جدید بنیاد با هدف خرید دره سان Fernando آخرین orange grove و عمومی را

نزدیک به یک سال پس از سن فرناندو ولی آخرین کار orange grove قرار داده شد در بازار, فعالان اجتماعی روز شنبه, آوریل 22 راه اندازی بنیاد به خرید و حفظ Lindley F. Bothwell در مرتع پرورش احشام در وودلند هیلز به عنوان یک کارگر مزرعه و فضای سبز عمومی.

سازمان از Bothwell تگزاس بنیاد مجموعه ای در حال حرکت در 50 نسخه از روز زمین خاموش با شیوع کروناویروس گفت: آنها امید به جمع آوری میلیون ها و پیشنهاد برای حفظ تمام یا بخشی از اموال به عنوان یک حوادث و موسسه آموزشی “خواهد شد که بیشتر از حد مورد نیاز در یک پست COVID-19 جهان است.”

این Bothwell خانواده امنا در اصل به دنبال فروش اموال قابل توجه به توسعه خصوصی در تابستان گذشته یک طرح را در انتظار نگه داشته زمانی که شهر Councilmember باب Blumenfield آغاز یک پیشنهاد برای تعیین تگزاس به عنوان یک تاریخی-فرهنگی و تاریخی.

اگر شهر تعیین آن به عنوان تاریخی بدون کافی پیشنهاد خرید یک وکیل به نمایندگی از Bothwell امنا هشدار داد که اعضای خانواده را خاموش تگزاس تامین آب و اجازه می دهد که درختان پرتقال به پژمرده. یک شورای شهر رای گیری برای برنامه ریزی مارس 20.

“تلاش در حفظ Bothwell در مرتع پرورش احشام رانده شده توسط عشق و قدردانی جامعه ما است و برای این مکان منحصر به فرد” گفت: Blumenfield در یک مصاحبه مطبوعاتی در این بنیاد را راه اندازی. “هنگامی که شما در حال ایستاده در وسط باغ حمل و نقل شما را به یک متفاوت و ساده تر زمان و ما امیدواریم که برای نجات این بریدن از کشاورزی تاریخ برای نسل های آینده است.”

این Bothwell در مرتع پرورش احشام — مباهات ردیف بر ردیف والنسیا و موز درختان پرتقال در کنار خانه و انبار کاه است که پس از قرار نادر خودرو مجموعه است و باقی مانده از یک رفته ارضی راه زندگی در منطقه است.

مزرعه بود به Lindley Bothwell برجسته دانشگاه کالیفرنیای جنوبی cheerleading مربی و مرفه نارنجی رشد. همسرش آن Bothwell, عابدانه زد ملک تا زمان مرگ او در سال 2016.

  • این Bothwell اموال در مرتع پرورش احشام در Tarzana, CA., روز شنبه, مارس 21 سال 2020 است. (عکس توسط دین Musgrove, Los Angeles Daily News/SCNG))

  • این Bothwell اموال در مرتع پرورش احشام در Tarzana, CA., روز شنبه, مارس 21 سال 2020 است. (عکس توسط دین Musgrove, Los Angeles Daily News/SCNG))

  • صدا

    گالری خواهد شد درثانیه

  • این Bothwell اموال در مرتع پرورش احشام در Tarzana, CA., روز شنبه, مارس 21 سال 2020 است. (عکس توسط دین Musgrove, Los Angeles Daily News/SCNG))

  • این Bothwell اموال در مرتع پرورش احشام در Tarzana, CA., روز شنبه, مارس 21 سال 2020 است. (عکس توسط دین Musgrove, Los Angeles Daily News/SCNG))

در قبل از جنگ San Fernando Valley, 75,000 هکتار زمین بین شهرها و تقسیم بندی مورد استفاده قرار گرفت برای کار در مقیاس کوچک برای سود کشاورزی است. که شامل برخی از 750,000 درختان مرکبات به خصوص در اطراف نورتریج, گرانادا هیلز و سن فرناندو با توجه به کوین Roderick کتاب “دره Fernando سان: آمریکا حومه.”

پس از جنگ رشد جمعیت و توسعه و رونق همراه با افزایش هزینه های آب و مالیات اموال ناشی از زمین های کشاورزی به آرامی ناپدید می شوند. توسط 1990s ولی کار صنعت مرکبات کاهش یافته به Bothwell پرتقال جنوب ونتورا بلوار. میوه آن بود که اخیرا فروخته شده به یک Sunkist بسته بندی در خانه در اخنرد برای توزیع اما در مرتع پرورش احشام نشده بود سود برای سال.

در یک مصاحبه مطبوعاتی گفت: این بنیاد برای حفظ مزرعه در حال حاضر رسمی با 501(c)(3) وضعیت و جمع آوری کمک های مردمی عملیات آغاز شد و با تلاش مردمی از کشورهای همسایه روی مسکن جین Dalea-خان و هنرمند مایلز لوئیس که “می توانید تصور کنید هیچ چیز بهتر از آن تبدیل شدن به یک آموزش مزرعه برای لس آنجلس.”

راب Hollman غیر انتفاعی مشاور و اولیه سازمان بنیاد گفت: در بهترین سناریو غیر انتفاعی اقدام به خرید مزرعه و باعث می شود آن را یک موسسه آموزشی در حالی که بازگرداندن Lindley Bothwell مشهور مجموعه ماشین. در بدترین حالت یک توسعه دهنده اقدام به خرید مزرعه اما نمی تواند آن را تبدیل به طور کامل به خانه یا آپارتمانهای دلیل بنای تاریخی وضعیت.

با “مثبت” مانند preservationists کیم کوپر و ریچارد Schave در بنیاد مدیره, او گفت که او امیدوار است برای موفقیت در پیشنهاد. L. A. شهرستان باغ مدیر عامل ریچارد Schulhof نیز کمک به استراتژی است.

“ما بدست یک کل بسیاری از بازخورد مثبت” گفت: Hollman. “بدیهی است که کل وضعیت اقتصادی در حال حاضر به پایین پرتاب کرده است چیزهایی که خارج از ضربت سخت زدن اما ما می خواهیم به مردم چیزی برای نگاه به جلو به و تمرکز بر روی یک فضای سبز همه ما می تواند لذت بردن است.”

نمایندگی Bothwell امنا وکیل اندرو Fogg گفت: خانواده به سادگی نمی توانیم به حفظ اموال است. در حالت ایده آل, شهرستان و یا بنیاد می توانید خرید آن را به صورت کامل و یا رسیدن به نوعی سازش با یک علاقه مند به توسعه است. به عنوان یک توسعه سایت او گفت: خانواده به ارزش حدود 14 هکتار از زمین در حدود 15 میلیون نفر است.

“من تا به حال بسیار روشن جهت که این نه قابل دوام عملیات. آنها نمی تونم حفظ آن گفت:” Fogg. “اگر آنها تعیین آن را به عنوان یک بنای تاریخی آب خواهد بود خاموش بلافاصله. درختان می میرند … این یک ویژگی منحصر به فرد است و ما هرگز به آن استدلال می کنند نیست و معیارهای. اما اگر شما می خواهید برای حفظ آن وجود دارد هزینه.”

برخی از غیر تجاری باغ پرتقال در حال حاضر کار در دره از جمله هشت هکتار بیشه در کال ایالتی نورتریج و دیگری در ارکوت تگزاس نگهداری شده توسط L. A. تفریح و پارک های بخش. خود میوه است که گاهی اوقات برداشت توسط مردم در انتخاب خود را بر اساس و یا توسط سازمان های غیر انتفاعی.

الیزابت کان محیط زیست مدافع که او نیز شروع به کمک این بنیاد امیدوار است که خانواده پایه و محیط زیست دیدن مشابه اما بیشتر احیا کشاورزی گرا فرصت در Bothwell در مرتع پرورش احشام. او در نزدیکی بیشه و شروع یک دادخواست آنلاین هنگامی که خبر شکست آن شد تا برای فروش.

“برخی از اعضای خانواده به وضوح می خواهید پول و برخی می خواهند آن را نجات داد … در یک جهان کامل ما می توانید صندوق جمع آوری این پول و پرداخت آنها عادلانه و به اشتراک گذاری این به ‘بزرگترین مزرعه کوچک’ از Tarzana,” او گفت:. “در این نقطه آن را یک گام در یک زمان.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de