بیش از 14 درصد از L. A. شهرستان زندانیان تحت قرنطینه; 2 کارگران در هواکش

بیش از 14 درصد از زندانیان محکوم به قصاص در لس آنجلس تحت قرنطینه سفارشات کلانتر روز دوشنبه گفت:.

کلانتر الکس بیانوبا گفت: 1,724 فتح زندانیان قرنطینه. زندانیان در حال قرنطینه کلانتر گفت: “اگر او و یا او ممکن است تا به حال حداقل 10 دقیقه از تماس با کسی که در حال حاضر جدا شده پس از نشان دادن یک تب یا دیگر علائم است.

تا کنون 19 را آزمایش مثبت برای COVID-19 با داشتن هفت بازیافت شده است و نشانه ای رایگان برای حداقل سه روز است.

یکی دیگر از 64 زندانیان بودند که جدا شده پس از آنها نشان داد علائم کروناویروس, یا دمای بالای 100.4 درجه و یا نشانه هایی از یک فوقانی-عفونت دستگاه تنفسی است.

هیچ زندانی کشته شده اند. حداقل دو بازداشت دستیاران مشغول به کار در این زندان در حال حاضر در حمایت از زندگی در یک بیمارستان بیانوبا روز دوشنبه گفت:.

یک دستیار بود در یک هفته گذشته و حال به نظر می رسد به بهبود می یابند. اما دستیار قرار داده شد پشت در ونتیلاتور در این هفته بیانوبا گفت.

تعدادی از زندانیان تحت قرنطینه ballooned این هفته حتی به کل جمعیت L. A. شهرستان سیستم زندان کاهش یافت در طول دو ماه گذشته.

وجود دارد 12,269 زندانیان مستقر در زندان های سراسر شهرستان با توجه به آمار روز دوشنبه منتشر نزدیک به 30 درصد کمتر از در آغاز سال است.

L. A. شهرستان را بزرگترین زندان شبکه در کشور و معمولا دارای حدود 17,000 زندانیان.

بیانوبا گفت: آزاد کردن زندانیان – به عنوان کلانتر منطقه دفتر دادستان و دادگاه کار کرده اند به انجام پس از آغاز شیوع کروناویروس – لازم بود.

بیانوبا گفت: اجرای قانون در این شهرستان ادامه خواهد داد به تلاش و آزادی بیشتر زندانیان برای جلوگیری از عمده شیوع پشت میله های زندان.

“این است و نه فقط برای ایمنی از زندانیان اما تمام پرسنل که در زندان” او گفت:. “ما هزاران نفر از مردم که در داخل زندان.”

او گفت: تعداد تحت قرنطینه می تواند در نوسان است.

“گاهی اوقات (قرنطينه) اتفاق می افتد صدها نفر در یک زمان” گفت و توضیح داد که کل بلوک همراه قفل شده است زمانی که یک زندانی شروع به نشان دادن علائم ویروس.

زندانیان در انزوا باید دو تست منفی به جای فقط یکی به دوباره وارد کنید به طور کلی زندان جمعیت.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im