بیشتر سیاتل دموکرات تماس برای شهردار استعفای

Jenny, theyve got your number.

جنی آنها کردم شماره شما. لستر سیاه

این ماموریت به شهردار جنی Durkan از دفتر در حال حاضر چند جانبه تلاش کنند. در بالا از آن یاد دادخواست شنیده بودن در King County Superior Court سه قوه مقننه منطقه گروههای دموکراتیک در منطقه سیاتل دعوت Durkan استعفای.

36, 37 و 43 منطقه دموکرات سه از پنج سیاتل-سنگین قانونی مناطق در واشنگتن هر قطعنامه درخواست Durkan استعفای. این مناطق نشان دهنده صدها محلی دموکراتیک رای دهندگان در سراسر سیاتل از جنوب پایان دادن به دانشگاه های منطقه و همه چیز را در میان.

حمایت

این قطعنامه از 36 متحده که Durkan “شکست خورده است را به رعایت ارزش های حزب دموکرات شکست خورده است در مسئولیت خود را به نگه داشتن مردم از سیاتل امن و دهکدهای از دست داد اعتماد مردم را از سیاتل.” اگر او نمی کند استعفا قطعنامه تماس در شورای شهر به استیضاح Durkan. اگر که کار نمی کند, قطعنامه خواستار مردم دیگر را به چالش Durkan در 2021 انتخاب مجدد مبارزه است.

جودی اسمیت, یک عضو از 36 منطقه یکی از شرکت حامیان این قطعنامه بود. به گفته اسمیت این قطعنامه نوشته شده بود حدود شش هفته پیش زمانی که تظاهرات آغاز شده در کاپیتول هیل. اسمیت بود شاهد یک چیز از طریق livestreams از تظاهرات و شنیدن دیگری در Durkan را در کنفرانس های مطبوعاتی.

“شهردار Durkan بود به ما دروغ” اسمیت گفت: “و gaslighting ما در مورد چیزهایی که ما تا به حال شواهد تصویری که در آن بود مورد. این ایجاد این فرهنگ در شهر ما بودن وحشت زده از نهادهای قدرت است.”

در ماه ژوئن مترقی رهبران امضا نامه ای سرگشاده خواستار Durkan استعفای. پشت صحنه, اسمیت و سه نفر دیگر از 36 منطقه اعضای پیش نویس استعفای قطعنامه در همکاری با دیگر قانونی مناطق. که بیش از یک ماه پیش.

“واقعیت این است که” اسمیت گفت: “هیچ چیز واقعا تغییر در آن دوره زمانی به بهبود وضعیت” یا نوسان نظر در Durkan رهبری است. “اگر هر چیزی” اسمیت گفت: “دلایل بیشتری را انباشت اشیاء بدست آمده در این که چرا ما نیاز به قطعنامه هایی از این برای حفاظت از شهر ما.”

نیکول گومز صندلی از 36 منطقه بود “شگفت زده” و همچنین “در همه جای تعجب نیست” با راه رای را تکان داد, او گفت:.

“این یک چیز بسیار نادر برای سازمان ما برای انجام این کار” گومز گفت. “خواستار استعفای یک معامله بزرگ است و ما اصلا آن را به آرامی. این چیزی است که عضویت ما می شود بسیار نگران است. آنها متفکرانه و عملی و بنابراین من مطمئن نیستید که چگونه این امر است.”

36 قانونی منطقه دموکرات ها به نظر نمی رسد به نام برای شهردار سابق اد موری به استعفا در سال 2017 پس از او متهم متعدد سوء استفاده جنسی از اتهامات. تابستان Stinson, سیاست مدیر در 36th تایید کرد که آنها با این حال تماس برای بیلی Stober سابق صندلی پادشاه شهرستان دموکرات به استعفا.

عضویت در هر قانونی منطقه محدوده در صدها—Gomez ادعای منطقه خود به تنهایی در هر نقطه از 300 به 500 عضو و ایمیل خود را فهرست می رسد حدود 4000 نفر است. این قطعنامه و امضا از مناطق اعضا ارسال خواهد شد به سیاتل شورای شهر گومز گفت.

“شما فقط می توانید از اسپری فلفل بسیاری از اعضای جامعه قبل از اینکه حتی غیر رادیکال اعضای جامعه خود را در حال تغذیه گفت: Devin Glaser عضو 37 قانونی منطقه دموکرات. او در توصیف منطقه خود را به عنوان “هسته رابرت قوانین نظم و خسته کننده قطعنامه-عبور از تشکیل حزب دموکرات است.” آنها رای دادند و 2 به 1 به تماس برای Durkan استعفای.

وقتی پرسیده شد که نظر یک سخنگوی شهردار گفت: شهردار Durkan نمی خواهد پریشان Councilmember Spike را استیضاح تلاش و به جای او با تمرکز بر چالش های پیش روی شهر ما از جمله ما خونتان COVID-19 موارد ما بحران اقتصادی سال 2020 بودجه شکاف و کار برای تبدیل SPD و از بین بردن سیستمیک بی عدالتی.”

Councilmember Kshama Sawant, the lone سوسیالیستی در شورا بود و نه درگیر در “استیضاح تلاش” این قطعنامه از دموکراتیک قانونی منطقه سازمان. شهردار سخنگوی روشن است که بافت همبند در اینجا این است که Spike گفته او در حال حاضر به پیش نویس مقالات از استیضاح, اگر به آن می آید. هنوز امیدوار بودم حداقل برای یک مطلب خاص boilerplate بیانیه ای از دفتر شهردار.

Durkan بارها اقدام به قاب خواستار استعفای او و یا استیضاح به عنوان آینده از یک منبع: Spike. Durkan سرزنش یک معترض-چراغ مه به خانه اش در Spike و با ارسال نامه ای به شورای رهبری اصرار شورا به بررسی Sawant. فقط به صلیب تی و نقطه من من من پرسید که آیا سازمان Spike درگیر شد در قطعنامه تصمیم گیری.

“این قطعنامه نوشته شده توسط دموکرات” Stinson گفت. “تا آنجا که شهردار Durkan می خواهم به این باور او یک فرد سوال خود را رهبری او باید به صورت واقعیت تلخ است که او تا به بسیاری از دموکرات و اتحادیه های کارگری درخواست او را به استعفا.”

پشتیبانی غریبه

Glaser بود “عصبانی” در Durkan دفتر تلاش به این لینک اقدام به Sawant.

“او امیدوار به نوبه خود یکی از اعضای شورای به دشمن” Glaser گفت: “زمانی که او در واقع با آن مواجه است کامل بر روی مترقی شورش از درون خود حزب است.”

برای قرار دادن آن را به هر راه دیگر—و به سرزنش آن در Sawant—”پاک کردن است صدای ما” Stinson گفت.

حمایت

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de