نیویورک بسیج در برابر یورش از ویروس

Category: توین سیتی No comments

توسط جنیفر PELTZ و کالین بلند

نیویورک (AP) — تنها چند روز پس از نیویورک رهبران دستور داد مردم را به ماندن در خانه, مقامات بسیج به پتانسیل بهداشت عمومی فاجعه جمعه این شهر ظهور به عنوان ملت بزرگترین coronavirus نقطه داغ هشدار دهنده عود و شاید یک داستان عبرت انگیز — برای بقیه کشور است.

یک سردخانه موقت تعیین شد خارج Bellevue بیمارستان این شهر پلیس صفوف خود را رو به کاهش عنوان مطلب سقوط بیمار شد گفت: گشت های نزدیک به خیابان های خالی برای به اجرا درآوردن اجتماعی فاصله.

مقامات بهداشت عمومی شکار تخت و تجهیزات پزشکی و قرار دادن یک تماس برای اطلاعات بیشتر پزشکان و پرستاران از ترس این تعداد بیمار منفجر خواهد شد در چند هفته قریب به اتفاق بیمارستان راه این ویروس را در ایتالیا و اسپانیا. دانشگاه نیویورک ارائه شده به اجازه دهید آن دانشجویان پزشکی فارغ التحصیل اوایل به طوری که آنها می تواند پیوستن به نبرد است.

در سراسر جهان مرگ و میر صعود گذشته 20,000 با توجه به تعداد در حال اجرا نگه داشته و توسط دانشگاه جانز هاپکینز. تعداد مرگ و میر در ایالات متحده در صدر 800 با بیش از 60 ، 000 عفونت.

ایالت نیویورک به تنهایی به خود اختصاص بیش از 30 ، 000 موارد و نزدیک به 300 مرگ و میر بسیاری از آنها در شهر نیویورک است.

رژیم صهیونیستی. اندرو کومو دوباره شفاعت برای کمک در برخورد با یورش نسبت به خوشه به نقش این شهر به عنوان یک دروازه برای مسافران بین المللی و خالص با تراکم جمعیت آن با 8.6 میلیون نفر, های مترو, آسانسور, آپارتمان, ساختمان ها و دفاتر.

“ما نزدیکی ما آسیب پذیر است.” “اما این درست است که بزرگترین ضعف شما نیز خود را بزرگترین قدرت است. و ما نزدیکی چیزی است که ما که هستیم. این چیزی است که نیویورک است.”

برخی از کارشناسان بهداشت عمومی نیز نسبت به این شهر رو به رشد caseload در بخشی از آن به دولت فشار بزرگ برای آزمایش مردم است.

Troy Tassier یک فوردهام استاد دانشگاه که مطالعات اقتصادی اپیدمیولوژی, پیشنهاد افزایش را نشان می دهد نیویورک را شانس بهتر بود آن را عمل کرده و هر چه زودتر به نظم اجتماعی فاصله.

نزدیک به 7 میلیون نفر در منطقه سان فرانسیسکو تمام شد اما محدود به خانه های خود در 17 مارس و کالیفرنیا قرار داده و همه 40 میلیون نفر از ساکنان آن زیر یک نزدیکی-مستند سه روز بعد.

سفارش به ماندن در خانه در ایالت نیویورک نمی تواند به اثر تا شب یکشنبه, مارس 22 و شهر نیویورک 1.1 میلیون دانشجو در سیستم مدرسه نیست بسته شد تا مارس 15, همچنین پس از دیگر مناطق بود و تعطیل.

دکتر مارک Dworkin, یک استاد اپیدمیولوژی در دانشگاه ایلینویز-شیکاگو گفت که او تا به حال به دنبال نیویورک وضعیت نزدیک به اندازه کافی می گویند که آیا او آن را انجام داده اند متفاوت اما او اشاره کرد که به سرعت در حال حرکت بسیار مهم است و گاهی اوقات دشوار است برای انجام این کار در اوایل نقاط زمانی که عمومی نیست حس یک تهدید قریب الوقوع است.

“در ابتدا من فکر می کنم وجود دارد یک مقدار مشخصی از ناباوری است که می رود,” او گفت:. “من فکر می کنم که منجر به حدی به عدم قرار دادن پا بر روی پدال گاز در برخی از اقدامات کنترلی که ما می دانیم که ما نیاز به انجام است.”

پس از نیویورک اولین تست مثبت آمد در مارس 2 — در مراقبت های بهداشتی کارگران که تا به حال به ایران سفر کرده و منزوی خودش پس از بازگشت شهردار, بیل د Blasio و کومو در ابتدا بازیگران این بیماری به عنوان یک تهدید خطرناک اما یکی که این شهر عضلانی سیستم بیمارستان می تواند اداره کند.

خطر ابتلا به جدید ترین نیویورکی به آنها گفت که نسبتا کم است.

اما پیام خود را منتقل به عنوان آن را با بسیاری از رهبران دیگر است که خود را به اقدام در اطلاعات جدید در ناشناخته سریع در حال تغییر وضعیت است.

Tassier گفت: آن را خیلی دیر شده: “ما هنوز هم می تواند همه چیز را بهتر از آنها خواهد بود در غیر این صورت.”

در تحولات دیگر در سراسر جهان:

— کاخ سفید و قانونی رهبران توافق در یک ماموت اقتصادی امداد بسته 2 تریلیون دلار طرح برای کمک به کسب و کار برای زنده ماندن بحران و به خانواده ها چک 1200 $در هر فرد بالغ و 500 دلار برای هر کودک است. سهام بسیج در وال استریت برای دومین روز در یک ردیف.

— پرنس چارلز به 71 ساله و وارث تاج و تخت بریتانیا آزمایش مثبت برای این ویروس بود اما تنها به نشان دادن علائم خفیف و منزوی خود را در املاک سلطنتی در اسکاتلند دیدار کرد.

— اسپانیا از مرگ و میر گذشته افزایش یافت 3,400 گرفتی چین پس از یک روز سنبله از 700 مرگ و میر. آن است که در حال حاضر دوم تنها به ایتالیا با بیش از 7500 مرگ و میر. “ما در حال فروپاشی است. ما باید بیشتر کارگران گفت:” لیدیا Perera یک پرستار در مادرید 1,000-تخت بیمارستان de la Paz.

— چین هوبئی که در آن شیوع اول ظهور در اواخر سال گذشته شروع به بلند کردن آن مستند.

— ولادیمیر پوتین رئیس جمهور روسیه به تعویق افتاد در سراسر کشور رای در پیشنهاد اصلاحات قانون اساسی که می تواند او را قادر می سازد به گسترش خود را نگه دارید و بر روی قدرت. این تصمیم روسیه به عنوان گزارش اول آن مرگ و میر ناشی از این ویروس دو سالمند در بیمارانی که شرایط اساسی.

— Riviera فرانسه شهر از جشنواره کن افتتاح سایت خود را در جهان مشهور جشنواره فیلم فجر برای بی خانمان ها.

— نخست وزیر بوریس جانسون گفت: بیش از 400 ، 000 نفر در یک روز به دولت تماس به صورت داوطلب برای کمک به کشور و مردم آسیب پذیر است. آنها را تحویل پزشکی راندن مردم از خانه دکتر قرار ملاقات ها و تماس های تلفنی به بررسی در بیماران است.

در سراسر کشور, کشورهای دیگر آماده برای یک نسخه از نیویورک کابوس با ترس بیش از رویدادهای عمومی برگزار شد در هفته قبل از این ویروس منفجر شد.

یک ماه پس از مردی Gras در داخل و اطراف New Orleans, لوئیزیانا, دیدن است بالونی تعداد موارد و در حال حاضر سوم بالاترین نرخ سرانه در ایالات متحده با توجه به فرماندار. شصت و پنج فوت کرده اند و این ویروس تایید شده است در سه چهارم از دولت 64 parishes.

شهرهای کوچک و مناطق روستایی شروع به زنگ به صدا به عنوان به خوبی.

در گرجستان دولت است که دیده می شود موارد رشد به بیش از 1200 یک آلبانی بیمارستان سه واحد مراقبت های ویژه در حال حاضر کامل و پزشکان مشغول به کار بودند به تخلیه مردم به عنوان به سرعت به عنوان امکان پذیر است تا راه را برای بیماران جدید.

“ما به سرعت در حال نزدیک شدن به نقطه حداکثر ظرفیت. ما نیاز به یک دریچه تسکین” گفت: استیون آشپزخانه افسر ارشد پزشکی در قمر Putney بیمارستان یادبود.

برای بسیاری از مردم coronavirus باعث خفیف یا متوسط علائم مانند تب و سرفه روشن است که در دو تا سه هفته. برای برخی به خصوص افراد مسن و افراد مبتلا به مشکلات بهداشتی موجود در آن می تواند باعث بیماری شدید از جمله ذات الریه.

___

طولانی گزارش از واشنگتن است. آسوشیتد پرس خبرنگاران در سراسر جهان کمک کرده است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>