Health insurance, Nevada

جان Locher / آسوشیتد پرس فایل عکس

این Nov. 13, 2014, عکس نشان می دهد افرادی که در نزدیکی یک بیمه فروشگاه نوادا سلامت لینک در چهار راه بازار در لاس وگاس.

Coronavirus همه گیر آورده در یک سطح جدیدی از آسیب پذیری برای آمریکایی که فاقد بیمه درمانی. اما خوشبختانه برای Nevadans که در حال ایجاد یا underinsured پوشش از طریق قانون مراقبت مقرون به صرفه است که هنوز هم در دسترس است.

نقره دولت بهداشت و درمان ارز که در عمل نوادا ACA بازار ایجاد کرده است یک دوره ثبت نام ویژه از طریق مارس 15 برای Nevadans که از دست رفته باز ثبت نام دوره پاییز گذشته.

در ضمن ارز باز است — مثل همیشه — به افرادی که از دست دادن شغل خود و خود را به کارفرما ارائه مزایای بیمه. تحت قانون فدرال کسانی که آمریکایی ها واجد شرایط برای ACA پوشش اگر آنها اعمال می شود ظرف مدت 60 روز از تبدیل شدن به بیکار.

همین دلیل است که مقامات دولتی در حال تشویق هر کسی بدون بیمه برای بازدید از نقره دولت بهداشت و درمان ارز آنلاین در بازار, نوادا, سلامت لینک برای دیدن اگر آنها واجد شرایط بدون در نظر گرفتن اینکه آیا آنها فقط پوشش خود را از دست داده اند و یا بیمه برای برخی از زمان. آنها همچنین استرس است که بازار باز است به افراد با اصطلاح “لاغر” پوشش — برنامه های کوتاه مدت که اصلا پوشش طیف گسترده ای از خدمات و اغلب ارائه نمی دهد برای شرایط موجود.

به عنوان نوادا, سلامت, لینک, مدیر هدر Korbulic نوشت: در یک ستون برای خورشید تبادل برنامه های ارائه 10 ضروری مزایای بهداشت و درمان موظف توسط ACA — بستری داروهای تجویزی آزمایشگاه خدمات و خدمات اورژانس در میان آنها است. افراد با شرایط موجود محافظت می شود و نمی توان انکار کرد پوشش به دلیل شرایط پزشکی.

به علاوه یکی دیگر: بیش از 80 درصد از مصرف کنندگان که خرید برنامه از طریق تبادل واجد شرایط دریافت یارانه برای جبران هزینه های خود را پوشش.

کارشناسان بهداشت می گویند که زمانی که بیمه رای می افتد ، یک دلیل این است که افراد با بیمه تمایل برای به دست آوردن مراقبت های پیشگیرانه و درمان زود هنگام برای بیماری که کمک می کند تا جلوگیری از گسترش بیماری است.

که به ویژه مهم است در حال حاضر.

برای کسانی که مایل به درخواست برای پوشش و یا سوال بپرسید بازدید nevadahealthlink.com تماس بگیرید و یا 1-800-547-2927.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im