گزارش جدید: یکی در چهار واشنگتن می تواند در صورت ناامنی غذایی در ماه های آینده

The National Guard is helping out at food banks across Washington.

گارد ملی است و کمک کردن در بانک های مواد غذایی در سراسر واشنگتن است. کارن DUCEY / گتی ایماژ

یک گزارش جدید از شمال غرب برداشت نشان می دهد که 2.2 میلیون واشنگتن ممکن است در صورت ناامنی غذایی در اوج بحران بیکاری است که ضربه زدن به دولت به عنوان یک نتیجه از این بیماری همه گیر کوروناویروس.

حمایت

دریافت بلیط خود را برای عشق وحشی Livestream! Dan پاسخ خود را سوزاندن سوالات ارتباط زنده و تمام پول را به شمال غربی برداشت!

در بدترین سناریو که در آن “خطر” شغل نمی آمد و کنگره نیست, تمدید زمان بیکاری و مزایای مواد غذایی, محققان, پروژه کسری بودجه از 115 میلیون دلار در هر ماه لازم است “به طور کامل” نیاز به مواد غذایی است. این فاصله ممکن است بزرگترین “در اوایل ماه اوت و یا به عنوان در اواخر ماه دسامبر” به این معنی که در هر نقطه بین 1/4 و 1/3 از ما ممکن است ایستاده در خط در understocked مواد غذایی بانک به عنوان به زودی به عنوان این تابستان. واشنگتن با “بسیار کم و امنیت غذایی” ایالات متحده وزارت کشاورزی این مدت برای مردم گرفتن نیست به اندازه کافی به غذا خوردن هر روز می تواند از افزایش 4 درصد به 13 درصد در ارتفاع از بحران است.

این گزارش تایید می کند چه دولت واشنگتن و وزارت کشاورزی (WSDA) انتظار می رود در ماه گذشته هنگامی که آن را دیدم تعداد زیادی از مردم که نمی توانیم مواد غذایی دو از یک پایه از 850,000 به 1.6 میلیون نفر است.

در یک کنفرانس مطبوعاتی روز شنبه بعد از ظهر از شمال غرب برداشت مدیر عامل توماس رینولدز گفت: این گزارش فرض می شود که ناامنی غذایی نرخ مسیر با نرخ بیکاری است. با توجه به آخرین شماره از وزارت امنیت اشتغال بیش از 1.1 میلیون “متمایز افراد” در واشنگتن زمینه را برای مزایای بیکاری پس از وقوع آغاز شد با کم درآمد ساخت تا بخش عمده ای از filers.

اما WSDA مدیر Derek Sandison تاکید کرد که گروه او “بنیاد هم منابع” از فدرال و ایالتی و خصوصی اهدا کنندگان به “نیاز” تحت شرایط فعلی.

رینولدز تاکید کرد که نقطه. “ما در حال برگزاری خود ما در حال حاضر ما فقط نگران چه اتفاقی می افتد بعد از آن در سال اگر برخی از این برنامه ها در حال غروب و بدون برنامه های اضافی در محل.”

پشتیبانی غریبه

در میان دیگر سیاست های غرب برداشت سیاست عمومی مدیر کریستینا وانگ توصیه می شود ساخت دائمی فعلی گسترش مزایای بیکاری و طرح کمک های غذایی مکمل (SNAP) مزایای. وانگ همچنین گفت: ضربه محکم و ناگهانی مزایای مورد نیاز به روز می شود و 15 درصد افزایش یافته و مغلوب ساختن پیشی جستن دولت باید “تعلیق مضر قوانین پیشنهادی سال گذشته” است که اضافه کار مورد نیاز برای مواد غذایی تمبر دریافت کنندگان. در حالی که تلاش های بشردوستانه هستند بخشی از پازل از پر کردن بودجه از شکاف وانگ گفت: ضربه محکم و ناگهانی از مزایای ارائه نه وعده های غذایی برای هر یک وعده غذایی ارائه شده توسط موسسه خیریه بنابراین افزایش فدرال پاسخ می تواند بسیار موثر تر از آزادسازی یک دسته از پول به بنیادهای خصوصی.

به سمت این کنگره کیم Schrier گفت: دموکرات ها در مجلس تمدید و افزایش ناگهانی بودجه در عمل قهرمانان که در حال حاضر “مورد بحث” گرچه سن. میچ مک کانل نیست امیدوار کننده هر چیزی است.

Schrier همچنین با اشاره کوچکتر امداد لایحه موسوم به کشاورزان تغذیه خانواده کروناویروس پاسخ عمل می کنند که او همکاری اسپانسر با رییس جمهوری خواه کنگره کتی McMorris-راجرز. که لایحه به غذا بانک ها پول بیشتری برای خرید محصولات مازاد از کشاورزان است. سناتور. دبی neil thomas معرفی همراه لایحه تامین مواد غذایی, حمایت قانون از سال 2020 در سنا که ممکن است شانس بهتری برای حرکت رو به جلو.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.net