NCAA تصویب قوانین جدید پیش از سال 2020 فصل فوتبال

NCAA بازی قوانین نظارت پنل تصویب یک تعداد انگشت شماری از قوانین جدید و به روز رسانی در دوشنبه پیش از فصل آینده است. هایلایت شده توسط تغییر از اجازه دادن به بازیکنان که رد صلاحیت شده به دلیل انجام هدف باقی می ماند در حاشیه این گپ تصویب قوانین مربوط به هدف قرار دادن فوری پخش pregame پروتکل و تکراری نیوجرسی اعداد.

به جای اینکه از بازی خارج و مجبور به بازگشت به اتاق قفل است که حکومت پس 2013, بازیکنان نامیده می شود که برای یک هدف ناپاک هم اکنون می توانید باقی می ماند در این زمینه با تیم خود را. همه دیگر با هدف قرار دادن قوانین باقی می ماند همان. https://embed.sendtonews.com/oembed/?fk=bRolOyFR&cid=8121&sound=off&format=json&offsetx=0&offsety=0&floatwidth=400&floatposition=bottom-right&float=on

این پنل همچنین تصویب دستورالعمل جدید از نظر نقد فیلم. پشتیبانی شده توسط NCAA Football قوانین کمیته مقامات خواهد شد که کمتر از دو دقیقه به بررسی فوری پخش تماس های کامل و تصویری بررسی است. تنظیم محدودیت زمانی امید به ادامه تلاش در افزایش سرعت بازی.

علاوه بر این اگر بازی ساعت منقضی می شود در پایان نیم و پخش تعیین کننده وجود دارد که زمان باقی مانده, ساعت شروع خواهد شد در این داور سیگنال پس از بررسی تنها در صورت وجود حداقل سه ثانیه باقی مانده است. اگر کمتر از سه ثانیه باقی می ماند در ساعت و سپس نیم اعلام شده است بیش از.

با توجه به نگرانی های اطراف فعل و انفعالات منفی بین تیم های پانل به تصویب یک قانون جدید نیاز به مقامات در این زمینه 90 دقیقه قبل از کیکآف به جای زمان 60 دقیقه خوانده شده را علامت. مقامات قضایی آغاز خواهد شد در این زمان طولانی. این پنل همچنین پیشنهاد یک مربی بود در حال حاضر در این زمینه در طول pregame گرم یو پی اس و همچنین مطمئن شوید همه بازیکنان قابل شناسایی هستند با شماره.

این پنل همچنین تصویب قانون محدود کردن محدودیت در تعدادی از هم تیمی های پوشیدن همان نیوجرسی شماره دو. تیمی که سهم به همان تعداد باید بازی موقعیت های مختلف و نیست در این زمینه در همان زمان. شروع فصل آینده بازیکنان همچنین می توانید شماره 0 به عنوان یک حقوقی شماره.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de