Nevadans برای دریافت مزایای بیکاری عطف به ماسبق از 15 مارس Sisolak می گوید

Unemployment Press Conference

یوتیوب تصویر زندگی می کنند

رژیم صهیونیستی. استیو Sisolak آدرس بیمه بیکاری نگرانی در یک کنفرانس مطبوعاتی روز شنبه, مارس 14 سال 2020 است.

نوادا خواهد backdate تعداد مدعیان بیکاری به مارس 15 با امید ارائه برخی از کمک های مالی به ساکنان که در حال تحمل مشکلات ناشی از این بیماری همه گیر کوروناویروس Gov. استیو Sisolak امروز اعلام کرد.

بسیاری از ساکنان اجرا به تاخیر ارسال ادعا می کند به دلیل کمبود نیروی انسانی. در 30 روز گذشته, 300,000 Nevadans باید کاربردی برای مزایای بیکاری به پایمال کردن سیستم Sisolak گفت.

“واقعیت این است که در طول زمان خوب هیچ کس تا کنون می تواند آن را تصور کنید که بد دوباره قطعا به عنوان بد نیست که این” Sisolak گفت. “به عنوان یک نتیجه, تلاش برای ارتقاء بیمه بیکاری سیستم و یا افزایش نیروی انسانی و یا حتی حفظ سطح نیروی انسانی شد و مورد تایید نیست در گذشته قانونی جلسات.”

بخش نوادا, استخدام آموزش و توانبخشی سه برابر شده است کارکنان خود را بیش از آخر هفته و توزیع نزدیک به 200 میلیون دلار در نرخ بیکاری پس از 15 مارس. دولت نیز پراکنده اضافی $600 ماهانه به دریافت کنندگان از فدرال coronavirus محرک لایحه. این پول نیز خواهد بود backdated به 15 مارس.

کمک بیشتری می تواند راه را برای دفتر. فرماندار هفته گذشته اعلام کرد که یک فروشنده انتخاب شده به کارکنان 100 فرد در تماس با مرکز برای کمک به با هجوم ادعا می کند. که نام فروشنده شده است منتشر شد.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de