همسایگان: آبجوسازی مسلح سلاح های ساخته شده از پست الکترونیکی سفارش قطعات

Category: توین سیتی

توسط گرچن EHLKE و تاد ریچموند

میلواکی (AP) — میلواکی برق که پلیس شناسایی پنج شنبه به عنوان مردی که به ضرب گلوله کشته و پنج همکاران در یکی از این کشور بزرگترین کارخانه های لبنی لذت می برد ساخت اسلحه با توجه به همسایگان.

مقامات گفتند 51 ساله آنتونی Ferrill باز آتش در Molson Coors Brewing Co. پیچیده در روز شنبه, کشته شدن پنج کارمندان مرد قبل از تبدیل تفنگ خود را بر روی خود است. او انگیزه باقی می ماند یک رمز و راز; پلیس می گویند که این مورد هنوز در دست بررسی است. آنها همچنین نمی منتشر شد جزئیات بیشتر در مورد چگونه به تیراندازی آشکار شد.

میلواکی رئیس پلیس آلفونسو مورالس گفت که قربانیان همه از میلواکی است. او با شناسایی آنها به عنوان عیسی واله جونیور, 33, از میلواکی; گنادی Levshetz, 61, از مکوان; Trevor Wetselaar, 33, از میلواکی; دانا پیاده روی, 57, از دلفیلد; و دیل Hudson, 60, Waukesha.

Ferrill همسایگان گفت که او متاهل و پدر دو فرزند بزرگسالان و یک دختر جوان. آنها گفت که او تا به حال مشغول به کار در آبجوسازی برای حدود 15 سال به عنوان یک برق.

برادر خود بنیامین Ferrill از مستعمره تگزاس به اسوشیتد پرس گفت: “این غم انگیز از دست دادن به همه. ما هنوز در تلاش برای هضم آن است.”

ارنا Roenspies که در زندگی بعدی به Ferrill توصیف او به عنوان یک مرد خوب و مفید همسایه که لذت می برد ساخت اسلحه با ایمیل سفارش قطعات.

چند سال پیش Ferrill تضعیف یا سقوط کردن یک نردبان در آبجوسازی و صدمه دیده خود را شانه او را مجبور به دست به کار است. او گفت Roenspies که “جاسوسان” از آبجوسازی بودند کمین در محله تماشای فعالیت های خود را به مطمئن شوید که او نبود faking آسیب. یک بار او با اشاره به جاسوسان’ ماشین به او گفت. جاسوسی “تحریک” او گفت:.

هنوز Roenspies, 82 گفت: Ferrill بود و “آقا” که بررسی می شود تا او را به مطمئن شوید که او همه حق بود.

“به نظر من او یک پسر,” او گفت:. “او نبود خشونت آمیز. او مست. او یک نجیب زاده بود. من فقط می تواند آن را باور نمی کند.”

یکی دیگر از همسایه الیزابت LaPine توصیف Ferrill به عنوان یک آرام کسی که راه می رفت او دوبرمن پینچر در هر روز و گاهی اوقات پرتاب توپ در اطراف برای سگ خود را در خیابان. او گفت که او زندگی می کردند در سراسر خیابان را از Ferrill برای 11 سال است.

“این دلخراش,” او گفت:.

LaPine گفت Ferrill تا به حال چندین اتومبیل و همیشه آنها را نگه داشته براق است. او گفت که آخرین بار او را دیدم Ferrill یکشنبه بود و او جلا تا کبود کرایسلر که او خود را به نام “روز شنبه خودرو” و آن را در زمان برای سوار شدن.

تیراندازی رخ داده در 82 هکتار (33 هکتار) پیچیده است که شامل ترکیبی از دفاتر شرکت های بزرگ و دم امکانات و استخدام بیش از 1000 نفر است. آن را به طور گسترده ای شناخته شده در منطقه میلواکی به عنوان “میلر دره” اشاره به میلر Brewing Co. که در حال حاضر بخشی از Molson Coors.

عظیم قرمز میلر نشانه آن است که برج بیش از این پیچیده است و یک نماد شناخته شده در شهرستان که در آن آبجو و دم در هم تنیده با تاریخ محلی. این مجموعه ویژگی های یک 160 سال آبجوسازی یک بسته بندی مرکز که پر هزار قوطی و بطری در هر دقیقه و یک مرکز توزیع اندازه پنج زمین فوتبال.

آبجوسازی کارگران محلی 9 ایران خودرو کارگران که نشان دهنده حدود 400 کارگر در مجتمع با صدور بیانیه ای روز شنبه خواستار تیراندازی یک “بی معنی تراژدی” و هشدار به کاربرانی که غم و اندوه مشاوران در دسترس خواهد بود در اتحادیه خود را در سالن West Allis, یک میلواکی حومه.

___

آسوشیتد پرس خبرنگاران کری Antlfinger و ترزا کرافورد در میلواکی, Tim Sullivan و امی Forliti در مینیاپولیس و اسکات بائر در مدیسون ویسکانسین و اخبار محقق Rhonda Shafner در نیویورک کمک به این گزارش.

___

سنین برای Levshetz و هادسون اصلاح شده است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de