نیویورک quiets به عنوان آن می شود بعدی ویروس نقطه داغ

Category: توین سیتی No comments

توسط جیم MUSTIAN و جفری COLLINS

نیویورک (AP) — بدون تاریخ بازی بیشتر پیکنیک در پارک با دوستان بیشتر وانت بازی بسکتبال. بیشتر رفت و آمد و یا با استفاده از حمل و نقل عمومی — مگر اینکه مطلقا ضروری است. نیویورک در حال اجرای نمایشی محدودیت یکشنبه در تلاش برای آهسته یک بیماری همه گیر است که جاروب در سراسر جهان و تهدید را به دولت یکی از بزرگترین coronavirus نقاط داغ.

به عنوان مورد تعداد افزایش می یابد — یا در پیش بینی که آنها را مقامات در سراسر جهان هشدار داد انتقاد از کمبود تجهیزات پزشکی. اسپانیا شد احداث یک بیمارستان صحرایی در مرکز کنوانسیون انگلیسی, سلامت کارگران التماس برای بیشتر دنده گفت: آنها احساس مانند “گوشت دم توپ” و رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن دستور mobile بیمارستان مراکز ارسال می شود به واشنگتن و کالیفرنیا و نیویورک.

رژیم صهیونیستی نیویورک. اندرو کومو روز جمعه دستور داد تمام غیر ضروری کسب و کار در دولت به نزدیک و غیر ضروری کارگران را به ماندن در خانه, سفت کردن و حتی بیشتر محدودیت در محل قرار داده و پیش از آن در هفته. سفارش طول می کشد اثر در 8 p. m. روز شنبه, اما مقامات خواسته بودند نیویورکی برای شروع پس از آن بلافاصله.

کومو و نیویورک شهرستان, شهردار, بیل د Blasio, نیز نامیده می شود برای گرفتن همه چیز از ماسک برای لباس و همچنین به عنوان پزشکان و سایر کارکنان پزشکی به نیویورک است. د Blasio روز یکشنبه خواسته تهمت به نظامی ایالات متحده را بیش از تدارکات ساخت و توزیع تجهیزات پزشکی. کومو هشدار داد که سخت ضربه متحده outbidding یکی دیگر را برای همیشه کمیاب و لوازم و گاهی اوقات دو برابر یا سه برابر قیمت.

“من نمی تواند به اندازه کافی غیر نافذ. اگر رئیس جمهور عمل نمی کند مردم می میرند که زندگی می کردند در غیر این صورت” د Blasio گفت: ان بی سی “دیدار با مطبوعات است.”

بالا بیماری های عفونی متخصص در ایالات متحده وعده داده شده از شهر نیویورک و دیگر سخت ترین ضربه مکان هایی که بحرانی منابع را اجرا نمی شود.

لوازم پزشکی در مورد شروع به ریختن در و خواهد بود “به وضوح کارگردانی برای کسانی که نقاط داغ که بیشترین نیاز به آن” دکتر Anthony Fauci, مدیر موسسه ملی آلرژی و بیماری های عفونی گفت: CBS’ “چهره ملت است.”

ساعت بعد از مغلوب ساختن پیشی جستن کرد و گفت: به دستور سازمان مدیریت اضطراری فدرال به کشتی mobile بیمارستان مراکز به واشنگتن و کالیفرنیا و نیویورک. برای نیویورک که یکی دیگر از 1000 تخت بیمارستان.

“هیچ آمریکایی است که به تنهایی تا زمانی که ما متحد” نسبت ناروا گفت.

در همین حال مجلس سنای ایالات متحده تبدیل به یک پتانسیل 1.4 تریلیون دلار بسته کمک در رویه رای دادن. دموکرات استدلال آن را کج و به سمت شرکت به جای کارگران و ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی. اما مذاکرات ادامه داد.

تاخیر را تکان داد سرمایه گذاران به عنوان آتی سهام ایالات متحده به شدت کاهش یافت و در شروع معاملات در روز یکشنبه ، آتی برای شاخص S&P 500 با کاهش 5% باعث توقف معاملات در مدت کوتاهی پس از باز کردن. وال استریت در حال آمدن است خاموش بدترین حالت آن هفته از سال 2008 با داو پایین 17 درصد بسیاری از رستوران ها و کافه ها در سراسر کشور بسته و بزرگ و عصری اقتصاد به طور ناگهانی به زمین را متوقف کند.

در سراسر جهان بیش از 330,000 مردم آلوده شده اند و نزدیک به 14,400 فوت کرده اند با توجه به دانشگاه جانز هاپکینز. حدود 150 کشور در حال حاضر مورد تأیید.

وجود دارد بیش از 33 ، 000 موارد در سراسر ایالات متحده و بیش از 400 مرگ و میر. ایالت نیویورک اختصاص 117 مرگ و میر بیشتر در شهر نیویورک است.

روز یکشنبه در نیویورک گذشت واشنگتن اولیه کانون ایالات متحده شیوع بیماری در تعدادی از موارد منجر به مرگ.

برای بسیاری از افراد جدید کروناویروس باعث تنها خفیف یا متوسط علائم مانند تب یا سرفه. برای برخی به خصوص افراد مسن و افراد مبتلا به مشکلات بهداشتی موجود در آن می تواند باعث بیماری شدید از جمله ذات الریه. برخی از 93,800 مردم بهبود بیشتر در چین است.

کومو است گفت: بیمارستان ها برای کشف کردن راه برای افزایش زمان تخت حداقل 50 درصد به دلیل پیش بینی ها از مقامات بهداشتی هستند که COVID-19 موارد پیشرفته نیاز به مراقبت های پزشکی را بالا 100,000 در ایالت نیویورک در ماه آینده و یا تا. چنین سیل می تواند پایمال بیمارستان در یک شهر است که در مورد 53,000 تخت.

بیمارستان شروع به احساس له یکشنبه, ایجاد اورژانس سرریزهای و اختصاص COVID-19 بال با مقامات در بروکلین گفت: تعدادی بودند غرق شدن.

مراقبت های بهداشتی کارگران گفت: آنها خواسته شد تا نسبت به استفاده مجدد و جیره یکبار مصرف ماسک و دستکش.

“این ساختمان در آتش است” دکتر گفت: David J. سنگ توصیف هرج و مرج و همیشه در حال تغییر ارشاد متخصصان پزشکی داده شده است. “این دیوانه تقلا.”

اما در صورت نامرئی تهدید به جای مواج دود یا باد, برف, نیویورک شد و هنوز هم جمع آوری در گروه های بزرگ در پارک بازی بسکتبال یا داشتن بلوک احزاب است. مشابه صحنه های بازی در سراسر کشور است.

کومو بیان غضب یکشنبه که مردم هنوز هم نادیده گرفتن سفارشات برای دور ماندن از یک دیگر گفت که او هنوز هم از دیدن مردم اقدام مانند آن را فقط به یکی دیگر از بهار آخر هفته.

“آن حساس است. آن را متکبر. این خود مخرب است. این بی احترامی به افراد دیگر” کومو گفت. “آن را متوقف و آن را به توقف در حال حاضر.”

همراه با اعداد متناوب وجود دارد فردی یادآوری یکشنبه از رسیدن به ویروس. جمهوریخواه رند پل از کنتاکی شد اولین سناتور ایالات متحده به اعلام او آلوده شد. Opera سوپراستار Plácido Domingo اعلام کرد او COVID-19 و آنگلا مرکل صدراعظم آلمان قرار داده و خودش را به قرنطینه پس از یک دکتر که به او واکسن آزمایش مثبت است.

در جای دیگر در جهان coronavirus خروشان ، ایتالیا و ایران گزارش جدید افزایش مرگ و عوارض.

ایتالیایی برتر جوزپه کونته رفت و در برنامه زنده تلویزیونی اعلام کرد که او سفت کشور مستند. ایتالیا در حال حاضر بیش از 59,000 موارد و 5,476 مرگ و میر.

“ما مواجه با جدی ترین بحران است که این کشور تجربه کرده است و پس از جنگ جهانی دوم” کونته گفت: ایتالیایی ها در طول پخش در نیمه شب.

رهبر ایران را رد کرد آمریکا کمک های پنج شنبه برای مبارزه با ویروس با استناد به یک بی اساس تئوری توطئه که شیوع می تواند یک آمریکایی طرح. آیت الله علی خامنه ای را در نظر آمد به ایران چهره ها در خرد کردن ایالات متحده تحریم های هسته ای خود را اعمال. ایران می گوید این 1,685 مرگ و میر و 21,638 تایید موارد ویروس — تلفات که از کارشناسان سازمان بهداشت جهانی می گویند تقریبا قطعا زیر گزارش شده است.

در بسیاری از نقاط ایالات متحده مقامات صدایی همان نیست که نیویورک شد: دور ماندن از اجتماعات بزرگ. مقامات آنها را به نام های مختلف همه چیز — اجتماعی فاصله, پناه در محل و یا در مورد نشویل تنسی یک “امن تر در خانه” سفارش.

“ما همه در قرنطینه در حال حاضر. فکر می کنم در مورد آن” کومو گفت.

اجرای هر یک از این دستورات این است که هنوز هم در هوا. ترین مکان به سادگی شکست تا اجتماعات بزرگ و فرستاده مردم خانه به خاطر یکی از آخرین چیزهایی که مقامات بهداشتی می خواستم با قرار دادن مردم در فضاهای محدود مانند زندان. بسیاری از دولت ها بودند و حتی انتشار بدون خشونت زندانیان.

نزدیک به 40 زندانی تشخیص داده شده بود که از شنبه با COVID-19 در نیویورک سیستم زندان از جمله بدنام Rikers Island پیچیده و مقامات هشدار داد یک پرش بزرگ در موارد بود که به احتمال زیاد در آینده است.

جهان نگه داشته بستن بیش از حد. این مسافت طولانی هواپیمایی امارات — عمده شرق و غرب حامل — گفت: آن را به حالت تعلیق همه پروازهای مسافری آغاز روز شنبه بیش از وقوع. سنگاپور گفت: آن را به طور کامل تعطیل مرزهای خود را آغاز سهشنبه.

یکشنبه بود و روز مادر در بریتانیا و دولت تا به حال یک استارک پیام برای میلیون ها نفر: بازدید از مادر خود را می تواند او را بکشد. به جای احزاب ناهار یا چای نخست وزیر بوریس جانسون التماس انگلیسی به تماس مادر در یک چت تصویری.

پزشکان در بریتانیا ساخته شده فوری درخواست برای بیشتر تجهیزات حفاظتی به عنوان تعدادی از coronavirus بیماران در انگلستان به بیمارستان ها افزایش یافت و به بیش از 5000. تقریبا 4000 پزشکی کارگران امضا نامه ای به ساندی تایمز گفت: خط مقدم کارکنان احساس مانند “گوشت دم توپ.” آنها هشدار داد که پزشکان می میرند اگر آنها را دریافت نمی کنند بهتر تجهیزات است.

در اسپانیا و اروپا را سخت ترین-آمار کشور پس از, ایتالیا, واحد مراقبت های ویژه در برخی از مناطق نزدیک به محدودیت های خود را حتی قبل از روز یکشنبه جدید شمارش بیش از 28,500 عفونت و 1,750 مرگ و میر. یک بیمارستان صحرایی با 5500 تخت قرار بود تا در یک مرکز همایش در مادرید و مقامات بهداشت هشدار داد بیش از 10 درصد از این کشور را کارگران بهداشت در حال حاضر مبتلا به کوروناویروس.

“ما نمی توانیم فقط تکرار این شعار که ما را از این طریق دریافت کنید با هم,” دکتر گفت: آلمان Peces-Barba, یک متخصص ریه در فوندکین جیمنز دیاز بیمارستان در مادرید.

اما وجود دارد برخی از نشانه هایی از امید. چین در شهر ووهان — جهانی که در آن همه گیر شد و برای اولین بار شناسایی شده و برای اولین بار در شهرستان را قفل شده — رفت چهارمین روز متوالی در روز یکشنبه بدون گزارش هرگونه جدید و یا موارد مشکوک.

___

کالینز گزارش از کلمبیا, کارولینای جنوبی. آسوشیتد پرس خبرنگاران فرانک Jordans در برلین; کالین بری در Soave, ایتالیا; جوزف ویلسون در بارسلونا; Yanan وانگ در پکن; Antonio Calanni در میلان ایتالیا; Frances D’Emilio در رم; جیل بی قانون در لندن; Jon Gambrell در دبی; پژوهشگر هنری هو در پکن و دیگر AP خبرنگاران در سراسر جهان کمک به این گزارش.

___

آسوشیتد پرس دریافت پشتیبانی برای بهداشت و علوم از پوشش Howard Hughes Medical Institute وزارت علوم و آموزش و پرورش. AP تنها مسئول همه مطالب.

___

دنبال AP پوشش از شیوع ویروس در https://apnews.com/VirusOutbreak و https://apnews.com/UnderstandingtheOutbreak

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>