چند حالته دزد بانک محکوم به اعدام در لاس وگاس مورد

Category: لاس واگاس No comments

سابق فدرال زندان فراری محکوم شد دوشنبه به 15 سال زندان برای سرقت از بانک ها در اورگان و واشنگتن قبل از او دستگیر شد و در اتحادیه های اعتباری دزدی و carjacking در لاس وگاس در سال 2017, مقامات گفت.

ویلیام Etheridge, 57 نیز محکوم به سه سال از نظارت آزاد و دستور به پرداخت بیش از $18,000 در, جبران, U. s. دادستان نیکلاس Trutanich گفت.

Etheridge محکوم شد توسط ایالات متحده در منطقه قاضی جنیفر دورسی پس از شفاعت گناه در ماه اکتبر به 11 فدرال به اتهام سرقت از بانک carjacking و فرار Trutanich گفت.

Etheridge دادگاه منصوب وکیل, پل, معما کاهش یافته است به نظر.

Etheridge فرار کرده اند در مارس سال 2017 از شمال غربی منطقه ای Re-entry مرکز در پورتلند که در آن او بود در خدمت یک جمله برای یک سرقت از بانک محکومیت با توجه به اسناد دادگاه.

او دزدیدند 10 بانک در دو ماه در اورگان و واشنگتن قبل از مقامات گفت که او در اختیار داشت یک تفنگ را در جولای 2017 سرقت در لاس وگاس.

Etheridge carjacked یک وسیله نقلیه با مردم در داخل ساخته شده و آنها او را به یک موتور هارلی دیویدسون نمایندگی جایی که او دستگیر شده بود در حالی که در تلاش برای خرید یک موتور سیکلت به استفاده از برای گریز دادستان گفت.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>