات متحده رشد کرده است به سوم-بسیاری از موارد در جهان است. اما مرگ و میر ناشی از COVID-19 ادامه به افزایش در نقاط داغ, ایتالیا, اسپانیا و ایران.

ایتالیایی برتر جوزپه کونته رفت و در برنامه زنده تلویزیونی اعلام کرد که او سفت کشور مستند. ایتالیا در حال حاضر بیش از 59,000 موارد و 5,476 مرگ و میر.

“ما مواجه با جدی ترین بحران است که این کشور تجربه کرده است و پس از جنگ جهانی دوم” کونته گفت: ایتالیایی ها در طول پخش در نیمه شب.

رهبر ایران را رد کرد آمریکا کمک به مبارزه با ویروس با استناد به یک بی اساس تئوری توطئه که شیوع می تواند یک آمریکایی طرح. آیت الله علی خامنه ای را در نظر آمد به ایران چهره ها در خرد کردن ایالات متحده تحریم های هسته ای خود را اعمال. ایران می گوید این 1,685 مرگ و میر و 21,638 تایید موارد ویروس — تلفات که از کارشناسان سازمان بهداشت جهانی می گویند تقریبا قطعا underreported.

جهان نگه داشته بستن بیش از حد. امارات متحده عربی است که تعلیق همه پروازهای مسافری و حمل و نقل از شرکت هواپیمایی مسافران از طریق این کشور برای دو هفته. دبی جهان شلوغ ترین فرودگاه بین المللی است که حیاتی hub اتصال غرب و شرق است. سنگاپور گفت: آن را به طور کامل تعطیل مرزهای خود را آغاز سهشنبه و نیوزیلند را به کامل مستند حدود چهار هفته است.

دولت بریتانیا تا به حال پیامی قوی برای کسانی که مارک های روز مادر روز یکشنبه: بازدید از مادر خود را می تواند او را بکشد. به جای احزاب ناهار یا چای نخست وزیر بوریس جانسون التماس انگلیسی به تماس مادر در یک چت تصویری.

پزشکان در بریتانیا ساخته شده فوری درخواست برای بیشتر تجهیزات حفاظتی به عنوان تعدادی از coronavirus بیماران در انگلستان به بیمارستان ها افزایش یافت و به بیش از 5000. تقریبا 4000 پزشکی کارگران امضا نامه ای به ساندی تایمز گفت: خط مقدم کارکنان احساس مانند “گوشت دم توپ.” آنها هشدار داد که پزشکان می میرند اگر آنها را دریافت نمی کنند بهتر تجهیزات است.

اسپانیا چهارمین شماره از عفونت — بیش از 28,500 و 1,750 مرگ و میر. واحد مراقبت های ویژه در برخی از مناطق نزدیک به محدودیت های خود را و یک بیمارستان صحرایی با 5500 تخت قرار بود تا در یک مرکز همایش در مادرید. مقامات بهداشت هشدار داد بیش از 10 درصد از این کشور را کارگران بهداشت در حال حاضر مبتلا به کوروناویروس.

“ما نمی توانیم فقط تکرار این شعار که ما را از این طریق دریافت کنید با هم,” دکتر گفت: آلمان Peces-Barba, یک متخصص ریه در فوندکین جیمنز دیاز بیمارستان در مادرید.

در انتظار است که بدترین و در عین حال برای آمدن به نیویورک کومو است گفت: بیمارستان ها برای افزایش زمان, تخت, تعداد حداقل 50 درصد. پیش بینی از مقامات بهداشتی هستند که COVID-19 موارد پیشرفته نیاز به مراقبت های پزشکی را بالا 100,000 در امور خارجه در ماه آینده و یا تا.

بیمارستان احساس له در حال ایجاد اورژانس سرریزهای و اختصاص COVID-19 بال با مقامات در شهر نیویورک قصبه بروکلین گفت: تعدادی از مراکز درمانی شدند غرق شدن.

مراقبت های بهداشتی کارگران گفت: آنها خواسته شد تا نسبت به استفاده مجدد و جیره یکبار مصرف ماسک و دستکش.

“این ساختمان در آتش است” دکتر گفت: David J. سنگ توصیف هرج و مرج و همیشه در حال تغییر ارشاد متخصصان پزشکی داده شده است. “این دیوانه تقلا.”

یک بارقه از امید چین بود که به اوج خود رسید و در ماه گذشته با هزاران نفر از موارد روزانه و که در آن بسیاری از افراد آلوده در حال حاضر بهبود. ملی کمیسیون بهداشت گزارش شده 39 مورد جدید دوشنبه همه “وارداتی” در سال های اخیر ورود از خارج از کشور و ادامه روند تقریبا هیچ عفونت داخلی.

اصلی مرکز شهر ووهان که این شهر را تحت مستند به دلیل ویروس شروع به اجازه دادن به جنبش محدود برای اولین بار از اواخر ماه ژانویه است. حمل و نقل عمومی شد و شروع به سر و شهرداری از دولت گفت: ساکنان تایید به عنوان سالم می تواند خود را ترک مناطق مسکونی در صورتی که اثبات آنها در حال بازگشت به کار.

رهبران در بسیاری از نقاط ایالات متحده بودند صدایی همان توجه داشته باشید که رهبران جهانی شد: دور ماندن از سایر افراد است. مقامات آنها را به نام های مختلف همه چیز — اجتماعی فاصله, پناه در محل و یا در مورد نشویل تنسی یک “امن تر در خانه” سفارش.

“ما همه در قرنطینه در حال حاضر. فکر می کنم در مورد آن” کومو گفت.

وی با بیان غضب که مردم رو نامرئی تهدید به جای مواج دود یا باد برف — جمع آوری شد در پارک بازی بسکتبال یا داشتن بلوک احزاب به جای خانه ماندن یا ماندن 6 فوت (1.8 متر) از هم جدا به عنوان دستور.

“آن حساس است. آن را متکبر. این خود مخرب است. این بی احترامی به افراد دیگر” کومو گفت. “آن را متوقف و آن را به توقف در حال حاضر.”

به عنوان کالیفرنیا بیش از حد سر به سواحل و پارک ها با وجود دولت خود را اقامت در خانه دستور مقامات بسته برخی از رشته ها و مسیرهای پیاده روی.

اجرای هر یک از ایالات متحده سفارشات نامشخص است. ترین مکان به سادگی شکست تا اجتماعات بزرگ و فرستاده مردم خانه به خاطر یکی از آخرین چیزهایی که مقامات بهداشتی می خواستم با قرار دادن مردم در فضاهای محدود مانند زندان.

بسیاری از دولت ها بودند و حتی انتشار بدون خشونت زندانیان. مغلوب ساختن پیشی جستن گفت که او به وزن اولیه انتشار سالمندان بدون خشونت مجرم در فدرال زندانها.

___

کالینز گزارش از کلمبیا, کارولینای جنوبی. آسوشیتد پرس خبرنگاران فرانک Jordans در برلین; کالین بری در Soave, ایتالیا; جوزف ویلسون در بارسلونا; Yanan وانگ در تورنتو; Antonio Calanni در میلان ایتالیا; Frances D’Emilio در رم; جیل بی قانون در لندن; Jon Gambrell در دبی; پژوهشگر هنری هو در پکن و دیگر AP خبرنگاران در سراسر جهان کمک به این گزارش.

___

این داستان به روز شده است که درست است که 53,000 تعداد به طور منظم تخت بیمارستان در ایالت نیویورک, شهرستان نیست.

___

آسوشیتد پرس دریافت پشتیبانی برای بهداشت و علوم از پوشش Howard Hughes Medical Institute وزارت علوم و آموزش و پرورش. AP تنها مسئول همه مطالب.

___

دنبال AP پوشش از شیوع ویروس در https://apnews.com/VirusOutbreak و https://apnews.com/UnderstandingtheOutbreak

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>