NCAA هیئت مدیره پشتیبانی از نام و تصویر و شباهت جبران

NCAA است که حرکت رو به جلو با یک برنامه اجازه می دهد تا کالج ورزشکاران برای به دست آوردن پول برای تاییدیه و یک میزبان از دیگر فعالیت های مربوط به شخصی ظاهر و محتوای رسانه های اجتماعی.

NCAA چهارشنبه اعلام کرد که آن حکام پشتیبانی از اجازه ورزشکاران توانایی به پول نقد در در نام تصاویر و اشکال جسمانی خودت منع کن به عنوان قبل از هرگز و بدون دخالت از انجمن مدارس و یا کنفرانس.

Ohio State رئیس جمهور و رئیس هیئت مدیره مایکل Drake به نام آن را “بی سابقه” حرکت توسط NCAA است.

گام بعدی این است که برای عضویت به پیش نویس قانون توسط Oct. 30. مقدار زیادی از جزئیات هنوز هم نیاز به کار را از جمله چگونه به اطمینان حاصل شود که این معاملات حمایت مالی نمی شوند استفاده می شود به عنوان نامناسب مشوق برای استخدام. یک رای رسمی خواهد بود گرفته شده توسط مدارس در آینده کنوانسیون در ژانویه و قوانین جدید را به اثر بعد از 2021-22 سال تحصیلی.

“NCAA عضویت در مدارس در آغوش بسیار واقعی تغییر” NCAA رئیس جمهور علامت Emmert گفت: در یک کنفرانس تلفنی با خبرنگاران روز چهارشنبه.

این کشور بزرگترین بدن حاکم برای کالج, ورزشی, گفت:, آن را هنوز هم به دنبال یک قانون فدرال برای حفظ فرد متحده از عبور خود را صاحب قوانین در جبران خسارت برای ورزشکاران است.

هیئت مدیره در روز دوشنبه و سه شنبه بررسی دقیق توصیه های مطرح شده توسط یک گروه کاری به رهبری ایالت اوهایو مدیر ورزشی ژن اسمیت و شرق کمیسر وال Ackerman. توصیه ها در زمان یک رویکرد تهاجمی باز کردن درب برای ورزشکاران به پول در همه چیز از تولدش خریدهای و یادگاری فروش به امضای تایید معاملات با شرکت های بزرگ و کوچک.

کالج ورزشکاران نمی شود مجاز به استفاده از خود را در مدارس’ آرم یا نشانه گذاری در هر گونه حمایت مالی می پردازد ولی آنها را مجاز به استفاده از عامل نمایندگی در ساخت هر گونه معاملات.

اسمیت گفت: وجود خواهد داشت “گارد ریل” در محل برای اطمینان از ورزشکاران هستند که جبران در یک نرخ مناسب برای خدمات خود را وجود خواهد داشت و عواقب آن برای ورزشکاران که نمی دیدار با الزامات افشای.

پرداخت به ورزشکاران نمی شود مجاز به استفاده می شود به عنوان استخدام مشوق به دبیرستان ورزشکاران است.

NCAA مبارزه در برابر اجازه می دهد ورزشکاران برای جبران نام تصویر و شباهت برای سال, از جمله در دادگاه. کالج, ورزشی رهبران باید گفت انجام این کار را از بین ببرد NCAA را amateurism ،

نیاز به تغییر در حال حاضر با سرعت بالا با فشار از دولت و قانونگذاران. کالیفرنیا برای اولین بار به تصویب یک لایحه به قانون است که آن را غیر قانونی برای NCAA مدارس به منع کالج ورزشکاران از پول در تاییدیه رسانه های اجتماعی تبلیغات و فعالیت های دیگر به نام تصویر و شباهت.

ده ها تن از کشورها به دنبال کالیفرنیا و سرب و برخی به شدت بیشتر از دیگران است. کالیفرنیا قانون به اثر تا 2023 در حالی که یک فلوریدا لایحه در انتظار امضای فرماندار را به اثر ژوئیه 2021.

“روشن است که ما نیاز به کنگره کمک کند در همه این” Emmert گفت.

NCAA رهبران در حال حاضر مشغول بوده با قانونگذاران فدرال.

این گروه در کنار هم قرار شد حدود یک سال پیش اما آن کار لگد به دنده بالا پس از NCAA کنوانسیون در ماه ژانویه است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de