نوادا coronavirus تعداد مرگ جهش به 10 با 405 عفونت گزارش شده

Category: لاس واگاس No comments

حداقل چهار نوادا ساکنان با coronavirus بیماری درگذشت آوردن مجموع از ویروس و میر مربوط به 10 با توجه به نوادا سلامت پاسخ داده منتشر شده شنبه شب.

حداقل شش نفر از کسانی که مرگ و میر در شهرستان کلارک ساکنان جنوب نوادا سلامت منطقه گزارش روز سه شنبه. اقامت چهار مرحوم ناشناخته است.

سلامت منطقه را موضوع گزارش خود را با به روز رسانی آمار و ارقام پنج شنبه صبح و آن را می تواند شامل حدود 90 موارد جدید در شهرستان کلارک به عنوان نوادا, سلامت, پاسخ گزارش 405 عفونت ایالت از 7 p. m. دوشنبه.

سلامت منطقه در روز سه شنبه گفت: وجود 249 موارد در شهرستان کلارک. این Washoe شهرستان های بهداشتی منطقه گزارش هفت مورد جدید در اوایل روز چهارشنبه به کل در رنو منطقه به 57 معنی امکان سنبله در منطقه لاس وگاس نزدیک به 100 نفر در 36 ساعت است. کوچکتر, نوادا, شهرستان — مثلا داگلاس (سه مورد) و Lyon County (یک) — نیز رسید.

در سطح ایالت 4,862 تست شده اند — 4,457 آمد منفی; 405 مثبت با توجه به نوادا سلامت پاسخ.

نوادا سلامت پاسخ سایت یک محصول از نوادا وزارت بهداشت و خدمات انسانی و فرمانداری برای به اشتراک گذاشتن اطلاعات با ساکنان. داده های آن است که اغلب منتشر جلوتر از سلامت منطقه است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>