جدید کروناویروس صورت ميگيرد ما پاسخ

Category: توین سیتی No comments

توسط DON THOMPSON و آدم پرتو

واکاویل کالیفرنیا. (AP) — مقامات بهداشت عمومی شد retracing مراحل شمال کالیفرنیا زن در روز پنج شنبه معتقد بودند که فرد برای اولین بار در آمریکا به قرارداد بسیار مسری coronavirus بدون سفر در سطح بین المللی و یا که در تماس نزدیک با هر کسی که آن را به حال.

تشخیص و تایید شنبه, علامت تشدید در سراسر جهان شیوع در ایالات متحده به دلیل آن معنی است که این ویروس می تواند در حال حاضر فراتر از دسترس قرنطينه و دیگر اقدامات پیشگیرانه. اما مقامات بهداشتی دولت شد و سریع برای اطمینان دادن به مردم در روز پنج شنبه که چنین سناریو اجتناب ناپذیر بود و خطر گسترده انتقال باقی مانده است کم است.

Solano County بهداشت عمومی دکتر افسر بلا ماتیاس گفت: مقامات بهداشت عمومی را شناسایی کرده اند ده ها تن از مردم — اما کمتر از 100 — بود که تماس نزدیک با زن است. کسانی که مردم قرنطینه در خانه های خود. چند نشان داده اند که علائم و در انزوا ماتیاس گفت.

مورد پرسش در مورد چگونه به سرعت به مقامات بهداشت عمومی در حال حرکت به تشخیص و درمان موارد جدید. دولت و مقامات بهداشت فدرال مخالفت در مورد زمانی که پزشکان برای اولین بار درخواست زن آزمایش می شود.

پزشکان در دانشگاه UC Davis مرکز پزشکی گفت: آنها خواسته مراکز ایالات متحده برای کنترل و پیشگیری بیماری برای تست زنی برای این ویروس در فوریه. 19. اما آنها گفتند: CDC نه تایید تست تا روز یکشنبه “از آنجا که بیمار مناسب نیست موجود CDC معیار” برای این ویروس با توجه به یک یادداشت نوشته شده به بیمارستان وب سایت.

CDC سخنگوی ریچارد Quartarone گفت: یک بررسی مقدماتی از آژانس سوابق نشان می دهد که آژانس نمی دانم در مورد این زن تا روز یکشنبه همان روز بود اول تست شده است.

Quartarone گفت: آژانس در مورد گزارش با تاخیر تست و بررسی این دقت.” او گفت: CDC می توانید آزمون حدود 400 نمونه در هر روز.

کالیفرنیا رژیم صهیونیستی است. گاوین Newsom گفت: دولت محدود شد در چگونه بسیاری از مردم آن را تست می تواند به دلیل آن را تنها به حال 200 تست کیت. اما او گفت: مقامات فدرال و وعده داده اند به بسیاری از ارسال های بیشتر در روزهای آینده.

“من قصد ندارم به سیاسی این لحظه و من قصد ندارم به انگشت اشاره” Newsom گفت. “ما تا به حال بسیار قوی در رابطه کار با این (تهمت) دولت است.”

محققان متمرکز شده بود در ردیابی از روی حرکات به شکل از چگونه او کردم ویروس و کسی که دیگری او ممکن است ناخواسته آلوده. زن اول به دنبال درمان در NorthBay VacaValley بیمارستان در واکاویل یک شهر بیش از 100000 نفر حدود 59 مایل (95 کیلومتر) از سان فرانسیسکو.

ده کارشناسان از CDC وارد دوشنبه شدند و از رفتن به واکاویل برای کمک به با جست و گفت: دکتر جیمز وات, موقت, اپیدمیولوژی دولت در وزارت کالیفرنیا از سلامت عمومی است.

با بیمار به عنوان ground zero آنها مصاحبه فوری اعضای خانواده. سپس مانند هر مورد مشابه آنها در حال گسترش شبکه شامل بیشتر اعضای خانواده دور که ممکن است در تماس گردهمایی های اجتماعی مانند کلیسا است که بیمار ممکن است حضور داشتند و هر زمان ممکن را صرف در محل کار و یا حوادث مانند یک کنسرت.

آنها نه بیش از حد نگران, در حال حاضر, در مورد بازی گاه به گاه تماس بگیرید چرا که مقامات فدرال فکر می کنم coronavirus گسترش است تنها از طریق “تماس نزدیک بودن ظرف شش پا از کسی برای آنچه که آنها خواستار یک دوره طولانی از زمان گفت:” وات بود که دولت معاون اپیدمیولوژی برای 10 سال قبل از او در زمان موقت پست دو ماه پیش.

“که بیش از تماس گاه به گاه در یک فروشگاه مواد غذایی” وات گفت. “اینجا جایی است که تمرکز ما در حال رفتن به. … آنچه که الگوی انتقال بیماری?”

همه از 59 موارد دیگر در ایالات متحده شده است برای افرادی که تا به حال سفر خارج از کشور یا تماس نزدیک با دیگران که سفر.

پیشتر ایالات متحده موارد شامل 14 در افرادی که در بازگشت از شیوع مناطق در چین و یا همسرانشان; سه نفر که تخلیه از مرکزی چین در شهر ووهان; و 42 آمریکایی مسافران در الماس شاهزاده کشتی کروز که تخلیه شدند توسط دولت فدرال ایالات متحده از جایی که کشتی لنگر انداخت در ژاپن است.

برخی از این افراد درمان شده اند در Travis پایگاه نیروی هوایی واقع در سولانو شهرستان که در شمال کالیفرنیا زن زندگی می کند. اما هیچ شواهدی وجود ندارد که زن به هر گونه اتصال به این پایگاه گفت: سونیا Angell مدیر California Department of Public Health.

جهانی تعداد کسانی که بیمار توسط ویروس ماند پنج شنبه در اطراف 82,000 با 433 مورد جدید گزارش شده در چین و دیگر 505 در کره جنوبی.

این ویروس جدید است که یک عضو از خانواده کروناویروس است که می تواند باعث سرماخوردگی و یا بیشتر از بیماری های جدی مانند سارس و MERS.

این ویروس می تواند باعث تب و سرفه و خس خس سینه و ذات الریه. مقامات بهداشت فکر می کنم آن را به طور عمده از قطرات زمانی که یک فرد آلوده سرفه یا عطسه شبیه به آنفولانزا گسترش می یابد.

مقامات مردم را به برداشتن قدم برای جلوگیری از عفونت با کروناویروس و یا سایر عفونت های تنفسی مانند سرماخوردگی یا آنفولانزا از جمله شستن دست ها با آب و صابون و اجتناب از تماس نزدیک با افرادی که بیمار هستند.

___

پرتو گزارش از ساکرامنتو ،

___

آسوشیتد پرس بهداشت و وزارت علوم دریافت پشتیبانی از Howard Hughes Medical Institute وزارت علوم و آموزش و پرورش. AP تنها مسئول همه مطالب.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>