مادر شکایت جنوبی پاسادنا بیش از کشنده تیراندازی پلیس از “ER’ بازیگر ونسا مارکز

از ونسا مارکز, بازیگر زن که به ضرب گلوله توسط پلیس در حالی که نگه داشتن آنچه که تبدیل به یک BB gun در مقابل ساوت پاسادنا آپارتمان در سلامتی چک در ماه اوت سال 2018 طرح دعوی در دادگاه ادعا عمدی شنبه, رقیب که او هرگز تهدیدی برای افسران.

کت و شلوار خود را به نام استفاده از نیروی “غیر منطقی” “غیر قانونی” و “نظامی.”

این شکایت در Los Angeles County Superior Court نام جنوبی پاسادنا افسران درگیر در تماس با کریستوفر پرز Gilberto Carillo, Avick Manukian Det. آرتور Burgos, Sgt. اسپنسر لویی — همراه با آن-رئیس پلیس آرتور میلر و شهر جنوبی پاسادنا به عنوان متهمان. مارکز’ مادر, Delia McElfresh است که به دنبال نامشخص میزان خسارت خواهد بود که در دادگاه.

با توجه به 22-صفحه شکایت افسران و سنن و آنچه تا به حال شده است در ابتدا سلامتی, بررسی, بعد از اچ به نام به حال مقامات به بررسی مارکز که تا به حال سابقه مشکلات پزشکی است. کت و شلوار و گفت: مارکز به حال جواب همه سوالات پرسیده شده از او توسط ماموران آتش نشانی و بهداشت روان پزشک. پس از افسران تصمیم گرفت آنها را بازداشت مارکز برای روان نگه مارکز گفته مقامات او “احساس نمی امن” در اطراف پلیس و گفت: نمی خواهم برای رفتن به بیمارستان شکایت گفت.

“خود را مسلح حضور همراه با تلاش برای حذف از خانم مارکز از خانه اش در برابر او خواهد شد یک نظامی شوم و تهدید پاسخ به ضعیف و مشخصه ناتوان که در اعمال حق خود را به باقی می ماند در خانه” کت و شلوار ادعا.

وکلای مدافع McElfresh قبلا ثبت یک ادعا با شهر در فوریه 2019 به دنبال 20 میلیون دلار است. McElfresh مردد به جلو حرکت می کند با اقدام قانونی و امیدوار افسران درگیر در دختر او را از مرگ خواهد بود پاسخگو توسط دادستان و وکیل او گفت:.

اما در ماه مارس به لس آنجلس دفتر دادستان منطقه گفت: ماموران که به کشته شدن مارکز بودند اقدام در دفاع از خود. این گزارش گفت: Carillo بود “ترس از [خود] ذهن” هنگامی که او را دیدم مارکز با اشاره ماکت BB تفنگ خود را در جهت. Carillo اخراج handgun هشت یا نه بار به سمت مارکز. پرز گفت که او می ترسید برای او زندگی خود را به ضرب گلوله آر-22 تفنگ سه بار.

پس از شلیک ماموران در بر داشت مارکز ناخودآگاه دروغ گفتن در کنار پله در آپارتمان و واحد BB gun در کنار او.

قبل از به رگبار گلوله ماموران گفته بود مارکز به رها کردن ماکت تفنگ دا در گزارش است.

هنوز کت و شلوار به اتهام افسران نیست به اندازه کافی به تلاش و د-تشدید وضعیت.

“این دقیقا همان نوع کشنده و غیر ضروری اقدام پلیس که منجر شده بسیاری در این کشور به تماس پلیس, اصلاحات” گفت: Vicki سارمینتو یکی از وکلا در این مورد در یک بیانیه نوشته شده است.

از طریق سخنگوی این شهر جنوبی پاسادنا گفت: آن را به حال شده است در خدمت طرح دعوی در دادگاه و نه تا به حال دیده می شود یک کپی از شکایت و کاهش یافته است به اظهار نظر در این مورد است.

پس از دادستان منطقه بررسی به این نتیجه رسیدند پلیس نیز منتشر شد بدن دوربین فیلم از این حادثه.

پلیس گفت: DA گزارش و فیلم رنگ یک وضعیت که در آن پلیس در تلاش بودند برای کمک به کسی اما وضعیت در تراژدی به پایان رسید.

“آنها با استفاده از هر منبع موجود در تلاش برای به دست آوردن او مراقبت او نیاز دارید, اما متاسفانه این وضعیت در زمان بسیار غم انگیز به نوبه خود گفت:” رئیس پلیس جو Ortiz.

مارکز رز به شهرت در سال 1988 در فیلم “ایستگاه و تحویل” که در آن او با بازی آنا دلگادو یک دانش آموز دبیرستانی بود که با الهام از او معلم, Jaimie اسکلنت به کالج بروند. این فیلم بر اساس یک داستان واقعی است. در سال 2010 مارکز بود و صدای پیشرو در تلاش برای جمع آوری پول برای زندگی واقعی اسکلنت سرطان درمان است.

او بعدها به دست آورده نقش در تلویزیون نشان می دهد مانند “Seinfeld” و “E. R.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de