نیویورک منطقه walloped به عنوان جهانی coronavirus مرگ و میر تصویب 100,000

نیویورک — در سراسر جهان مرگ و میر از coronavirus رسید گذشته 100,000 جمعه به عنوان اپیدمی در آمریکا کاهش گسترش نوار طریق نه فقط شهر نیویورک اما تمام سه دولت شهری منطقه 20 میلیون نفر متصل شده توسط یک درهم و برهم کردن از مترو و قطار و اتوبوس.

در اتاق خواب جوامع در سراسر رودخانه هادسون در نیوجرسی به شرق در لانگ آیلند و شمال به کانکتیکات مقامات ضبط شد برخی از بدترین شیوع بیماری در این کشور حتی به مقامات بهداشت عمومی ابراز خوش بینی که با سرعت از عفونت به نظر می رسد به کاهش باشد.

به عنوان پنج منطقه متروپولیتن نیویورک اختصاص بیش از نیمی از ملت را بیش از 18,500 مرگ و میر با دیگر نقاط داغ در مکان هایی مانند دیترویت, لوئیزیانا, و, واشنگتن d. C.

“هنگامی که آن را به شهر وجود دارد بنابراین بسیاری از مسافران و سفر آن را می شود در همه جا گفت:” مت Mazewski یک دانشگاه کلمبیا اقتصاد دانش آموز که سعی کردم به دور از کانون ترک آپارتمان خود در نزدیکی شهر نیویورک پردیس برای خانه پدر و مادر خود در دره, New Jersey.

تایید عفونت های رسیده حدود 1.7 میلیون نفر در سراسر جهان در حالی که آنها پیشی گرفته و نیم میلیون نفر در ایالات متحده با توجه به دانشگاه جانز هاپکینز دفعات مشاهده شده است.

ایالات متحده آمریکا است که در مسیر رسیدن به ایتالیا به عنوان کشوری با بیشترین تعداد مرده هر چند درست و ارقام در عفونت و زندگی از دست رفته در سراسر جهان بر این باور هستند که بسیار بالاتر به دلیل محدود تست, دولت, پوشش یو پی اس های مختلف و شیوه های شمارش.

در مکان هایی مانند نیویورک, ایتالیا و اسپانیا به عنوان مثال بسیاری از قربانیان که فوت در خارج از بیمارستان می گویند در یک خانه یا یک خانه سالمندان — شده اند از جمله در تعداد.

با مسیحیان در سراسر جهان به عنوان آخر هفته عید پاک, بهداشت عمومی مقامات و رهبران مذهبی به طور یکسان از مردم خواست در خانه بمانند و هشدار داد که نقض مستندات و اجتماعی فاصله قوانین می تواند این ویروس را به آمدن طوفان بازگشت. مقامات در اروپا قرار داده تا موانع استفاده از هلیکوپتر و هواپیماهای بدون سرنشین و با ذکر رانندگان که تا به حال بدون هیچ دلیل خوب می شود.

حتی در مکان های که در آن بحران به نظر می رسید به کاهش این مرگ روزانه بالغ شد سخت به خرس.

“من درک می کنم فکری و چرا از آن اتفاق می افتد” گفت: رژیم صهیونیستی است. اندرو کومو نیویورک که در آن مرگ و میر افزایش 777 به بیش از 7,800. “این نمی شود آن را آسان تر برای قبول است.”

اما نیویورک مقامات همچنین گفت: تعداد زیادی از مردم در مراقبت های ویژه کاهش یافته و برای اولین بار از اواسط ماه مارس و بستری شدن در بیمارستان شد کاهش: 290 جدید بیماران در یک روز در مقایسه با روزانه را افزایش می دهد از بیش از 1 ، 000 هفته گذشته است. کومو گفت که اگر این روند دارای نیویورک ممکن است نیاز به سرریز بیمارستان درست است که مقامات شده اند تکاپوی ساخت.

نیوجرسی شیوع بیماری با شروع دولت اول تایید عفونت, در, مردی که تبدیل بین نیویورک و فورت لی آپارتمان. این ویروس در حال حاضر در تمام 21 شهرستان نیوجرسی است.

برخی از حومه تا به حال عفونت رای حتی بالاتر از شهر نیویورک را از جمله راکلند که در آن نرخ ،

به عنوان جمعه, Nassau County, در نیویورک و لانگ آیلند و تا به حال بیش از 700 مرگ و میر. Bergen County, New Jersey, و شهرستان Westchester, New York, تا به حال حدود 400 هر. Essex County, New Jersey, و, Suffolk County, New York, هر دو ثبت بیش از 350. Fairfield County, کانکتیکات, تا به حال حدود 180.

مقامات گفت: بسیاری از کانکتیکات عفونت می توان به موارد در نیویورک, شهرستان Westchester.

“این یک ویروس است که می داند هیچ مرزهای” کنتیکت رژیم صهیونیستی. ند لمانت گفت: در ماه گذشته.

برای چند روز دو نفر از جهان دیگر بدترین ضربه مکان ایتالیا و اسپانیا گزارش داد که عفونت های جدید بستری شدن در بیمارستان و مرگ و میر شده است درست کردن حتی به عنوان مرگ روزانه عوارض باقی می ماند و تکان دهنده است.

اسپانیا ثبت 605 بیشتر مرگ و میر پایین ترین رقم در بیش از دو هفته و در آوردن آن به طور کلی تلفات به بیش از 15,800. ایتالیا گزارش 570 اضافی مرگ و میر در مجموع بیش از 18,800.

با برخی از نشانه هایی از امید ظهور, سوالات شدت مورد زمانی که محدودیت ممکن است سست می شود. اسپانیا گفت: کارخانه ها و سایت های ساخت و ساز می تواند سر کار شنبه در حالی که مدارس اکثر مغازه ها و دفاتر بسته باقی خواهد ماند. در ایتالیا وجود دارد درخواست برای راه اندازی مجدد ساخت.

هر چند رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن اصرار او نمی خواهد لغو محدودیت تا زمانی که آن را امن اعلام کرد یک “باز کشور ما” وظیفه نیروی و گفت: “من می خواهم به آن را دریافت و باز کردن به عنوان به زودی به عنوان ممکن است.”

رئیس سازمان بهداشت جهانی Tedros Adhanom Ghebreyesus هشدار داد که کاهش محدودیت های زودرس می تواند “منجر به یک کشنده تجدید حیات.”

ایتالیا و ایرلند و یونان در میان کشورهای توسعه مستند سفارشات به ممکن است.

به عنوان تهدید فروکش در برخی از جاها این افزایش در جاهای دیگر. در ایالات متحده آمریکا میشیگان اعلام کرد 205 جدید میر پنج شنبه, بالاترین مجموع روزانه از 117 روز پیش از آن. در اروپا و بریتانیا ثبت 980 جدید مرگ و میر نیز یک روز بالا, برای, نزدیک به 9,000 مرده در همه.

نخست وزیر بوریس جانسون باقی مانده بستری با ویروس بود اما از مراقبت های ویژه. پدرش استنلی جانسون گفت: نخست وزیر باید به “استراحت” قبل از بازگشت به کار.

روز جمعه برخی از کلیساها در سراسر جهان برگزار می شود, خدمات آنلاین, در حالی که دیگران مرتب نماز در رانندگی-در تئاتر.

در پاریس خدمات پخش شد از تقریبا خالی بسته-به-این-عمومی کلیسای جامع نوتردام هنوز هم به شدت زخم خورده از آتش یک سال پیش. در ورشو لهستان کشیش با پوشیدن ماسک شنیده اعترافات در یک پارکینگ. و در New Orleans کاتولیک اسقف اعظم پاشیده مقدس آب از رود اردن از یک هواپیمای دوباله سفر سربار.

___

Sedensky گزارش از فیلادلفیا و Catalini از Morrisville, Pa. مربوط به مطبوعات و روزنامه نگاران در سراسر جهان کمک به این گزارش.

___

دنبال AP پوشش خبری از کروناویروس همه گیر در http://apnews.com/VirusOutbreak و https://apnews.com/UnderstandingtheOutbreak.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im