نوادا دموکرات درخواست برای تغییرات به پست الکترونیکی-در انتخابات مقدماتی

نوادا دموکرات ها می گویند که دولت قصد انجام آن ژوئن اولیه تقریبا به طور کامل از طریق پست به دلیل coronavirus می تواند آن را دشوار برای مردم به رای دادن و یا خود را شمارش آراء مگر اینکه وزیر امور خارجه باعث می شود برخی از تغییرات.

وکلای دولت حزب دموکرات با ارسال نامه ای جمعه به وزیر امور خارجه باربارا Cegavske نگرانی در مورد نیم دوجین قوانین و یا پیشنهادات که آنها می گویند نیاز به تغییر و یا انتخابات می تواند بر خلاف قانون اساسی و نقض قوانین ایالتی.

Cegavske یک جمهوری خواه اعلام کرد در ماه گذشته که او لغو ترین فرد رای گیری برای تاریخ 9 ژوئن اولیه به دلیل بیماری همه گیر. انتخابات طرح به ایمیل رای به “فعال ثبت نام رای دهندگان” که ایمیل آنها را به عقب اعتباری در پاکت و یا آنها را به رها کردن مکان.

غیر فعال رای دهندگان که نیست رای دادند در یک سری از انتخابات و شکست خورده برای پاسخ به یک پستی کارت درخواست از آنها برای تایید آدرس خود را نمی خواهد که برگه های رای به آنها ارسال می شود مگر اینکه آنها خود را به روز رسانی ثبت نام و یا تماس با وزیر امور خارجه ،

Cegavske دفتر گفت این امر اجازه می دهد حداقل یک فرد در محل رای گیری در هر شهرستان به جای یک قانون جدید اجازه می دهد مردم را به ثبت نام برای رای دادن در همان روز آنها را به پای صندوقهای رای.

نوادا دموکرات هستند و درخواست از وزیر امور خارجه را به نیاز به پرجمعیت ترین شهرستانهای استان به بیش از یک فرد در رای گیری مرکز و به حالت تعلیق در قوانین محرومیت مردم از داشتن شخص دیگری رها کردن خود رای. آنها خواستار رای گیری می شود ارسال به تمام ثبت نام رای دهندگان به جای فقط فعال ثبت نام رای دهندگان.

Wayne Thorley معاون وزیر امور خارجه برای انتخابات روز دوشنبه گفت که Cegavske را هنوز بررسی دموکراتها نامه و تا به حال هیچ اظهار نظر فوری.

دموکرات ها همچنین درخواست انتخابات به حالت تعلیق یک نیاز است که رای دهندگان امضا در پشت رای گیری مسابقه امضای خود را در فایل رقیب که “وضع انتخابات هرگز تخصص لازم برای تعیین دقیق اینکه آیا رای دهندگان انتخابات امضا مسابقات امضای خود را ثبت نام.”

Thorley گفت: در مقایسه با امضا بر روی یک پاکت نامه است که همان زمانی که رای دهندگان نشان می دهد تا در پای صندوقهای رای است. از آنها خواسته به ثبت نام در فهرستی در فرد و امضا است و در مقایسه با یک امضا بر روی فایل.

او نیست که جزئیات بیشتر در مورد چگونه بسیاری از مراکز رأی دهی را در پرجمعیت ترین شهرستانهای اما گفت که این کار را با انتشار یک لیست از مکان های این هفته است.

مانند دیگر انتخابات اولیه شامل 14-روز رای گیری اولیه دوره زمانی که مردم می تواند نشان می دهد تا در مراکز رای به بازیگران در یک رای گیری اما تعدادی از امکانات محدود خواهد شد. Thorley گفت: رای دهندگان و نظرسنجی کارگران را از هم جدا نگه داشته به دنبال اجتماعی فاصله دستورالعمل برگه کاغذ خواهد بود به جای استفاده از ماشین آلات و سطوح و قلم خواهد بود مقادیر بین رای دهندگان.

نوادا بسته اولیه انتخابات که به معنی رای دهندگان نیاز به ثبت نام با یک حزب سیاسی در انتخابات پارلمانی که حزب اصلی.

Thorley گفت که اگر رای دهندگان می خواهد به تغییر خود را از وابستگی سیاسی و دریافت که حزب رای گیری از طریق پست برای آنها باید خود را تغییر وابستگی در حال حاضر آنلاین. آنها می توانید انجام دهید که از طریق ژوئن 2. پس از آن رای دهندگان که مایل به تغییر وابستگی های خود را به نشان می دهد تا در پای صندوق های رای در رای گیری اولیه و یا در روز انتخابات.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im