شبکه بیش از I-5 نیست برای گرفتن پرندگان که زمین بر روی سیم های برق

پرسش: سلام صدای بوق: خانواده من در حال رانندگی بود به همراه من-5 آزادراه در نزدیکی ارتگا بزرگراه خارج از سطح شیب دار در سان جوان کاپیسترانو و متوجه برخی از شبکه های زیر چه باید خطوط برق. امید شما می توانید به ما بگویید که برای چه هستند. پسر من حدس می زنم بود برای گرفتن پرندگان هستند که خیلی خوش شانس فرود بر روی سیم های برق. اوه!

– آلیسون کاکس آلیسو ویجو

A. بشارت برای پسر خود, آلیسون – و از همه دوستداران پرنده.

سن دیگو گاز و برق جایگزین سیم کشی برق بیش از اتوبان وجود دارد, سخنگوی Denice منارد گفت. این پروژه به منظور کاهش احتمال electrial قطع و بهبود شبکه.

“تور را به محل برای جلوگیری از سیم از به طور بالقوه در حال سقوط بر روی جاده در حالی که کار ساخت و ساز در حال وقوع است,” او گفت: صدای بوق یک ایمیل به در.

تور بود, برای, تقریبا, ماه, ممکن است قبل از جمع دور.

“تور است و دیگر بیش از این آزادراه” او گفت:. “آن گره خورده است به قطب در کنار اتوبان و مستقر خواهد شد دوباره در پاییز هنگامی که ما در حال آماده را به پایان برساند نخ کشیدن برگهای توتون وامثال فعالیت است.”

توری است که اغلب توسط SDG&E در هنگام قرار دادن سیم بیش بزرگراه و جاده های منارد گفت.

Q. صدای بوق در زیر چند تا از پرسش و تمرین بر روی این گروه از وسایل نقلیه موتور’ سایت. پاسخ مطابقت ندارد ، من چیزی از دست رفته ؟

– بروس ولش نرتهریدگ

A. فقط حق فرود نقطه بروس.

شما تصادفا بر روی برخی از وب سایت کسب و کار به معنای تا حدودی شبیه به راهنمایی و رانندگی سایت. آن را واقعی آسان است برای دریافت بر روی وب سایت اشتباه چون بعضی از سایت ها را در آدرس خود را به چیزی که واقعی است.

صدای بوق را شامل نمی شود این سوالات در پرس و جو خود را در اینجا – ما نمی خواهیم به اشتباه توده ها درست است ؟

برای حلال آزمون نمونه به dmv.ca.gov و در ابزار جستجو در گوشه بالای سمت راست نوع در “تمرین و آزمون دانش.”

یک زن و شوهر از سال پیش, راهنمایی و رانندگی رفت و از آنها خواستار “نوشته” آزمون “دانش” آزمون برای هر بوروکراتیک دلیل.

به هر حال شما خواهد شد و سپس پنج 10 سوال تست برای کلاس C, مجوز, نوع, نیاز به رانندگی یک ماشین و یا یک وانت. وجود دارد نمونه آزمون هم به صورت تجاری رانندگان و موتورسواران است.

شما می توانید ببینید که چگونه شما انجام داد. نیمه سرگرم کننده است.

Honkin’ یادآوری: از آنجا که کسانی که در Honkland هستند باهوش ترین (و بهترین) عامیانه در هر نقطه اگر شما با فشار دادن یک سوال این احتمال وجود دارد که دیگر Honkland ساکن آن را پرسید و جادوگر مانند صدای بوق به آن پاسخ داد.

به طور کلی او هم تنها به پاسخ به سوالات است که آن را به ستون. اگر او نبود مقابله با یک سوال شما فرستاده می شود و یا حس کنجکاوی خود را در حال کار اضافه کاری سعی کنید به دنبال آنلاین در ocregister.com/tag/honk در گذشته برای ستون ها و یا سعی کنید Googling “سوت” و “ocregister” و کلمات کلیدی.

به درخواست صدای بوق سوالات او را در رسیدن به [email protected] او تنها پاسخ کسانی است که منتشر شده است. برای دیدن صدای بوق آنلاین: ocregister.com/tag/honk. توییتر: @OCRegisterHonk

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de