نوادا رای دهندگان صحبت کرده و آنها می خواهند به رها کردن انجمن فرایند

Category: لاس واگاس

Image

وید Vandervort

کارول Tipton, مرکز, حوزه, کاپیتان برای دموکرات نامزد ریاست جمهوری جو بایدن و حامیان خود را به رای گیری در جلسه روز در کورونادو دبیرستان در Henderson شنبه, فوریه. 22, 2020.

اگر چه گرد و غبار نشده به طور کامل حل و فصل از این سال نوادا قفقاز دولت آمده از این آخر هفته با داشتن اجتناب فاجعه مشکلاتی که در آیووا. در حال حاضر برای اطمینان از ما هرگز به طفره رفتن گلوله بود که دوباره ما باید رها حزبی روش به نفع اولیه رای دادن.

آمدن به این سال نوادا دولت حزب دموکرات در حال حاضر گرفته شده یک قدم به سمت اولیه با ایجاد چهار روز رای گیری اولیه دوره قبل از caucusing صورت گرفت. نتیجه: تقریبا 75,000 مردم انتخاب بازیگران یک رای گیری همان است که آنها می خواهم در یک اولیه — به عنوان شرکت کننده در روز از انجمن. دولت دموکرات گفت: رای گیری اولیه به مبلغ بیش از 70 درصد از کل مشارکت حدود 105,000 خوبی از 2016.

بحث در مورد حمایت عمومی برای تغییر است.

و جای تعجب نیست چون caucusing می تواند گیج کننده و پر هرج و مرج و حتی زمانی که آن را شامل نمی شود چین و چروک های جدید مانند بدنام سایه برنامه که باعث برهم در آیووا.

تحت شرایط عادی برخی از رای دهندگان آشنا با قوانین روند و در نتیجه پیدا کردن آن را دشوار است به حرکت. و همواره وجود دارد که گزارش از قوانین که اشتباه یا misapplied توسط سرپرستان در برخی از caucusing سایت.

از آن زمان به ترک این کهنه روند ،

نه تنها رای دهندگان ساخته شده اولویت خود را روشن اما به تعویض اولیه کمک خواهد کرد که اطمینان از نرم و صاف روند در انتخابات آینده. این وضعیت در آیووا چپ دموکرات نوادا تقلا برای ایجاد یک احتمالی است که نمی شامل سایه برنامه.

طرح جدید کار می کرد اما چرخش بیش از حد به راحتی.

خط پایین این است که یک اصلی را رای دسترسی آسان تر برای Nevadans و این که آنچه در آن همه مورد است.

به عنوان سابق رهبر اکثریت سنا هری رید گفت: “ما ساخته شده آن را آسان تر برای مردم به ثبت نام برای رای دادن در اینجا در نوادا در سال های اخیر و در حال حاضر ما باید آن را آسان تر برای مردم را به رای دادن در انتخابات ریاست جمهوری رقابت است.”

که هدف قرار دادن آن بر روی بینی. و آن را معنی دار که از رید که برای سال ها تا به حال حمایت به شدت برای caucusing بر این استدلال که از آن ارائه شده نخست فرصت برای ثبت نام رای دهندگان.

بر خلاف سنتی, رای گیری caucusing شامل رای دهندگان تشکیل گروه بر اساس نامزدهای آنها پشتیبانی و پس از آن که شمارش. داوطلبانی که نمی رسم پشتیبانی از حداقل 15 درصد از شرکت کنندگان در هر یک از سایت ها اعلام nonviable و حامیان آنها مجاز به پیوستن به گروه های دیگر. این فرایند اجازه می دهد تا رای دهندگان برای متقاعد کردن هر یک از دیگر به پیوستن به گروه خود.

طرفداران caucusing می گویند که آنها لذت بردن از مشارکتی و طبیعت از این روند است. اما به عنوان نشان داده شده در اوایل نتایج رای گیری در این سال بسیاری از رای دهندگان ترجیح می دهند از سادگی و حفظ حریم خصوصی از برگه های رای.

یکی دیگر از اخلال مشکل با caucusing است که آن را به ناچار در مکان های اجتماعی فشار بر رای دهندگان و در نتیجه استفاده شده است به عنوان یک ابزار برای سرکوب دخالت در میان برخی از رای گیری قرار گرفتند. تصور کنید که یک رای دهندگان در بقدر یک اتاق پر از سفید پوستان هستند که به شدت با فشار دادن شما به رای یک راه خاص مثلا. در حالی که در دوران مدرن این فرایند ممکن است شامل کمتر آشکار اجبار آن باقی مانده است یک واقعیت است که فشار اجتماعی و اشکال ظریف از رای دهندگان سرکوب هستند به ناچار بخشی از caucusing. جامعه به شدت نیاز به تمام رای دهندگان درگیر در این فرآیند و یک رأی مخفی و به طور گسترده ای در دسترس گزینه های رای گیری بهترین راه برای تشویق مشارکت در میان مردم رنگ افراد جوان و در واقع همه مردم است.

و به عنوان برای caucusing و رای دهندگان ثبت نام رید درست است که ثبت نام به مراتب آسان تر در سال های اخیر با تشکر از ثبت نام آنلاین و پیشرفت مانند موتور رای دهندگان رای گیری سوال تایید شده توسط رای دهندگان در سال 2018 است. که اندازه گیری ساخته شده ثبت نام رای دهندگان خودکار زمانی که کسی دست آوردن نوادا گواهینامه رانندگی.

نوادا قانونگذاران باید در نظر گرفته اتخاذ اولیه قبل از اینکه برای هر دو حزب دموکرات و جمهوریخواه اخیرا در 2015. اما لایحه ای که سال درگذشت در میان حزبی اختلاف نظر و سوال در مورد نحوه رای گیری اولیه خواهد بود تامین می شود. یک مشکل زمان: جمهوریخواهان در حمایت از لایحه نام اولیه به طور برنامه ریزی شده در ماه ژانویه که دموکرات ها گفته اند که شکسته حزب خود قوانین و هزینه دولت نمایندگان.

قانونگذاران باید سعی کنید دوباره در سال 2021 این بار با تمرکز بر نیازهای رای دهندگان و نه خود طرف. رژیم صهیونیستی. استیو Sisolak و قانونی رهبران نشان داده اند آنها انتظار لایحه آمده که فوق العاده است برای شنیدن.

Caucusing تا به حال آن روز و در حال حاضر باید به کتاب های تاریخ در کنار پودر کلاه گیس و تبادل نظر با قلم. Nevadans می خواهیم یک روش ساده و قابل اعتماد آشنا فرم چیدن یک نامزد اولیه رای دادن.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im