1532453141-1200x630bb.jpg

حمایت

بلیط سیاتل خنده دار ترین نشان می دهد. پیچ خورده, کاباره, تعطیلات آخر هفته در حال است.

یک زن امیدوار است برای پیدا کردن یک شریک زندگی تک همسری است که در هم گره خورده. اما زمانی که او قرار می دهد کلمه “گره خورده” در مشخصات خود را در او می شود آب گرفتگی با مسخره pervs. چگونه او می تواند فیلتر کردن clueless در horndogs?

شنیدن بسیار ناخوشایند داستان از یک زن و شوهر گی که سرمایه گذاری برای یک آپارتمان برای یک قلاب به بالا تنها برای پیدا کردن وجود دارد بسیاری از مردان وجود دارد از وعده داده شده. چرا این آقا خیلی نادرست است ؟ نیست مردان مسن قرار بود به حمایت مربیان برای بالا و آمدن جوان ‘موسس?

آیا شما می خواهید برای حمایت از غریبه? کمک در اینجا.

در مگنوم دن صحبت می کند با super-duper هوشمند نویسنده پگی Orenstein, (نویسنده و جنسیت) در مورد کتاب جدید خود—پسران و جنسیت. او و دن بحث در مورد چگونه پسران هر دو رنج می برند و سپس تداوم فرهنگ سمی مردانگی. اگر شما یک بچه با یک مرد شما باید با گوش دادن به این یکی. همچنین یک مرد مقرر به ازدواج با افراد از طریق یکی از کسانی که پست الکترونیکی-در گواهی. خواهر او خواسته است او را به انجام او مراسم ازدواج. اما او نامزد یک دروغ کک addled بدون خوب مست! چگونه می تواند او برکت این ظروف سرباز یا مسافر ؟

یک قطعه: