Gophers بسکتبال مردان تیم NCAA tournament امید fluttered در حمایت از زندگی در بسیاری از نیمه دوم در مقابل ایندیانا چهارشنبه شب در Williams عرصه است.

در حالی که یک معجزه می تواند هنوز اتفاق می افتد, مینه سوتا, هدف بازگشت به جنون مارس به طور موثر قرار داده و از آن بدبختی در 10:08 p. m. CT. طرفداران داد تا دقیقه قبل از قرار دادن در جعبه و به سمت اتومبیل خود را.

مینه سوتا به حال باریک 31-28 حاصل کار دو تیم منجر شود اما hoosiers زمان در نیمه دوم و Gophers رفت و نزدیک به پنج دقیقه بدون یک سبد در یک 68-56 از دست دادن.

مینه سوتا بود 5 1/2-نقطه مورد علاقه بیش از ایندیانا و نیاز به روشن کردن صفحه از سادگی 58-55 دست دادن به آیووا در روز یکشنبه. به جای آنها از دست دادن به یک تیم نیاز به آنها را به پنجه گذشته است.

Gophers و روروک مخصوص بچه ها کوچک ممکن است تا به حال یکسان 6-8 سوابق در ده اما ایندیانا بود 18 لکه های پایین تر در شبکه امتیاز شدند و 1-6 در کنفرانس جاده بازی ها.

روروک مخصوص بچه ها کوچک standout دانشجوی سال اول Trayce جکسون دیویس بود 27 امتیاز و 16 ریباند. Gophers منجر شد توسط Payton ویلیس و مارکوس Carr با 12 هر کدام. دانیل Oturu تا به حال 11 و 14 ریباند.

پشه کوچک در زمان 37-36 سرب با 16 دقیقه در سمت چپ در بازی اول خود را منجر شود پس از 16 دقیقه باقی مانده در نیمه اول. آنها به زودی ساخته شده و روی آن را با یک 7-0 اجرا به Gophers نامیده می شدند برای دو تهاجمی خطا آن را 44-38.

در نیمه اول Gophers ساخته شده نه از خود عکس 10 و دور انداختن دفاعی برای پرتاب ریباند و دزد به یک 15-10 منجر شود. Gophers به حال 10 نقطه منجر شود اما روروک مخصوص بچه ها کوچک برش آن به 31-28 در نیمه.

مرکز دانیل Oturu به نظر می رسد دوباره آسیب شانه چپ خود را زمانی که او بود با Armann فرانکلین با هشت دقیقه و در نیمه اول. او به طور خلاصه در سمت چپ 75-67 برنده بیش از میشیگان در Jan. 12 و گفت: پس از آن شانه خود را “تضعیف و در داخل و خارج.”

اما جمعه بود مانند میشیگان بازی به عنوان Oturu به زودی بازگشت و تا به حال یک تیم-بالا-بستن نه امتیاز و شش ریباند. Payton ویلیس نیز تا به حال نه در حالی که مارکوس ماشین تا به حال شش کمک می کند.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im