Democratic

این ترکیب Jan. 26, 2020, عکس ها نشان می دهد در سمت چپ دموکرات نامزد ریاست جمهوری سابق, South Bend, Ind., شهردار پیت Buttigieg در Jan. 26, 2020, در, Des Moines, آیووا; و در حق دموکراتیک نامزد انتخابات ریاست جمهوری آمریکا به مردم ایران ، برنی ساندرز من-Vt., در Sioux City, Iowa. پس از یک daylong تاخیر جزئی از نتایج آیووا دموکراتیک قفقاز نشان داد Buttigieg و ساندرز پیش از بسته.

امیلی گلدمن سابق کارمند در انتخابات ریاست جمهوری از پیت Buttigieg شده استخدام به عنوان “رای دهندگان حمایت مدیر” برای نوادا حزب دموکراتیک رسانه های اجتماعی خود را نشان می دهد.

موقعیت خود را رسیدگی خواهد شد برنامه ریزی برای انتخابات عمومی در ماه نوامبر حزب گفت. او نمی خواهد با داشتن تصمیم گیری نقش در آینده قفقاز در فوریه. 22. و حتی اگر او مقامات حزب استرس “هیچ فرد درگیر در این حزبی است که توانایی تحت تاثیر قرار دهد نتایج.”

این حزب همچنین استخدام کسانی که قبلا بخشی از مبارزات انتخاباتی ریاست جمهوری برای سنسور. کامالا هریس کالیفرنیا برنی ساندرز ورمونت و الیزابت وارن ماساچوست.

“هیچ کارمند مشغول به کار در نوادا دولت دموکراتیک حزب وابسته به هیچ کمپین و هیچ فرد است که توانایی تحت تاثیر قرار, نتایج” حزب نوشت: در بیانیه ای. “…هر کس مشغول به کار در میهن حزب دموکرات در حال حاضر همان شغل: اجرای شفاف ترین و قابل دسترس و گسترده حزبی در کشور است.”

ساندرز’ کمپین همچنین می گوید این است که از یک معامله بزرگ. ساندرز به دقت از دست رفته در نوادا در سال 2016 به نامزد احتمالی هیلاری کلینتون در نتیجه برخی از هواداران خود مورد مناقشه است.

“ما به صحبت با نوادا که به ما اطمینان داد که این فرد ندارد قدرت تصمیم گیری بیش از این انجمن شمارش” فیض فولادوند, ساندرز’ مدیر کمپین ارسال شده در توییتر. “لطفا می دانم که ما در حال کار سخت با حزب برای به دست آوردن هر تضمینی که اشتباهات آیووا در حال تکرار نمی شود.”

Buttigeig و ساندرز به پایان رسید اول و دوم در آیووا قفقاز که خدشه دار شد روز تاخیر نتایج و توطئه پچ پچ در توییتر. برخی از ساندرز’ حامیان در حال حاضر شک و تردید از آیووا — و 2016 — ابراز نگرانی در مورد استخدام در رسانه های اجتماعی.

سارا Michelsen دولتی نوادا مدیر برای Sanders, کمپین توییتی که به او گفته شده است گلدمن خواهد بود بیشتر پروژه های بلند مدت, شروع با 2020 انتخابات عمومی.

“من صحبت کردم با حزب و آنها به ما اطمینان داد که رای دهندگان خود را حفاظت مدیر استخدام شد برای دراز مدت برنامه ریزی کلی انتخابات و فراتر از آن نه حزبی” او هنوز توییتی. “آنها به ما اطمینان می دهم که او نمی باید یک تصمیم گیری نقش در این جلسه روند.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net