mask

جان Locher / AP

یک مرد با پوشیدن یک ماسک میان شیوع کروناویروس سواری دوچرخه در نزدیکی “خوش آمدید به افسانه لاس وگاس” ثبت نام در امتداد نوار دوشنبه, آوریل 6 سال 2020 در لاس وگاس.

رنو — به عنوان نوادا coronavirus موارد رشد کرده و تعداد این دولت هواکش استفاده صعود کمی با کمتر از نیمی از ماشین آلات در استفاده از رژیم صهیونیستی است. استیو Sisolak گفت:

Sisolak گفت: با بيماران با استفاده از 44 درصد از دولت 838 هواکش نوادا است که به دنبال 450 بیشتر از دولت ایالات متحده برای آماده شدن برای آنچه انتظار می رود به رشد تعداد موارد بستری بیماران در روزهای آینده و هفته.

فرماندار ساخته شده نظرات خود را در کمتر از یک ساعت پس از این کاخ سفید اعلام کرد, نوادا را دریافت 100 هواکش در وام از کالیفرنیا.

Sisolak گفت که او تا به حال شنیده نشده است که اخبار, اما تا به حال شده است در یک ساعت-طولانی تلفن تماس اوایل روز دوشنبه در تلاش برای امن کردن ماشین آلات برای دولت است. او گفت ایالات متحده در سازمان مدیریت اضطراری فدرال به او گفت به انتظار تحویل 450 هواکش درخواست او “72 ساعت قبل از آنچه که آنها در حال deeming خروش” در مواردی نوادا هر زمان که آن روز می آید.

این فرماندار دموکرات گفت: دولت در حال کار با FEMA برای نظارت بر این ویروس در کشور می شود و آماده برای افزایش تقاضا برای ماشین آلات است که کمک به مبارزه بیماران تنفس.

اما Sisolak همچنین گفت که او قصد ندارم به پیش بینی زمانی که بدترین ویروس را ضربه زدن به دولت است. فرماندار گفت او دیده می شود چندین مدل آماری در تلاش برای پیش بینی منحنی از موارد در نوادا نشان دادن اوج اتفاق می افتد در هر نقطه بین پایان این هفته و گاهی اوقات در ماه ژوئن.

“آمار در حال رفتن به تحمل آنها هستند و من قصد دارم به پیش بینی کسب و کار از زمانی که ما ضربه اوج ما در شب یا هنگامی که ما خواهید بود در نهایت از طریق فلات. من فقط متمرکز در هر روز انجام همه چیز ما می توانیم برای حفظ Nevadans به عنوان امن به عنوان ما می توانیم” او گفت:.

Sisolak که وارد خود را شنبه شب در کنفرانس خبری با پوشیدن یک ماسک صورت است که او قبل از حذف صحبت خواست همه Nevadans به ماندن در خانه و گفت آن را موثر ترین ابزار برای جلوگیری از گسترش COVID-19.

اوایل روز دوشنبه پلیس لاس وگاس گفت: آنها در حال افزایش گشت برای جلوگیری از غیر قانونی هدف تیراندازی وسیله نقلیه خارج از جاده با استفاده از اردو و آزادسازی میان اقامت در خانه سفارش دهید. پلیس گفت: ایالات متحده آمریکا اداره مدیریت زمین گزارش شده سنبله در فعالیت های غیر قانونی.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de