در ایجاد ایالات متحده برای اولین بار در انتخابات پارلمانی دموکراتیک نامزدی ریاست جمهوری, مبارزات انتخاباتی این حزب انتخاب چهار متحده به نمایندگی از ایالات متحده در منطقه.

این وقایع تقریبا مثل فصل قبل از مسابقات بزرگ در مارس مانند فوق العاده روز سه شنبه هنگامی که کالیفرنیا و تگزاس بازیگران برگه های رای. چهار اوایل متحده که انتخاب نمایندگان در ماه فوریه شروع در غرب با, آیووا, قفقاز حرکت به شرق و مقدماتی نیوهمپشایر سر به غرب و نوادا قفقاز و در جنوب با ایالت کارولینای جنوبی اولیه.

این دو برای اولین بار مسابقات — آیووا و نیوهمپشایر — در rurally گرا متحده که عمدتا سفید قبل از این که روند تغییرات به متنوع تر متحده از نوادا و کارولینای جنوبی است. بر خلاف کارولینای جنوبی با یک رای دهندگان که در درجه اول این است که سیاه و سفید, نوادا, ویژگی های تنوع در تنوع آن با توجه به بزرگ آسیایی, سیاه و لاتین جمعیتهای جمعیتی مشخصات که بهتر منعکس کننده ایالات متحده به عنوان یک کل.

امروز Clark County خانه به لاس وگاس و نزدیک به سه مورد از چهار Nevadans مسابقات تنوع برنامه ریزی برای ایالات متحده به عنوان یک کل در 2060.

نوادا ترین شهری از چهار ماه فوریه اولیه و حزبی متحده رتبه سوم در ایالات متحده آمریکا در درصد از جمعیت آن زندگی می کنند در مناطق شهری پشت کالیفرنیا و نیوجرسی.

لاس وگاس با 2.25 میلیون نفر است 28th, پرجمعیت ترین منطقه در ایالات متحده و تا کنون بزرگترین مرکز شهری برای رای دادن در ماه فوریه است. بزرگترین مترو در دیگر رای گیری اولیه متحده 61-رتبه Greenville, S. C., با بیش از 900,000 ساکنان 88-رتبه Des Moines, آیووا, با 655,000 ساکنان و 130-رتبه منچستر, N. H. با 415,000 مردم است. آن سه مترو مناطق همراه کمتر پرجمعیت بیشتر از لاس وگاس.

لاس وگاس نیز برای اولین بار مترو را با رای قابل توجهی متولد جمعیت و یک شهر جهانی با بدون توقف پرواز بین المللی ارتباطات در آسیای میانه و خاورمیانه است. جهان معروف لاس وگاس منجر به برتری skylines در بوستون و دالاس و لاس وگاس است که در وهله اول به رای است که به NFL NHL ورزش حرفه ای franchises.

حتی لاس وگاس’ عمده حومه مراکز مانند هندرسون در حال حاضر در مقیاس بزرگ و شهرنشین. در نظر بگیرید که هندرسون با 310,000 ساکنان است 62-بزرگترین شهر آمریکا و به تازگی با پیشی گرفتن جمعیت St. Louis (303,000) سینسیناتی (303,000) و پیتسبورگ (301,000). و بر خلاف کسانی که در شهرستانها Henderson است سهم قابل توجهی از ساکنان متولد خارج از ایالات متحده و رشد بیش از 20 درصد از سال 2010.

تحقیقات ما نشان می دهد که پررونق و شهری میشد حومه شهر در سراسر ایالات متحده, اما به خصوص در Sunbelt هستند کلید battlegrounds در مسابقه برای ریاست جمهوری و اکثریت کنترل سنا. ما آینده موسسه بروکینگز مطبوعات کتاب “آبی مترو قرمز متحده: تغییر شهری/روستایی تقسیم در امریکا نوسان متحده” آهنگ های 13 متحده است که مترو با بیش از 1 میلیون نفر کاهش یافت و در 10% رای گیری حاشیه در انتخابات ریاست جمهوری 2016.کتاب برجسته پویا بین شهری و روستایی مناطق و نشان می دهد که چگونه این تفاوت ها را تحت تاثیر قرار دولت نتایج انتخابات و سیاست گذاری.

تجزیه و تحلیل ما نشان می دهد که حومه مانند هندرسون در میان اکثر رقابت فضاهای در آمریکا برنده شدن در مکان هایی مانند هندرسون; آرلینگتون تگزاس; شفق رنگ.; کری N. C.; یا Scottsdale, Ariz., به معنی برنده شدن در کاخ سفید در سال 2020 و احتمالا اکثر کنترل سنا.

در حالی که نتایج نوادا قفقاز ممکن است عملکرد تنها تعداد انگشت شماری از نمایندگان به برنده شدن نامزدهای کسانی که در انجام به شدت در متنوع شهری لاس وگاس در حال موقعیت خوبی برای به دست آوردن نامزدی و رقابت در میدان نبرد حومه آمده نوامبر.

رابرت لنگ است Lincy وقف صندلی در امور شهری و مدیر اجرایی بروکینگز کوهستان غرب و Lincy موسسه در UNLV و یک عضو ارشد در موسسه بروکینگز. دیوید Damore استاد و رئیس بخش علوم سیاسی و غیر ساکن عضو ارشد در موسسه بروکینگز. ویلیام براون جونیور UNLV مدیر بروکینگز کوه غرب است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de