NBA تعلیق نجومی; مارس جنون رفتن بدون طرفداران

توسط جیمی GOLEN و جی کوهن

NBA شد اولین بار عمده آمریکا ورزش فوتبال را به حالت تعلیق بازی به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس بالا بردن سوالات چهار شنبه شب در مورد آینده بسکتبال کالج مارس جنون و دیگر نرم افزار های ورزشی.

این نگاه به عنوان اگر NBA ممکن است حرکت به سمت بازی در خالی کردن عرصه قبل از آن اعلام کرد که یک یوتا جاز بازیکن تست مثبت برای coronavirus و آن را به حال تصمیم به توقف آن فصل پس از چهار بازی.

یک فرد با آگاهی از این وضعیت گفت: جاز بازیکن که تست مثبت بود مرکز رودی Gobert. این فرد صحبت کرد به گزارش آسوشیتد پرس در خواست نامش فاش نشود چرا که نه لیگ و نه از این تیم را تایید کرد presumptive تست مثبت.

“NBA را با استفاده از این وقفه برای تعیین گام های بعدی برای حرکت رو به جلو با توجه به کروناویروس همه گیر” لیگ در بیانیه ای گفت.

نتیجه آزمون های NBA گفت: گزارش شده در مدت کوتاهی قبل از یوتا در شهر اوکلاهما بازی بود به نام خاموش. نیواورلئان در ساکرامنتو نیز به تعویق افتاد پس از اعلام.

G لیگ نیز به حالت تعلیق در آن فصل است.

NCAA رئیس جمهور علامت Emmert گفت: در روز قبل از آن که تنها ضروری کارکنان و محدود خانواده خواهد بود و مجاز به شرکت در آینده NCAA بسکتبال مسابقات تخلیه امضا مدرسه روح از یکی از بزرگترین وقایع در تقویم ورزشی.

اما سازمان می تواند ارزیابی مجدد برنامه های خود را در پی این حرکت توسط NBA.

آینده بازی NHL برای برنامه ریزی کلمبوس, اوهایو و سن خوزه کالیفرنیا و کالج بسکتبال مسابقات بزرگ ده بزرگ 12 بزرگ شرق Pac-12 جنوب شرقی اقیانوس اطلس در سواحل اقیانوس اطلس 10 و آمریکایی های ورزشی همایش برگزار خواهد شد بدون فن.

لیگ ملی هاکی گفت: آن آگاه NBA تصمیم گیری است و در ادامه به مشورت با کارشناسان پزشکی و ارزیابی گزینه های. این انتظار به یکی دیگر از به روز رسانی پنج شنبه.

همچنین چهارشنبه دریانوردان گفت: آنها حرکت خواهد کرد بازی های خانگی خود را در ماه مارس از سیاتل ایالات متحده شهر سخت ترین ضربه وقوع; تیم و لیگ اصلی بیس بال تصمیم گرفته اند که آیا این بازی برگزار خواهد شد در حریف را در ورزشگاه و یا خنثی سایت.

دو و میدانی اعلام کرد که آنها در حال کار بر روی برنامه های جایگزین خود را برای فصل باز سری در سالن بزرگ پس از شهر اوکلند ممنوعیت تجمعات 1000 یا بیشتر مردم از طریق پایان ماه مارس. این تیم نیست گفت: این که آیا آن را با توجه به مکان های مختلف برای بازی و یا بازی در خالی ورزشگاه.

و فوتبال ایتالیا باشگاه یوونتوس گفت: مدافع Daniele Rugani است COVID-19 — پخش برای اولین بار در کشور بخش بالا برای تست مثبت است. این تیم گفت: Rugani و “کسانی که تا به حال تماس با او” شده اند جدا شده است.

اوج کالج بسکتبال فصل مسابقات NCAA است از یک ماه است در جشنواره پپ گروهها و چهره-نقاشی و یک گاو پول نقد که همراه با فوتبال کمک می کند تا صندوق غیر درآمد ورزشی در مدارس سراسر کشور است. تصمیم به بازی در پاورهای عرصه خواهد شد میلیون ها هزینه در فروش بلیط اما حفظ میلیاردها در تلویزیون هزینه حقوق.

68-تیم مردان در مسابقات برنامه ریزی شده است برای شروع روز سه شنبه در دیتون اوهایو که در آن رژیم صهیونیستی است. مایک DeWine اعلام کرده است برنامه ای برای بان کی مون “تجمع جمعی” برای مبارزه با گسترش COVID-19 که اعلام شد همه گیر جهانی توسط سازمان جهانی بهداشت در روز چهارشنبه.

“این خواهد شد که احساس های مختلف, اما آن را هنوز هم بسیار رقابتی و بچه ها هنوز هم بازی مثل هیچ فردا وجود دارد” گفت: لایحه خود مربی برتر Kansas Jayhawks. “آنها بیشتر از آن را. ما بیشتر از آن را.”

در جای دیگر آیوی لیگ لغو تمام بهار ورزش به عنوان بسیاری از مدارس آمریکا گفت: دانش آموزان به بازگشت از شکستن بهار و برای کلاس آماده به تدریس آنلاین. این کنفرانس در حال حاضر لغو آن مردان و زنان مسابقات بسکتبال.

دیگر کالج بسکتبال لیگ رفت جلوتر با postseason مسابقات روز شنبه با طرفداران در حضور چند ده بزرگ بزرگ 12 Pac-12 بزرگ شرق SEC A-10 و ACC اعلام می شود وجود ندارد طرفداران شروع پنج شنبه. گروهی که صاحب پایتخت گفت: بازی های خود را بر روی بروید — با طرفداران — با وجود سی وزارت بهداشت توصیه که “غیر ضروری تجمع توده” بود به تعویق افتاده و یا لغو به دلیل coronavirus.

همچنین برخلاف روند نسبت به احتیاط: عمده خودکار مدارات مسابقه نیز گفت: آنها برنامه ریزی برای مسابقه به عنوان برنامه ریزی شده در این آخر هفته از جمله یک فصل باز IndyCar رویداد است که این محور از سه روز خیابان جشنواره انتظار می رود به منظور جلب در مورد 130,000 مردم به سنت پترزبورگ ، وجود خواهد داشت اضافی شستن دست و بهداشتی ایستگاه.

نسکار مسابقه را در آتلانتا موتور جاده سریع السیر به عنوان برنامه ریزی شده. خبرنگاران را رعایت شش پا بافر در هنگام مصاحبه با رانندگان.

بیش از 1000 نفر تست مثبت برای رمان coronavirus در ایالات متحده با 32 و میر; کسانی که نرخ انتظار می رود برای ادامه به افزایش است.

اکثر مردم به سرعت بهبود می یابند از این ویروس پس از تجربه تنها خفیف یا متوسط علائم مانند تب و سرفه. برای برخی به خصوص افراد مسن و افراد مبتلا به مشکلات بهداشتی موجود در آن می تواند باعث بیماری شدید از جمله ذات الریه.

با توجه به که افراد مبتلا به بیماری خفیف بهبود می یابند در حدود دو هفته در حالی که کسانی که با شدیدتر بیماری ممکن است سه تا شش هفته بهبود می یابند. در چین که در آن ویروس برای اولین بار منفجر شد و بیش از 80,000 نفر تشخیص داده شده اند و بیش از 58,000 که تا کنون بدست آمده است.

MLB

مارینرز و لیگ اصلی بیس بال ندارد اعلام کرد که در آن آنها خواهد شد بازی تیم اول دو سری: برابر رنجرز تگزاس از مارس 26-29 و دوقلوها مینه سوتا از 30 مارس تا آوریل 1.

واشنگتن و رژیم صهیونیستی. جی Inslee ممنوع تجمعات بیش از 250 نفر در سیاتل است که با تجربه ترین COVID-19 مرگ و میر در ایالات متحده آمریکا

“در حالی که ما امیدواریم که برای بازگشت به بازی بیس بال در سیاتل به عنوان به زودی به عنوان ممکن است سلامت و ایمنی جامعه ما مهم است در نظر گرفتن” مارینرز گفت.

Chicago Cubs پارچ یو درویش فکر می کند یک MLB پخش خواهد شد این ویروس در نهایت و وقتی اتفاق می افتد که او انتظار دارد MLB به حالت تعلیق در آن فصل فقط به عنوان NBA انجام داد.

یک پیام در سمت چپ بود به دنبال نظر از لیگ اصلی بیس بال پس از NBA اعلام کرد وقفه.

با وجود نگرانی های خود را در مورد یک بازیکن بیماری درویش گفت که او هنوز اصرار MLB برای به تعویق انداختن روز باز است که برای مارس 26.

“من نمی MLB کمیسر بنابراین من نمی توانم هر چیزی در مورد آن,” او گفت:. “اما اگر من کمیساریای من می خواهم برای دیدن بیشتر بود و بیشتر از یک هفته.”

ایتالیا

بدن حاکم از فوتبال اروپا گفت: بازی بین سویا و رم در اسپانیا و اینتر میلان و ختافه در ایتالیا “برگزار خواهد شد به عنوان برنامه ریزی شده.”

فوتبال ایتالیا باشگاه رم گفته بود اوایل روز چهارشنبه آن را نمی خواهد خود را از سفر به سویل چرا که “این هواپیما از ایتالیا بود و نه مجاز به زمین در اسپانیا است.” ختافه جمهور انجل تورس گفته بود تیم خود را نمی خواهد سفر به ایتالیا و از آنجا که او نمی خواهید به خطر از بازیکنان خود را در قبال سلامت و با رفتن به یک منطقه در تلاش برای جلوگیری از گسترش ویروس.

ایتالیایی فدراسیون فوتبال دستور ایتالیا تیم زنان برای بازگشت به خانه قبل از پایان مسابقات جام آلگاروه در پرتغال ترس آن را نمی خواهد بود قادر به گرفتن یک پرواز بازگشت. روز چهارشنبه پرتغالی فدراسیون فوتبال لغو شد فینال بین ایتالیا و آلمان.

ایتالیا در حال حاضر به حالت تعلیق در تمام رویدادهای ورزشی تا آوریل 3.

اسکیت

جهان شکل اسکیت قهرمانی در مونترال در هفته آینده لغو شد. بالا مسابقه اسکیت به صورت غیر المپیک سال برنامه ریزی شده بود به نزدیک به 200 اسکیت باز از بیش از 50 کشور به مونترال.

اسکی

کمتر از 24 ساعت قبل از اولین مسابقه بین المللی فدراسیون اسکی لغو زنان اسکی آلپاین جام جهانی در سوئد توزیع فردریک Brignone ایتالیا کلی عنوان و انکار مواجه بود بازگشت به مسابقه در این فصل است.

بود, دفاع از, کلی, قهرمان, اعلام کرده بود اوایل روز چهارشنبه که او را به رقابت در این مراسم پس از شش هفته استراحت از ورزش پس از مرگ پدرش. عدم وجود هزینه سرب در رده بندی کلی.

تغذیه در جام حذفی به تعویق افتاد

فدرال رزرو جام در مجارستان شد و به تعویق افتاد پس از دولت های محلی گفت: آن را منع عمومی داخل سالن گردهمایی بیش از 100 نفر است. فدراسیون بین المللی تنیس گفت: این امر سعی کنید برای پیدا کردن یکی دیگر از تاریخ مناسب برای زنان رقابت های تنیس.

لیگ فرانسه جام

فرانسه لیگ قهرمانان اروپا میان پاریس سنت ژرمن و لیون, برنامه ریزی برای 4 آوریل به تعویق افتاد. یک تاریخ جدید است هنوز اعلام نشده است.

روسیه جمعیت

لیگ روسیه بازی در مسکو خواهد بود محدود به 5000 نفر در ورزشگاه تحت درمانی جدید مقررات در پایتخت. علاوه بر این طرفداران که شامل بازیکنان و کارکنان تیم ورزشگاه کارکنان و امنیتی است.

ژیمناستیک

بین المللی فدراسیون ژیمناستیک گفت: این تعویق انداختن دو جام جهانی حوادث با توجه به شروع هفته آینده. یکی این است که همه در اطراف رقابت در اشتوتگارت آلمان و دیگری یک دستگاه رویداد در دوحه, قطر. آنها به عنوان دو المپیک مقدماتی. فدراسیون گفت: همچنین به تعویق انداختن یک ژیمناستیک ریتمیک جام جهانی رویداد و مکان بازی های جام جهانی رویداد. هر دو به علت برگزار شد در ایتالیا در ماه آینده.

ESPORTS

جهانی esports لیگ با تیم در آمریکای شمالی و اروپا و آسیا است لغو تمام مسابقات از طریق ماه های مارس و آوریل است. به سرپرستی لیگ در حال حاضر به تعویق افتاد همه حوادث در چین و کره جنوبی با توجه به شیوع.

___

AP نویسندگان ورزشی تیم رینولدز در میامی, Daniella مطر در میلان, ایتالیا, Mattias کارن در لندن قصه Azzoni در مادرید جینی مک کالی در سان فرانسیسکو, Jenna سرخ در Charlotte, North Carolina, تام جدوگاه در کلیولند دیوید Skretta در کانزاس سیتی میسوری و جیک دام گستر در مسا کمک به این گزارش.

___

بیشتر AP ورزشی: https://apnews.com/apf-sports و https://twitter.com/AP_Sports

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im