نوادا دموکرات نمی خواهد با استفاده از هر برنامه به گزارش انجمن نتایج

Democratic Caucus Volunteer Training Session

Yasmina چاوز

داوطلبان دایان Southworth, سمت چپ بکی Sutterfield مرکز و Kathi اسمیت حق آموزش برای حزب دموکرات قفقاز در پهرومپ در دوشنبه Jan. 6, 2020.

نوادا حزب دموکرات نمی خواهد با استفاده از هر گونه نرم افزار برای گزارش نتایج از آینده قفقاز پس از مشکلات با یک برنامه منجر به چندین روز تاخیر در گرفتن نتایج نهایی در آیووا.

نوادا دموکرات ها در حال حاضر اعلام کرد که نمی خواهد با استفاده از یک برنامه توسعه یافته توسط سایه, Inc., فن آوری شرکت است که طراحی آیووا برنامه. حزب پرداخت بیش از $50,000 به سایه در سال گذشته با توجه به براده با نوادا وزیر امور خارجه ،

مولی Forgey سخنگوی نوادا حزب گفت: هیچ برنامه استفاده خواهد شد در هر مرحله از مراحل از جمله در رای گیری اولیه که در دسترس است برای اولین بار در این سال است.

نتایج کامل از روز دوشنبه آیووا قفقاز شد و در نهایت گزارش روز پنج شنبه. مستقل ایالت ورمونت برنی ساندرز و سابق South Bend, Ind., شهردار پیت Buttigieg چراغ زمینه با Buttigieg برنده 13 نمایندگان و ساندرز برنده 12.

سایه انتشار بیانیه ای در توییتر در طول این تاخیر عذرخواهی برای خطاهای اما تاکید اساسی داده ها درست بود.

“به عنوان آیووا حزب دموکرات تایید کرده اساسی داده و مجموعه فرایند از طریق سایه تلفن همراه انجمن برنامه صدا و دقیق اما ما روند انتقال که حزبی نتایج داده های تولید شده از طریق نرم افزار به آیووا حزب دموکرات بود و نه” شرکت در توییتی از آن حساب رسمی.

نوادا دموکرات قفقاز برگزار خواهد شد در فوریه. 22 با رأی گیری آغاز Feb. 15.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر