همسایگان نبرد بازیافت شرکت بیش از ممکن است Kasota خیابان کامیون زیادی

Category: توین سیتی

با مسکونی طرفداران سازمان در مخالفت دیرینه St. Paul مبتنی بر بازیافت شرکت را در مورد آن به St. Paul شورای شهر در این هفته بیش از برنامه های خود را برای زمین های خالی غرب در مینه سوتا 280 و انرژی پارک درایو.

چمنی گیاهی تحت پوشش سایت در 2495 Kasota Ave. خواهد بود بیش از هموار به میزبان Rohn صنایع نیمه اتصالات با استفاده از — با توجه به باریک اکثر شهر کمیسیون برنامه ریزی — برای چه از لحاظ فنی طبقه بندی به عنوان یک صنعتی بسیاری است.

“این یک منطقه صنعتی” گفت: Ron میسون که تاسیس بازیافت کاغذ شرکت در مینیاپولیس حلقه شمالی در اوایل روز صنعت و نقل مکان به سنت پل در سال 1988. “Rohn صنایع سبز شرکت. که همه ما را بازیافت.”

نگران رواناب شهری “جزایر حرارتی” یک دست سبز و یک چشم انداز مثبت در کامیون ترافیک ساکنان محله در حال صف آرایی برای تاخیر از طریق Facebook از طریق سنت آنتونی پارک, جامعه, شورای, و تا زمانی که به تازگی از طریق ناموفق درخواست به وزارت امور خارجه محیط زیست تنظیم کننده.

“این است که درست در وسط یکی از آخرین باقی مانده تالاب در هسته شهری است و بخشی از می سی سی پی هوایی پرندگان مهاجر به, پرندگان مهاجر” گفت: Pat Thompson, یک عضو از سنت آنتونی پارک شورای انجمن.

به جای تا 25 سازی تریلر ساکنان خواسته اند برای بیشتر بررسی های زیست محیطی از جمله خاک جدید borings برای تست سرب و آلاینده های دیگر. در حالت ایده آل آنها می خواهم این شهرستان به نوبه سابق کمپرسی سایت بازگشت به حالت اصلی خود — تالاب.

روز چهارشنبه St. Paul شورای شهر میزبان یک جلسه عمومی در سنت آنتونی پارک, جامعه, شورای 91-صفحه درخواست تجدید نظر از نوامبر. 1 برنامه ریزی تصمیم کمیسیون که مورد تایید Rohn صنایع پیشنهاد با رای 8-7. جامعه شورای چالش برانگیز است هفت نفر از کمیسیون 11 یافته.

در میان مسائل کلیدی تجدید نظر اشاره می کند که یک هکتار از تازه آسفالت را افزایش رواناب فاضالب های سطحی به مجاور استخر و فاضلاب طوفان. و با توجه به اینکه این سایت به احتمال زیاد پر از زباله و خاکستر و راه آهن باقی مانده “بسیار دقیق تر (خاک) نمونه برداری لازم است قبل از ساخت و ساز آغاز می شود.”

این Kasota سایت مجاور به قطعاتی از سه حوضچه طبیعی و یک چهارم کوچک در تالاب واقع شده است در حدود 50 پا شرق Skonard بهار یک بار استفاده شده توسط ساکنان محلی به عنوان یک منبع آب قابل شرب.

نیز وجود دارد سوال در مورد اینکه آیا این سایت استفاده خواهد شد تریلر “ذخیره سازی” حداقل پنج روز مجاز برای استفاده از سایت در زیر شهر منطقه بندی کدها و یا کوتاه مدت تریلر “پارکینگ” تسهیلات که درخواست تجدید نظر یادداشت پذیر نیست.

“تمایز بین پارکینگ و ذخیره سازی بسیار مهم است در این مورد به دلیل آزاد سازی نرخ تسهیلات است مجاز استفاده اصلی در (صنعتی) منطقه اما پارکینگ آنها نیست” می خواند تجدید نظر شود.

این شرکت نرم افزار پیش بینی کامیون ورود و خروج ذخیره سازی زیادی تا 20 بار در روز است. بسیاری اتاق برای 25 نیمه.

“اگر شما نگاه کنید در مقدار نیمه کامیون ترافیک است که خدمات در این منطقه آن را به یک قطره در سطل” میسون گفت.

میسون گفت: شرکت در 862 Hersey سنت جنوب ورزشگاه همپدن خیابان و Capp جاده رنج می برد از محدود پارکینگ و مرحله بندی فضا در آن تنها امکانات موجود.

پس از تجزیه و تحلیل نمونه های خاک آژانس کنترل آلودگی مینه سوتا یکی سرب “کانون” اما در غیر این صورت امضا در Rohn پیشنهاد به عنوان مینه سوتا وزارت بهداشت.

ناراضی با آنچه آنها تلقی می شود تعداد محدودی از خاک borings و محدود MPCA اسناد از سایت, تاریخچه ساکنان خواسته دولت کیفیت محیط زیست هیئت مدیره نیاز به ارزیابی زیست محیطی کاربرگ های طولانی نوع بررسی های زیست محیطی.

هیئت دولت با اشاره به شهروند درخواست بازگشت به شهر برای تجزیه و تحلیل بیشتر و در Jan. 15 شهرستان برنامه ریزی کارکنان در بر داشت شواهد کافی پشتوانه نیاز به یک EAW. این درخواست رد شد.

“وجود آلودگی وجود دارد” گفت: میسون با اشاره به توسعه شریک سرمایه گذاری تصویب همکاران وعده داده است کنترل محیط زیست فراتر از آنچه مورد نیاز توسط دولت است. “است که یک داده شده است. وجود خواهد داشت نمونه های خاک گرفته در طول فرایند توسعه.”

تاسیس در سال 1983 Rohn صنایع متخصص در بازیافت کاغذ و مقوا و چاپ پلاستیک و همچنین به عنوان چاپ و تولید و بسته بندی. این شرکت در بازارهای سند از طریق مارک های سمت راست گوشه و خیریه تلاش تکه تکه سمت راست 4 خوب است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de