نوادا به انجام آن در ماه ژوئن مقدماتی از طریق پست الکترونیکی-در برگه های رای با توجه به کروناویروس

Category: لاس واگاس No comments

Table Top the Vote 2018

وید Vandervort

نوادا, وزیر امور خارجه, باربارا Cegavske حضور در بالای جدول رای 2018 ملی انتخابات سایبر ورزش به میزبانی U. s. Department of Homeland Security, دوشنبه, Aug. 13, 2018. در سهشنبه, مارس 24 سال 2020 Cegavske اعلام کرد که رای گیری در ژوئن 2020 اولیه انتخابات در نوادا خواهد بود انجام شده از طریق پست الکترونیکی به دلیل شیوع کروناویروس

رای گیری در نوادا ژوئن 9 اولیه انتخابات انجام خواهد شد در درجه اول از طریق پست الکترونیکی با توجه به coronavirus وزیر امور خارجه را اعلام کرد.

“از آنجا که از بسیاری از ابهامات اطراف COVID-19 همه گیر و همچنین نیاز فوری به آغاز آماده سازی برای سال 2020 اولیه انتخابات آن لازم شد برای من به اقدام در مورد چگونه انتخابات انجام خواهد شد,” وزیر امور خارجه باربارا Cegavske در بیانیه ای گفت.

Cegavske تصمیم در همکاری با مقامات انتخاباتی در تمام 17 نوادا شهرستانهای. ژوئن مقدماتی شامل کنگره قانونی و قضایی مسابقات در هر دو حزب دموکرات و جمهوری خواه ،

همه فعال ثبت نام رای دهندگان در این ایالت را دریافت غایب رای گیری در پست های آینده اولیه Cegavske گفت. رای دهندگان نمی خواهد نیاز به درخواست یک رای به یک دریافت خواهید کرد.

رای دهندگان می تواند علامت خود را در انتخابات در خانه و بازگشت آن از طریق پست و یا رها کردن آن را در تعیین شهرستان محل سکونت. پست الکترونیکی-در گزینه رایگان است.

رای غیابی باید کاهش یافته در فرد یا شهریور در انتخابات روز باید دریافت شود نه بعد از هفت روز پس از روز انتخابات محسوب می شود.

در بیانیه ای اعلام کرد این تصمیم وزیر امور خارجه گفت که اکثر نوادا نظرسنجی کارگران کاهش یافت و به گروههای با خطر بالا از بیماری شدید باید آنها را در معرض coronavirus.

وجود خواهد داشت یک فرد رای گیری موقعیت هر شهرستان دفتر گفت: با توجه به در همان روز ثبت نام رای دهندگان و هر گونه مسائل بالقوه است که بوجود می آیند با پست الکترونیکی-در رای گیری.

کشورهای دیگر از جمله گرجستان, لوئیزیانا, کنتاکی و مریلند به تعویق افتاد انتخابات مقدماتی یا انتخابات ریاست جمهوری یا کنگره مسابقات.

رژیم صهیونیستی. استیو Sisolak در یک شنبه شب در کنفرانس مطبوعاتی گفت که Cegavske تا به حال نام او را زمانی که او تصمیم. Sisolak گفت: تصمیم به انجام پست الکترونیکی-در رای گیری شد و به اتفاق آرا در میان Cegavske و شهرستان های انتخاباتی.

“من به احترام او تصمیم آن را به عنوان مربوط به آن” Sisolak گفت.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>