جدید عشق وحشی: بوس

جو نیوتن

من نمی خواهم برای تبدیل شدن به یکی از کسانی که در نوشتن به شما شکایت در مورد چگونه من به ازدواج با من نبود از لحاظ جنسی سازگار با ده سال پیش و در حال حاضر زندگی جنسی من هنوز هم داره. من در حال حاضر می دانم که من نیاز به شکستن تا با دوست پسر من بود و من در مورد آن را انجام دهد زمانی که او بیمار مبتلا به آنفولانزا. این بود که در ابتدای ماه مارس ، من فرض او می شود بیمار به مدت یک هفته و سپس ما را ناخوشایند گفتگو. اما پس از آن کل کشور تعطیل و دوست پسر من رسما مبتلا COVID-19. بنابراین من او را دیده پس از آخر هفته گذشته در فوریه—شنبه است روز یادبود دن در صورتی که شما از دست داده ام همه مفهوم زمان—و من شده است بازی نقش حمایتی و نگران دختر از راه دور. اما آن را سخت است. هر دو پدر و مادر من هستند در گروه های پرخطر و سلامت روانی شده است ضرب و شتم. دوست پسر من است در نهایت گرفتن بهتر است و من نمی دانم چه باید بکنید هنگامی که من در نهایت باید دوباره او را ببیند. من نمی شکستن تا با او به دلیل یک فرد بد و من نمی خواهم به او صدمه دیده اما این که دقیقا چه اتفاقی خواهد افتاد. من احساس گناه می کنم چون من انتخاب من شادی خود را بیش از. من می دانم که من نباید دن اما من انجام دهد.

احساس رنجش مورد Uncoupling معضل

همه گیر و یا هیچ بیماری همه گیر, تقلب, شما نمی توانید اقامت با کسی که برای همیشه لطفا برای—شما نمی توانید بدبختی را برای بقیه عمر خود را—به فراغت است که فرد روال و برطرف شدن است درد گرفتن می انداختند. نمی شکستن تا با دوست پسر خود را در حالی که او در مبارزه با COVID-19 بود, درست انجام, البته, و من نمی برای یک دقیقه سوال صداقت نگرانی خود را برای او. (شما می خواهید برای دیدن پایان رابطه, تقلب نه او.) اما آیا منتظر نیست تا زمانی که شما او را دوباره برای شکستن تا با او. آن را خواهید خورد برای او, البته, اما جهان پر است از افرادی که رو رها کردم و بیش از آن. و هر چه زودتر او می شود شما هر چه زودتر او را ملاقات شخص دیگری. برای همه شما می دانید او را با چت شده بیش از حیاط خلوت خود حصار—در یک فاصله امن—با یکی از همسایه ها او علاقه مند می شود در دوستیابی اگر او مجرد بودند.


طی چند ماه دوست دختر من و من شده اند در قرنطینه با هم. به جز زمان ما را صرف کار ما به طور مداوم در هر یک از دیگر شرکت و انجام همه چیز با هم. آن را بزرگ بوده است تا کنون. خوب است بدانید که ما نمی خواهد خسته از هر یک از دیگر و یا احساس خفه شده. مشکل اصلی این است که پیدا کردن چیزی برای تماشا و یا چیزی برای انجام. هر گونه پیشنهاد ؟

قرنطینه تا

من شده است خواندن آینه و نورنهایی قسط از هیلاری منتل حماسه حساب زندگی درونی توماس کرامول, Henry VIII قدرتمند ترین وزیر—کسی که مرتب برای حمایت از آن بولین—در حالی که گوش دادن به هر موسیقی کلاسیک شوهر من قرار می دهد. اما فقط بنابراین شما فکر نمی کنم آن همه برنده جایزه داستان و هنر که در آن ما در حال quarantining ما نیز مشاهده شده است 90 روز نامزدکه کامل است (و کاملا جاذب) گه نشان می دهد و زندگی ساده با Paris Hilton and Nicole Richie که من از دست رفته زمانی که برای اولین بار آن را زد. بنابراین بدیهی است که من می خواهم پیشنهاد, داستان, موسیقی و تلخه تلویزیون—و البته.


مشکل من این است که من به طور جدی نگران از دست رفته در زندگی است. من یک مرد. من برای پیدا کردن مردان جذاب اما من هیچ نظری ندارم که چگونه برای رسیدن به یک. برای اولین بار در تابستان گذشته ملاقات کردم کسی ما بودند جنسی با یکدیگر است. او یک بازیکن هاکی. اما او از دست رفته است در حال حاضر. و هنگامی که من سعی می کنم دوستانه با مردان دیگر من به نام برای معاشقه. من گی هستم و نمی دانم چقدر صدمه دیده است من می توانم.

ساخت تمام این اتصالات سخت

بیش از 80 درصد از روابط همجنس خود را شروع کردم آنلاین قبل از همه گیر شروع مسابقه و این تعداد قطعا بالاتر در حال حاضر. بنابراین اگر شما در دوستیابی گی/تاسیسات aps به جای معاشقه با مردان تصادفی شما خواهد بود صحبت کردن به یک خود انتخاب گروهی از مردان که در حال دعوت از مردان دیگر به لاس زدن با آنها. شما هنوز هم در صورت رد البته و شما هنوز هم صدمه دیده است. به زندگی به رنج می برند به عنوان برخی از فیلسوف و یا دیگر بار گفت: اما این درد و رنج را آسان تر است تحمل اگر شما در حال گرفتن دیک خود را مکیده یک بار در در حالی که.


من 34, غیر دودویی اما ارائه ، با توجه به یک سری از شخصی تراژدی (مرگ و تبعید بیماری—این بود که ده سال) من پناه با پدر و مادرم. داستان کوتاه من 100% از نظر مالی وابسته به پدر و مادر من در حال حاضر. حرکت صعودی است, من تا به حال مقدار زیادی از زمان برای تبدیل شدن به راحتی با این واقعیت است که من واقعا می خواهید به یک ظرف غذا به اطراف با cross-dressing. من دوست دارم به یک جمع کن و یک مو فرفری, getup و کوتاه کردن مو و فقط ببینید که چگونه است که احساس می کند. پدر و مادر من می خواهم به می دانم که “این بدان معنی” و آنها را نمی خواهد “fuck اگر من می دانم که” برای پاسخ. از آن خواهد شد یک زمان طولانی (شاید سال) قبل از من هم واجد شرایط برای ناتوانی و یا آماده به کار دوباره و من فقط نمی توانید صبر کنید که طولانی است. خیلی از زندگی من در حال حاضر از من گذشت و من خسته از انتظار برای یک “زمان مناسب است.” اما کلاسور و لباس و مو هزینه پول است. نگه داشتن مو فرفری, چیزهای اطراف خانه بدان معنی است که مردم در نهایت آن را ببینید. دوباره آنها احتمالا می تواند حمایتی اما من فقط می خواهم به نگه داشتن این خصوصی. است وجود دارد یک راه برای انجام آن است ؟

به امید یک گزینه سوم

دیگر از برنده شدن در قرعه کشی و حرکت خود را فردا HFATO وجود دارد هیچ گزینه سوم اینجا. شما در حال رفتن به را انتخاب کنید خود را سم: خطر داشتن یک بی دست و پا و گفتگو با پدر و مادر که به احتمال زیاد به حمایت و یا همچنان صبر کنید—احتمالا برای سال—قبل از اینکه شما شروع به کاوش جنسیت خود را ارائه. انتخاب آشکار به نظر می رسد به من.


من در یک بحث به تازگی در مورد میخ و اصلی خود تعریف: “یک زن یک مرد, کون, در بند, سامان بازی.” من احساس می کنم آن را نقل مکان کرد و فراتر از آن و در حال حاضر به معنی هر کسی با پوشیدن یک بند در فاک هر کس دیگری ، دوستان من اصرار داشت که تنها یک مرد می تواند ثابت ثابت باشد و تنها توسط یک زن. به عنوان مبتکر اصطلاح دن ما به نوبه خود به شما: می توانید یک زن, میخ دیگری است ؟

جدید هستند

من به آن اجازه می دهد.


برخی از افراد فقط بد در رابطه جنسی ؟ شریک زندگی من شده است با غرق کار و زندگی جنسی ما دچار یک کاهش عمده. او کار خود را با یک روان درمانگر که به او گفت برخی از مردم نه تنها در جنس و او فقط باید بپذیریم که او یکی از این افراد است. آن را شکست قلب من می دانم کسی گفت که به شریک زندگی من است. من زیاده? وجود دارد برخی از راه برای گرفتن این عنوان چیزی جز اشتباه است ؟ یا این است که درمانگر یک دلقک?

به طور کامل تضعیف منفی درمانی

مردم وجود دارد خارج وجود دارد که “در رابطه” با هدف اقدامات است. به وجود دارد. اما “جنس خوب” است ذهنی که من متقاعد نشده هدف اقدامات واقعا مهم است. برای مثال من یک نامه دیروز از کسی شکایت شریک زندگی خود است “در فیلم” از آنجا که آنها فقط دروغ وجود دارد و خاموش و بی اثر در حالی که نویسنده نامه “همه کار.” اما اگر کسی فقط نهفته وجود دارد با همکاری یک necrophiliac خوب است که “سکوت و بی اثر” مسائل را به خوبی در فیلم بد نیست در رابطه حداقل توسط یک necrophiliac استانداردهای. همانطور که برای خود دوست پسر, کس, شما در یک موقعیت بهتر به قاضی که آیا او را به خوبی در رابطه جنسی—خود ذهنی استاندارد—از او کوچک است. احتمالا. و اگر شما لذت می برد این فیلم شما با داشتن قبل از شریک زندگی خود را غرق کار و سپس او را به خوبی در جنس او جنس خوب با استانداردهای خود را—و در اینجا امید شما را به داشتن تعداد زیادی از جنس خوب هم به زودی.


[email protected]

دنبال دن در توییتر fakedansavage

در مورد نحوه شنیدن مستقیم زن و شوهر ساخته شده است خانه خود را سوراخ افتخار به آنها را از طریق مستند. و دن چت با خوردگی مربی BlakSyn در مورد مسابقه در طول بازی سکسی بار. گوش دادن در در www.savagelovecast.com

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de