نوادا قفقاز بیش از. بنابراین در حال حاضر چه ؟

Category: لاس واگاس

Candidates

خورشید فایل و آسوشیتد پرس عکس

در جهت عقربه های ساعت از سمت راست: جو بایدن ctq برنی ساندرز پیت Buttigieg و الیزابت وارن در حال رقابت برای حزب دموکرات نامزدی ریاست جمهوری. هر کدام نامزد برنده به احتمال زیاد خواهد شد در نوادا در طول انتخابات.

نوادا از آن زمان به گرفتن نفس ما.

پس از بیش از یک سال از انتخابات ریاست جمهوری, حوادث, نامزد بازديد و می زند در ما و درب Nevadans در نهایت انتخاب خود را نامزد دموکرات ریاست جمهوری نامزدی.

و در حال حاضر که ما در قفقاز بیش از نامزدها را گله به کارولینای جنوبی و در نهایت فوق العاده سهشنبه متحده و فراتر از آن به پیچ پیام خود را. ثابت بوسیله اسباب گردنده از رویدادهای محلی را قطع و نوادا خواهد شد در سمت چپ یک ناظر برای بقیه نامزدی روند.

اما پس از نامزدی در ماه جولای به احتمال زیاد خواهد شد یک داستان متفاوت است.

کن میلر استادیار علوم سیاسی در UNLV گفت که در حالی که ما این است که مهم ترین میدان نبرد متحده, Nevada دریافت توجه از هر دو رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و احتمالی دموکرات نامزد.

این بدان معناست که بیشتر بازدید تظاهرات و پیام های تبلیغاتی زیر الگوی تعیین شده توسط گذشته ریاست جمهوری سه چرخه هنگامی که نامزد یا کمپین عملیاتی سفرهای مکرر در اینجا به امید تامین امنیت دولت کالج انتخاباتی رای.

“برای نوادا, ما در حال رفتن به ماندن مربوط به” میلر گفت. “ما مایل به آبی-بنفش بنابراین ما در میدان نبرد دسته. با انتخابات نقشه راه آن است که در حال حاضر ما در حال مرتب کردن بر اساس به سمت وسط که میدان جنگ مجموعه (دولت).”

نوادا به رای آبی در سال های اخیر انتخابات ریاست جمهوری — دولت مورد حمایت باراک اوباما برای ریاست جمهوری در سال 2008 و 2012 و هیلاری کلینتون در سال 2016. علاوه بر رای دهندگان در سال 2018 ارسال دموکراتیک بهداشت ، Jacky روزن به واشنگتن همراه با دو دموکراتیک جدید نمایندگان, استیون Horsford و سوزی لی.

وجود دارد تنها یک عضو جمهوری خواه از ایالت کنگره هیئت Rep. علامت Amodei و تنها یک ایالت جمهوری خواه officeholder, وزیر امور خارجه, باربارا Cegavske.

اما نوادا رای دهندگان انتخاب کلینتون با یکی از باریکترین حاشیه از پیروزی در انتخابات ریاست جمهوری سال 2016 میلادی در 2.4%. که به تهمت مجدد انتخابات به دلیل شناسایی نوادا به عنوان یکی از حداقل چهار متحده آن را می توانید تلنگر در این سال از جمله New Mexico, New Hampshire و کلرادو است.

مغلوب ساختن پیشی جستن تجمع 2020

President Donald Trump speaks during a rally in Las Vegas, Friday, Feb. 21, 2020. راه اندازی نمایش به صورت اسلاید”

“خود را با کمک این عقرب ما را مورد ضرب و شتم رادیکال دموکرات” مغلوب ساختن پیشی جستن در روز جمعه گفت در طول یک تظاهرات در مرکز کنوانسیون لاس وگاس. “ما در حال رفتن به برنده نوادا در بزرگ و زیبا نبود.”

نوادا دموکرات تعداد زیادتر تفوق یافتن جمهوری خواهان در ثبت نام رای دهندگان در مورد 698,000 به 587,000. اما در حالی که تبدیل به پایگاه مهم نیز وجود دارد دریایی واقعی از پتانسیل رای دهندگان ثبت نام شده به عنوان حزبی — تقریبا 424,000.

“من فکر می کنم ما یک زن و شوهر از انتخابات چرخه و دور از تصور به راحتی به آبی” میلر گفت. “و این است که فقط اگر این روند همچنان ادامه دارد.”

میلر و UNLV استاد علوم سیاسی دن لی گفت: حزبی رای دهندگان خواهد بود اهداف برای نامزد.

“وجود دارد به اندازه کافی ضعیف پارتیزان در دولت است که شما هنوز هم خواهید برای دیدن برخی از اجبار تلاش” میلر گفت.

او افزود که در فرد ظاهر خواهد احتمال کمی برای متقاعد کردن رای دهندگان مردد. یک کمپین اطلاعات, گفت, خواهد بود یک راه بهتر برای رسیدن به رای دهندگان. در سال 2016 هر دو نامزد صرف پول خوب در بازار با مغلوب ساختن پیشی جستن پمپاژ در $792,000 بین جمهوری قفقاز و روز انتخابات و کلینتون هزینه در حدود $1.23 میلیون بین دموکرات قفقاز و روز انتخابات با توجه به براده.

“این (جنگ) خواهد بود در درجه اول مبارزه بیش از تبلیغات” میلر گفت. “ظاهر برای پایه است.”

کیت Schipper به هاشمی مدیر ارتباطات برای نوادا گفت: مغلوب ساختن پیشی جستن نه نیاز به تمرکز بر روی مبارزه در برابر یک درون حزب رقیب به او می دهد لبه در دولت است. دموکراتیک مبارزات او گفت: به احتمال زیاد به باد کردن و یا پراکنده به کشورهای دیگر تا زمانی که یک نامزد انتخاب شده است.

“ما هنوز هم از حضور در اینجا” Schipper گفت. “ما هنوز در حال رفتن به کار می شود تا نوامبر است.”

داشتن یک خوب در نوادا نیز به احتمال زیاد تحت تاثیر قرار down-رای گیری مسابقه که بیشتر رای دهندگان به نوبه خود برای انتخابات ریاست جمهوری از midterms و از این رو مشارکت مردم برای یک نامزد می تواند بریزد پایین به دیگر نژادها. در حالی که دولت به شدت آبی 1 و به شدت قرمز 2nd کنگره مناطق دشوار خواهد بود برای تلنگر برای هر دو حزب 3 و 4 منطقه ارائه شده است که هر دو توسط جمهوری خواهان و دموکرات ها در گذشته بوده است. کنگره نامزدها به احتمال زیاد لینک خود به خود احزاب نامزد o درام تا حمایت خود را از حامیان و همچنین.

در سراسر کشور در سال 2016 دموکرات “دیوار آبی” — این واژه برای این که قبلا قاطعانه آبی ایالت مینه سوتا و ویسکانسین و میشیگان احتمال کاهش ترک در ایالت مینه سوتا به عنوان تنها دموکراتیک holdout در غرب میانه بالا.

این اتحاد چپ دموکرات ها به دنبال مسیرهای چندگانه برای ریاست جمهوری است. مرکزی برای تقریبا تمام ترکیبات متحده است که می تواند به 270 آرا و در نتیجه ریاست جمهوری است حفظ پشتیبانی در تمام کشورهای که رفت برای کلینتون در سال 2016. که شامل نوادا است.

این همچنین شامل متحده است که انتظار می رود برای رفتن کلینتون اما بدبختانه به ناروا مانند ویسکانسین و میشیگان یا پنسیلوانیا است. این کشورها میلر گفت: قرعه کشی خواهد شد قابل توجه در این انتخابات پیروز شد. در حالی که نوادا ممکن است به همان اندازه به عنوان آنها او گفت: آن را نمی توان نادیده گرفت.

“OK خوب ما نه کاملا به عنوان مهم به عنوان ویسکانسین یا پنسیلوانیا اما ما که ردیف بعدی” میلر گفت. “بنابراین ما در حال رفتن به یک مقدار زیادی از توجه است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de