جدید Jabbawockeez تولید ‘بی’ می رسد این هفته در MGM Grand

Category: لاس واگاس

Jabbawockeez

حسن نیت ارائه میدهد

این Jabbawockeez خدمه جشن 2,000 نشان می دهد در MGM Grand در ماه گذشته.

ماه گذشته Jabbawockeez نتیجه آن “Jreamz” تولید در رقص خدمه خود تئاتر در MGM بزرگ با جشن به مناسبت چشمگیر 2,000 اجرای برنامه. که کاملا یک شاهکار تمام شده توسط خود را, اما آن را حتی بیشتر باور نکردنی به نظر این گروه شده است بازی نوار برای یک دهه در این سال اقامت قوی و در ادامه به تحول منحصر به فرد خود را نشان می دهد در حالی که تندرست مختلف قمار.

بعدی جشن برای روز جمعه اولین نمایش “بی انتها” چهارمین نسخه از نقاب خدمه وگاس را نشان می دهد تمرکز بر منحصر به فرد اصلی choreography مجموعه به “نهایی پخش” موسیقی از ژانرهای متعدد پاپ. Jabbawockeez ادامه خواهد داد و در آن خانه از چهار سال گذشته 350-صندلی Jabbawockeez تئاتر فقط اصلی کازینو طبقه در MGM بزرگ.

“این یک دهه پس از ما اینجا بوده ام و این فقط باعث می شود حس. چرا جشن می گیرند با یک نام تجاری جدید نشان می دهد و به مردم مطالب جدید و موسیقی جدید به باب سر خود را ؟ ” می گوید: Nguyen Phi یکی از این گروه و اعضای هیات موسس.

منشاء در سن دیگو, Jabbawockeez تبدیل به یک پدیده بین المللی پس از پیروزی در اولین فصل از ام تی وی را “america’s Best Dance Crew” رقابت نشان می دهد در سال 2008. شناخته شده برای ایجاد, سینمایی, تصاویر دقیق خود را از طریق رقص و یکسان هیپ هاپ لباس این گروه در ابتدا فرود آمد محدود نامزدی متفاوت MGM Grand فضا در حال حاضر دیوید کاپرفیلد تئاتر در مارس 2010.

که نشان می دهد به نام “MUS.من.ج.” و پیشگامانه موفقیت است. Jabbawockeez اولین رقص خدمه به تیتر لاس وگاس که در آن رقص همواره یک قطعه برجسته از سرگرمی های چشم انداز حتی اگر رقصنده به طور سنتی تنزل به سابقه مجری وضعیت. خود را نشان می دهد همواره ساخته شده در اطراف رقص و ثبت عناصر سنگین از هیپ-هاپ و موفقیت آنها شده است و تاثیر گذار.

“ما فکر می کنم آن را بسیار جذاب” Nguyen می گوید از تکامل رقص در نوار productions. “من احساس می کنم مانند رقصندگان همواره قرار دادن در پس زمینه نیست که هر چیزی اشتباه است با یک رقصنده پشتیبان. اما شما لازم نیست که به رقص در پشت هنرمند دیگر. خود ما نشان می دهد و ما شاهد این هستیم که اتفاق می افتد در حال حاضر بیشتر از همیشه. وجود دارد یک خط برای همه در اینجا. ما دیده ایم رقص فرهنگ [در لاس وگاس] رشد می کنند و ما فقط خوشحال می شود بخشی از آن فرهنگ است.”

“MUS.من.C” برنده بیش از مخاطبان و دریافت دائمی نقطه در مونت کارلو و سپس نشان می دهد نقل مکان کرد به اقصر در سال 2013 و اصلاح شد به عنوان “منشور.” دو سال بعد از آن بازگشت به MGM Grand در آن جریان cozier خانه به عنوان “Jreamz” یک تولید آن گنجانیده قوی تر داستان به ترکیبی از موسیقی و رقص و مخاطبان تعامل و سفارشی جلوه های ویژه.

“ما در حال نزدیک شدن به آن نه به عنوان یک وصله پینه کردن اما در کل جدید ارگانیسم می گوید:” یکی دیگر از Jabbawockeez, اصلی, Kevin “KB” آبجو در مورد “بی انتها است.” “ما قصد داریم به ما [وگاس] پروژه به دلیل وجود برخی از مطالب وجود دارد مردم دیده نمی شود اما ما در حال شکستن تمام آن را جدا مثل لگو و بازسازی آن و آن را احساس می کند خیلی متفاوت است.”

آبجو نیز یادداشت خدمه باز کردن فرایند خلاق به کل تیم در این زمان در اطراف, ترکیب بسیاری از رقاصان و هنرمندان به ترکیب “بی انتها است.”

“برای اولین بار در تاریخ Jabbawockeez, ما قصد داریم از یک بیت از یک دایره بسته به اعمال نفوذ جمعی طرز فکر باز به دیگر نوابغ در اردوگاه ما,” او می گوید. که شامل 15 اجرا است که آمار این مرحله هر شب یک گروه متنوع از مردان و زنان است.

“انتظار غیر منتظره می گوید:” Nguyen. “ما نمی خواهید به اجازه گربه از کیسه در همه چیز سرد ما تولید برنامه ریزی شده-wise اما مردم می دانند که در حال حاضر آن را فقط به رقص خدمه که برنده ‘ABDC.’ این یک کامل در تولید و آن را فقط یک hip-hop نشان می دهد یا نه. وجود دارد بسیاری از شخصیت. آن را کمی نور بیشتر در داستان است. هنوز هم وجود دارد یک مفهوم یک موضوع مشترک اما تا آنجا که به جنبش و جریان آن را به یک تولید بزرگ است.”

Jabbawockeez “بی انتها” برای اولین بار در 7 p. m. 6 مارس در Jabbawockeez تئاتر در MGM بزرگ (3799 Las Vegas Blvd. جنوب 702-531-3826). نشان می دهد برنامه های این ماه است که پنج شنبه و جمعه در 7 بعد از ظهر و پنج شنبه از طریق شنبه در 7 و 9:30 p. m. و شروع آوریل 1 این تغییرات به 7 p. m. شبانه اضافی 9:30 بعد از ظهر را نشان می دهد پنج شنبه از طریق شنبه. برای اطلاعات بیشتر jbwkz.com.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de