نیروی دریایی رئیس استعفا در میان داد و بیداد بر شلیک از کشتی کاپیتان

توسط لولیتا C. BALDOR و رابرت برنز

واشنگتن (AP) — اقدام وزیر نیروی دریایی توماس Modly استعفا سهشنبه آوردن به اوج فوق العاده ای درام که او پیشرفته با ارائه یک ناسزا رنگ و لعاب upbraiding از افسر اخراج او به عنوان کاپیتان coronavirus زده ناو یو اس اس تئودور روزولت.

در اعلام استعفای وزیر دفاع علامت Esper گفت Modly ترک خود توافق “قرار دادن نیروی دریایی و ملوانان بالاتر از خود” بنابراین نیروی دریایی و روزولت به جلو حرکت می کند. روزولت است که در کنار پورت در گوام به عنوان اعضای خدمه در حال آزمایش برای coronavirus نقل مکان کرد و در ساحل.

“مراقبت از خود برای ملوانان واقعی بود,” Esper گفت.

Esper گفت که او در جریان رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در گفتگو با Modly و با رئیس جمهور را تایید او انتصاب جیمز مک فرسون به عنوان اقدام نیروی دریایی ، McPherson, نیروی دریایی, کهنه سرباز است که در حال حاضر در خدمت به عنوان معاون ارتش. او تایید کرد که در موقعیت توسط سنا در ماه گذشته.

Esper به نام McPherson “هوشمند توانا و حرفه ای رهبر خواهد کرد که بازگرداندن اعتماد به نفس و ثبات در نیروی دریایی در طول این زمان به چالش کشیدن.”

Esper گفت: او همچنین با رهبران نیروی دریایی و با تاکید بر سه اولویت از جمله قرار دادن سلامت ایمنی و رفاه روزولت خدمه و کار برای به دست آوردن کشتی به دریا به عنوان به زودی به عنوان با خیال راحت ممکن است.

Modly ایجاد کرده احتراق اختلاف با شلیک روزولت کاپیتان سروان. برت E. Crozier, هفته گذشته گفت Crozier نشان داده بود “بسیار ضعیف قضاوت” در به طور گسترده ای توزیع از طریق ایمیل نامه خواستار کمک فوری با COVID-19 شیوع روی عرشه کشتی خود را.

Modly سپس پرواز به کشتی در بندر در گوام و سخنرانی به خدمه یکشنبه که او در آن مورد Crozier گفت او یا “بیش از حد ساده لوحانه یا بیش از حد احمق” به اتهام یک ناو هواپیمابر.

به گفته یک مقام ارشد دفاع رسمی Esper صحبت Modly دوشنبه شب به کارگردانی او را به عذر خواهی برای اظهارات خود در مورد Crozier و تنظیم یک گوشی جلسه صبح روز سه شنبه. این مقام گفت Esper نیست درخواست یا تقاضا Modly استعفای اما در عوض در مورد وضعیت و راه رو به جلو. مقامات صحبت کرد به شرط ناشناس ماندن به بحث در مورد مکالمات خصوصی.

Modly آمد به خود نتیجه گیری و ارائه استعفای خود را. Modly گزینه های چند بود. مقامات گفت: آن را دشوار برای او را به بازسازی رابطه اش با ملوانان در ناوگان و به همان اندازه سخت برای بازگرداندن شهرت او در میان رهبران نظامی ارشد بازنشسته و افسران نیروی دریایی که به اعتقاد خود را تیز سخنان در روزولت عبور یک خط است.

زمان Modly صادر اش عذرخواهی شنبه شب تماس میان دموکرات ها در کنگره برای استعفای خود نصب شد. در صبح روز سه شنبه مجلس نانسی پلوسی گفت: Modly باید برود.

“متاسفانه وزیر Modly اقدامات و کلمات نشان دادن شکست خود را به اولویت بندی نیروی حفاظت از نیروهای ما” پلوسی D-کالیفرنیا گفت: در یک بیانیه نوشته شده است. “او نشان داد یک فقدان جدی از صدا قضاوت و رهبری قوی مورد نیاز در طول این زمان. وزیر Modly باید برداشته شود از موقعیت خود و یا استعفا دهد.”

سناتور. جک رید, نماینده دموکرات کمیته نیروهای مسلح سنا گفت: Modly از کار اخراج شده بود Crozier در مقابل توصیه های نیروی دریایی رهبران نظامی.

“رهبری جدید نیروی دریایی باید انجام دهید بهتر است در پیشرو و حفاظت از ملوانان و تفنگداران و خانواده های آنها در این بحران بی سابقه,” نی گفت.

همانطور که از سهشنبه نیروی دریایی گفت: 79 درصد از روزولت خدمه بوده و تست شده برای coronavirus و 230 از آنها مثبت بودند. حدود 2000 نفر از 4,865 خدمه بوده است گرفته شده کشتی.

این قسمت شروع شد که روزولت گزارش اول خود را COVID-19 مورد در میان خدمه در مارس 22, دو هفته پس از ساخت یک بندر بازدید در ویتنام است. شیوع بیماری تا کنار کشتی جنگی به طور نامحدود و ایجاد درگیری در بالاترین سطح پنتاگون.

Esper بود و علنا حمایت خود را برای Modly تصمیم به آتش Crozier اما پس از Modly سخنرانی روی عرشه کشتی Esper رشد بی قراری. تنها چند ساعت پس از Modly با صدور بیانیه ای روز شنبه در دفاع از سخنان خود Esper مجبور Modly به معکوس دوره و شماره یک عذرخواهی.

“من می خواهم به عذر خواهی برای هر گونه سردرگمی در این انتخاب از کلمات ممکن است باعث” او نوشت: اشاره به سخنرانی خود در کشتی داشته است. “من همچنین می خواهم برای معذرت خواهی به طور مستقیم به کاپیتان Crozier, خانواده و تمام خدمه از تئودور روزولت برای هر درد من سخنان ممکن است باعث.”

مغلوب ساختن پیشی جستن در جمع خبرنگاران در کاخ سفید در روز دوشنبه که او ممکن است درگیر موافقت که Modly انتقاد از Crozier بود “یک بیانیه است.” او گفت: Crozier ساخته شده است یک اشتباه زمانی که او با ارسال یادداشتی به چند نفر تخمگذار از نگرانی های خود را در مورد خدمه و ویروس. در این یادداشت که به بیرون درز شد به رسانه ها Crozier گفت: “ما در جنگ. ملوانان لازم نیست برای مردن.”

مغلوب ساختن پیشی جستن گفت Crozier تا به حال یک حرفه ای خوب قبل از این حادثه اضافه کرد: “من نمی خواهم به از بین بردن کسی برای داشتن یک روز بد.”

Modly در عذرخواهی reframed قبلی خود که از اظهارات Crozier شد “بیش از حد ساده لوحانه یا بیش از حد احمق” به فرمان. او گفت که او معتقد است Crozier است “هوشمند و پرشور است.”

“به اعتقاد من دقیقا به این خاطر که او نه ساده لوحانه و احمقانه است که او فرستاده او را هشدار دهنده ایمیل با قصد گرفتن آن را به مالکیت عمومی در تلاش برای جلب توجه عمومی به وضعیت خود در کشتی” Modly نوشت.

روی عرشه کشتی Modly بود خواست خدمه برای جلوگیری از شکایت.

“این ماموریت از کشتی است که مسائل,” او گفت:. “شما همه این را می دانند اما به نظر من کاپیتان خود را از دست داده نزد این و او به خطر بیافتد اطلاعات حیاتی در مورد وضعیت خود را عمدا به منظور جلب توجه بیشتر به وضعیت خود.”

Modly یک سال 1983 نیروی دریایی آکادمی فارغ التحصیل شد اقدام وزیر نیروی دریایی در ماه نوامبر گذشته پس از ریچارد اسپنسر سرنگون شد از موقعیت. مغلوب ساختن پیشی جستن در ماه گذشته نامزد بازنشسته عقب Adm. Kenneth Braithwaite فعلی سفیر نروژ به بعد نیروی دریایی ،

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de