ملی املا زنبور عسل به نام دلیل coronavirus

Category: لاس واگاس No comments

National Spelling Bee

پاتریک Semansky / AP

در این سه شنبه 28 مارس 2019 فایل عکس موسسه ملی Spelling Bee جایزه نشسته در مقابل رقبا در آکسان هیل-گلاسمانور, Md. روز جمعه مارس 20, 2020, سازمان اعلام کرد این رویداد سالانه نخواهد بود برگزار شد به عنوان برنامه ریزی شده به دلیل coronavirus.

موسسه ملی املا زنبور عسل نمی تواند برگزار شد به عنوان برنامه ریزی شده در این سال به دلیل coronavirus بالا بردن احتمال این که سال از آماده سازی توسط برخی از کشور بالا اونایی می تواند برای هیچ.

Scripps اعلام کرد تصمیم خود را در صبح روز جمعه با استناد به توصیه های بزرگ در برابر تجمعات توسط مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری و مداوم وضعیت اضطراری در ایالت مریلند.

زنبور عسل برنامه ریزی شده برای هفته 24 مه در آن دیرین محل مرکز کنوانسیون در آکسان هیل-گلاسمانور, مریلند, فقط در خارج از واشنگتن است.

Scripps گفت: این امر سعی کنید به برنامه ریزی مجدد زنبور عسل برای بعد از این سال, اما آن را مرتکب نشده به تاریخ جدید. این امکان وجود دارد که یک زنبور نمی تواند برگزار شد در یک چشم انداز برخی از اونایی به سختی می تواند شروع به تامل.

“لغو زنبور عسل می تواند یک شکست عاطفی برای اکثر اونایی,” Navneeth Murali یک 14 ساله املا زنبور عسل کهنه از ادیسون, New Jersey, آسوشیتدپرس گفت. “این اساسا خرد کردن رویاهای خود.”

Navneeth پدر و مادر پیوست و با خانواده های دیگر بالا اونایی ارسال یک ایمیل به پیج Kimble از زنبور عسل, مدیر اجرایی, پنج شنبه شب, اصرار او برای پیدا کردن یک راه برای برنامه ریزی مجدد. Kimble گفت: او را به کار سخت را که اتفاق می افتد و او ابراز اطمینان کرد که تدارکات برگزاری یک زنبور عسل بعد از این سال می تواند کار می کرد.

“اگر آن را کاملا روشن است که آن را بی خطر است برای نگه داشتن یک فرد جمع ما قصد داریم به انجام همه چیز ما احتمالا می تواند انجام دهد که این اتفاق می افتد” Kimble گفت: AP. “و اگر آن را امکان پذیر نمی باشد, ما در حال رفتن به انجام همه چیز را در قدرت ما برای re-تصور کنید که چیزی است که هنوز هم اتفاق می افتد برای بچه ها.”

اکثر اونایی که موفقیت در سطح ملی اختصاص سال از زندگی خود را به تسلط بر لغت و یادگیری ریشه های زبان و الگوهای. آنها یک پنجره باریک به اکسل با زنبور عسل به کودکان و نوجوانان تنها از طریق کلاس هشتم. Navneeth که پنجم رسید در سال 2018 و در 11 سال گذشته است که در میان هشتم کلاس آماده سازی خود را برای آخرین شات در عنوان.

“پیروزی ملی Spelling Bee شده رویای من برای سه سال گذشته و امسال من فکر می کنم من یک شات واقعی در آن” Navneeth گفت. “من صرف ساعت های بسیاری ساخته شده و پس از فداکاری های بسیاری برای دیدن این رویا به حقیقت می پیوندند.”

زنبور عسل قوانین نیاز به تنها که شرکت کنندگان در حرکت فراتر از کلاس هشتم قبل از اوت. 31 که بدان معنی است که اگر در این سال زنبور عسل برگزار شد بعد از این که این رقابت می تواند شامل برخی از دانش آموزان کلاس نهم برای اولین بار.

علاوه بر محدودیت در مریلند که در آن رژیم صهیونیستی است. لری هوگان را ممنوع کرده است گردهمایی از 50 نفر یا بیشتر تا اطلاع ثانوی به تعویق افتادن از زنبور عسل اجتناب ناپذیر تبدیل شد چرا که منطقه ای زنبورها در سراسر کشور شده اند به نام. Kimble گفت: 97 از 252 نقاط در این زمینه انتظار می رود به برندگان از حمایت منطقه ای زنبورها خالی باقی می ماند به دلیل لغو یا تعویق.

زنبور عسل همچنین دارای یک کارت برنامه و Scripps شد برنامه ریزی برای حدود 400 کل اونایی به رقابت در این سال است.

موسسه زنبور عسل شروع شد و در سال 1925 و در این سال اگر آن اتفاق می افتد خواهد بود 93. مسابقه برگزار شد و نه از 1943-45 به دلیل جنگ جهانی دوم است.

قبل از ویروس, اسکریپس,’ بزرگترین نگرانی برای این سال زنبور عسل تا به حال شده است برای پیدا کردن راه های جدید برای به چالش کشیدن بهترین جوان معلم املا در زبان انگلیسی است. سال گذشته زنبور عسل به پایان رسید در یک اقدام بی سابقه هشت راه کراوات پس از زنبور عسل سازمان زد از کلمات به اندازه کافی دشوار برای سفر تا برندگان. Spellers بالا در سال های اخیر استفاده شخصی مربیان و کلمه پایگاه داده است که به حساب Scripps ” تاریخ و گرایش های از بین بردن بسیاری از حدس و گمان از رقابت است.

در میان کسانی که اونایی که هنوز برای به دست آوردن یک نقطه سیمون کاپلان که به پایان رسید و نهم در سال گذشته — فقط پشت هشت اونایی شناخته شده به عنوان “قلو-champs.” سیمون 14 ساله از Davie, Florida, او منطقه ای زنبور عسل به نام در اوایل این هفته.

یک زنبور عسل برگزار شد در پاییز ارائه خواهد چالش های جدید برای آکادمیک استعداد نوجوان که بدون وقفه در طول سال زنبور عسل آماده سازی شامل منظم جلسات خصوصی مربیگری.

“من خواهد بود با شروع دبیرستان و من درگیر ممکن است خیلی بیشتر مسائل” سیمون گفت. “وجود دارد افتخارات کلاس که من را به مطالعه برای من ممکن است در برخی از جدید فعالیت های فوق برنامه و ممکن است آن را سخت به مطالعه به عنوان سخت برای زنبور عسل با تمام است که در جریان است.”

Hepzibah Sujoe یک نوجوان 13 ساله از فورت ورث تگزاس گفت: او قرار دادن پست-املا برنامه های تابستانی در انتظار در انتظار آماده شدن برای یک بعد زنبور عسل. هشتم-کلاس برادر Ansun Sujoe شد 2014 co-قهرمان.

“با تمام خانواده من پشت سر من, من می خواستم به این در سال گذشته تعداد” Hepzibah گفت. “من واقعا امیدوارم که Scripps هنوز هم اتفاق می افتد این سال است.”

زنبور عسل بلندمدت مقابله با آن میزبان برگزاری Gaylord ملی رفت و آمد مکرر و مرکز کنوانسیون که می تواند صدها نفر از اونایی خانواده و کارکنان به عنوان به خوبی به عنوان زیرساخت لازم برای televise نهایی در ESPN. Kimble گفت: هر دو محل و ESPN شد باز به چشم انداز تغییر زمان.

“قلب من می رود به همه اونایی گفت: Kimble, خودش یک قهرمان سابق. “من تقریبا 40 سال از حذف من املاء روز, اما من هنوز هم می تواند کاملا به یاد بیاورید که چگونه سخت کار می کرد برای, در مورد خواب و پیش بینی ملی نهایی. ما می رویم به انجام بهترین های ما به چیزی اتفاق می افتد به رغم محدودیت های که COVID-19 توسط اعمال در تمام زندگی ما.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>