KANSAS CITY, Mo. — نوادا-بر اساس سازنده تفنگ برای ورشکستگی زمینه پس از کانزاس سیتی شکایت شرکت بیش از سلاح های قاچاق در ماه گذشته.

در فصل 7 ورشکستگی دادخواست واصل Feb. 10, Jimenez سلاح های ذکر شده دارایی کمتر از 50000 دلار و بدهی های برجسته است که پیش افتادن از $1 میلیون دلار KCUR-FM گزارش شده است.

این می تواند یک چالش مطرح برای شهرستان باید آن را با موفقیت بازیابی جبران در آن طرح دعوی در دادگاه.

این شهر شکایت کرد Jimenez در ژانویه ادعا که اسلحه قاچاق ایجاد مزاحمت عمومی در شهر کانزاس است که یکی از بالاترین قتل نرخ.

شهردار Quinton لوکاس گفت: این اولین جمله طرح دعوی در دادگاه در برابر تفنگ صنعت در بیش از 10 سال است.

طرح دعوی در دادگاه می پیوندد و سهام بسیاری از اتهامات با یک موجود غیر عمدی طرح دعوی در دادگاه توسط خانواده Alvino “دوایت” کرافورد که کشته شد در سال 2016 توسط یک گلوله از یک اتهام قاچاق Jimenez handgun.

هفته گذشته یک Jackson County قاضی رد دو حرکت توسط هندرسون-بر اساس Jimenez به اخراج Crawfords ” کت و شلوار.

Everytown قانون شاخه ای از کنترل اسلحه, دفاع, گروه, Everytown for Gun Safety, است که با حمایت میلیاردر مایکل بلومبرگ. این کمک با هر دو پرونده های حقوقی علیه Jimenez.

“کانزاس سیتی خانواده می توانید بقیه کمی ساده تر دانستن است که یک شرکت مسئول برای تسهیل سال غیر قانونی قاچاق اسلحه است و دیگر عامل” گفت: آلا لفکوویتس یک وکیل برای سازمان است. “هنگامی که اسلحه گرم شرکت بارها و بارها چشم پوشی از قانون و تسهیل اسلحه قاچاق آنها را به این نوع از عواقب خود را.”

در سال 2017 Jimenez ساخته شده بیش از 26,000 اسلحه با توجه به 2019 گزارش از National Shooting Sports Foundation, یک اسلحه صنعت تجارت ، Jimenez رتبه 20 از 104 ذکر شده تولید کنندگان.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.dehec.sutny.im