نوادا چهره بحرانی کمبود طرفداران برای پرورش کودکان

نوادا مواجه شدید کمبود داوطلب دادگاه منصوب ویژه طرفداران برای پرورش کودکان در زمانی که کودک آزاری می تواند در افزایش نوادا CASA انجمن امروز اعلام کرد.

انجمن خواستار بیشتر داوطلبان که آموزش دیده برای حمایت از کودکان در سیستم نگهداری. با COVID-19 همه گیر بسیاری از ترک Nevadans از کار کانون نگرانی های کودک آزاری و غفلت از موارد می تواند با افزایش مشکلات اقتصادی.

“در حال حاضر ما تعداد مورد انتظار تخصیص a CASA داوطلب گفت:” جین سنت اجرایی, مدیر انجمن. “هنگامی که ما از ظهور این بیماری همه گیر محدودیت های پیش بینی ما این نیاز خواهد بود و حتی بیشتر.”

CASA داوطلبان اختصاص داده شده به یک خاص فرزند پرونده توسط یک قاضی دادگاه خانواده.

طرفداران انجام تحقیقات برای یادگیری در مورد زندگی کودک و تاریخچه هزینه حدود هشت تا 10 ساعت در ماه در مورد. آنها همچنین در خدمت به عنوان یک شخص با ثبات در زندگی کودک باقی مانده با آنها را تا زمانی که کودک حرکت می کند به یک محیط امن خانه دائمی.

“وقتی که من در مورد این نیاز زیادی برای طرفداران به یک صدا برای مراقبت از کودکان در پرورش من تا به حال به داوطلب” گفت: مدافع لیزا Coruzzi. “تجربه همیشه آسان نیست اما این رتبه در میان با ارزش ترین چیزهایی که من تا کنون انجام داده است. به عنوان یک CASA شما باید فرصت های قابل توجهی به تاثیر مثبت نتیجه یک کودک مورد حصول اطمینان از رشد آنها در یک محیط امن خانه دائمی.”

اطلاعات بیشتر در مورد این برنامه اینجا را کلیک کنید.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im