Junior Keefer

عکس کمک

پدر ویلیام پوست گوساله و بره Keefer, حق با برادرش چارلز “Junior” Keefer, در روز کریسمس در سال 1992. به شدت در برابر داشتن خود تصویر گرفته شده این است که یکی از تنها عکس از فیلم Junior.

من سوار به سطح بالا از New York-New York, پارکینگ گاراژ عقب زمانی که هیچ کس سوار به سطح بالا از New York-New York, پارکینگ گاراژ.

این بود که تنها T-Mobile در عرصه اسکلت در محل هنگامی که آن را شناخته شده بود تحت موقت نام لاس وگاس عرصه و کسانی که نمی دنبال پیشرفت نزدیک می پرسند “کجا هستند آنها ساختمان که دوباره؟” این بود که قبل از وگاس شوالیه طلایی, هر چند آن را در حال حاضر بدترین راز نگه داشته در شهر و NHL که گسترش تیم در نهایت بازی در حال ساخت محل.

من می خواستم برای نشان دادن اگر نه تنها جان سخت طرفداران هاکی من می دانستم که این فضا است. دایی من مشتاق Tampa Bay Lightning فن و لاس وگاس علاقه مندان است.

او حتی اقامت محلی برای یک زمان کوتاه است که وی به عنوان یک دلیل برای اینکه چرا من اشتباه بود زمانی که من توضیح داد که به اندازه من می خواستم حرفه ای ورزش می رسند مطمئن نبودم اگر هاکی بود به کار.

“نه” او گفت: شدیدا. “آن را فراموش کنید.”

که آخرین باری که من دیدم عموی من. او با گذشت کمتر از دو سال بعد از آخرین در یک خط طولانی از نسل تلفات اعتیاد به الکل.

چارلز کری “Junior” Keefer — 21 ژوئن سال 1963 به 12 ژوئن 2017.

تاریخ و تا به حال تعدادی از شیاطین هیچ یک از آنها او می تواند همیشه نیمکت. او یک مدرسه قدیمی قمار باز و با تمام احترامی که من به این معنی نیست که در راه افتخاری.

من تصور او احتمالا مسخره مرا از قبر او در درجه اول به شرط بندی در هاکی زمانی که من فکر می کنم یک آسیب منفی بر یک تیم می رود هدف رای دادن. او بیشتر از look-at-the-board-و-قطعه-هم-یک-parlay نوع bettor.

او تقریبا همیشه فکر می کردم رعد و برق بود بهترین تیم. یک سال او آمد به بازدید اولیه در NHL فصل ادای سوگند با پخش داند در حالی که به جلو بر داشت پاهای خود را برای شروع سال. وقتی که ثابت کرد یک بازنده او روشن تئوری به اور یک سال بعد.

در یکی از آخرین بازدید از لاس وگاس او برچسب همراه با من به جزیره گنج اتاق پوکر یکی از چند ثابت شده که در آن من می خواهم به طور مداوم خرد کردن و کم ریسک بازی در زمان. من به تازگی امن یک زن و شوهر نسبتا زیادی پرداخت در مسابقات آنلاین و تاریخ و میگفتم من چگونه او بیش از حد بود و ماهر در no-limit hold’em.

او بود — او را از دست داده $600 در کمتر از دو ساعت و نه فلج کننده به کسی که بیکار برای چند سال گذشته. اما او محبوب ترین مرد که در گوشه ای تاریک از رفت و آمد مکرر است که شب و نه تنها خود را برای کمک های پولی به بازی.

تاریخ و عینک تا حدودی قانع کننده ماکت 2008 Tampa Bay Rays لیگ آمریکا مسابقات قهرمانی حلقه و گفت هر کس او تبادل مربی در این تیم رسیده است که جهان سری. که می داند که چگونه بسیاری از در واقع به اعتقاد او, اما من می خواهم به فکر می کنم که یک زن و شوهر از مردم رفت و برگشت به زادگاه خود و به دوستان گفت که چگونه آنها گران مرد مسئول جیمز سپر’ مکانیک.

در موارد دیگر که شانس بودند انباشته در برابر تاریخ و زمان کار آنها به نفع خود. بزرگترین لحظه زندگی خود را در یک رعد و برق بازی در سال 1995 در ThunderDome — در حال حاضر شناخته شده به عنوان Tropicana زمینه است.

به عنوان رعد و برق های نجومی-بلیط دارنده او انتخاب شده برای رقابت در وقفه بازی به چالش کشیدن از طرفداران به ساقه جن از طریق کوچک چوبی حافظه در net. جایزه جدید GMC کامیون.

تاریخ و غرق آن و به طور طبیعی تصمیم گرفتند برای $10,000 به صورت نقدی بیش از خودرو. آنها به او یک ویدیو از شاهکار او نشان داد و آن را به هر کس او می دانست تا زمانی که نوار VHS شد و فرسوده است.

او باقی مانده یک بازدید کننده به طور منظم زمانی که رعد و برق رفت به قصر یخ — آنچه هر خود احترام تمپا مقیم همچنان به تماس با آنچه در حال حاضر شناخته شده به عنوان آمالی عرصه حداقل در ذهن من — سال آینده. آخرین باری که من در این ساختمان صرفا به خاطر او.

همراه پدرم در یک سفر کاری به تمپا من 14 ساله خود در حال مرگ بود برای رسیدن به یک کنسرت در قصر یخ — 2001 ارزش های خانواده, تور, اگر شما باید بدانید. هیچ راهی وجود دارد که پدر من می تواند به من — او میزبانی یک برنامه تلویزیونی از او زاییده افکار, مسابقه تازی را “شب ستاره ها” — و تاریخ و داوطلب.

این بود که یک مقدار بزرگتر از آن را برای تلفن های موبایل. محل سکونت او با مادر بزرگ من در تارپون اسپرینگز فلوریدا., یک ساعت را در ترافیک. در حالی که او نام مستعار “جونیور” برای همیشه در تلاش برای تقلید از پدر من و از خود گذشتگی بود یک منطقه که در آن او مسلما می گویند او سقوط کرد.

ماندن هوشیار را به یک جفت از دو ساعت رفت و برگشت درایو در همان شب خود را برای نوجوان برادرزاده اش عادی است. من به یاد داشته باشید پدر من که شوکه کرد.

من می دانم آن را به معنای زیادی به او و حتی بیشتر از آن به دنبال آن را به معنای زیادی به من بیش از حد.

تاریخ به من آموخت که ما همه ناقص اما این بدان معنا نیست که ما نمی توانیم تفاوت را حتی اگر آن را یک دقیقه یک برای خود ما خانواده است. همه ما اغلب اشتباه, اما این بدان معنا نیست که ما نمی توانیم گاهی اوقات درست است.

حق با او بود در مورد وگاس به عنوان یک هاکی شهر عمدتا حتی حق در مورد رعد و برق چندساله قدرت. او می خواهم برای دیدن بازی امشب بین دو فرانچایز در قصر یخ.

من خوشحالم من می تواند چشم خود را.

مورد Keefer را می توان در 702-948-2790 و یا [email protected]. دنبال مورد در توییتر در توییتر.com/casekeefer.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de