کمک بیشتری در دسترس برای مینه سوتا کسب و کار کوچک در میان coronavirus بحران

به عنوان کسب و کارهای کوچک در سراسر کشور همچنان به مبارزه در میان COVID-19 بحران وزارت مینه سوتا اشتغال و توسعه اقتصادی در این هفته اعلام کرد اجرای مینه سوتا وام کسب و کار کوچک برنامه تضمین.

این برنامه بخشی از یک $330 میلیون لایحه امضا شده توسط رژیم صهیونیستی است. تیم Walz بیش از آخر هفته فراهم می کند و گزینه دیگری برای کمک به کسب و کارهای کوچک است که ممکن است در مبارزه حق در حال حاضر.

“این ضمانت وام کمک مینه سوتا در کسب و کارهای کوچک دسترسی به سرمایه آنها نیاز به نگه داشتن عامل در طول این زمان دشوار” Walz گفت: در یک بیانیه آماده.

در عبارت وام تضمین یک وعده است توسط یک حزب به فرض بدهی از وام گیرنده. در این سناریو دولت خواهد بود با فرض بدهی از یک کسب و کار کوچک.

در مجموع سند کمیسر استیو گرو برآورد 10 میلیون دلار کنار گذاشته برای این برنامه کمک خواهد کرد که اهرم حدود $20 میلیون به 25 میلیون دلار اضافی کمک های مالی برای کسب و کارهای کوچک در سراسر کشور.

“ما ایجاد این برنامه تضمین وام چون ما می دانیم که بسیاری از کسب و کارهای کوچک در سراسر مینه سوتا نیاز به کمک و موجود که وام اضطراری برنامه ها ممکن است نه دیدار با نیازهای هر کسب و کار” بیشه گفت: در یک بیانیه آماده.

این ضمانت وام تنها می تواند اهرم بودجه برای کسب و کارهای کوچک با کمتر از 250 کارمند. آن را ارائه 80 درصد تضمین تا حداکثر $200,000 معنی حداکثر مبلغ وام در وام تضمین برنامه خواهد بود 250.000 دلار است.

همه وام های ساخته شده توسط وام دهندگان ثبت نام شده در مینه سوتا وام کسب و کار کوچک برنامه تضمین. هیچ وام خواهد شد به طور مستقیم آمده از عمل.

واجد شرایط وام دهندگان شامل بانک ها و یا دیگر تجاری وام دهندگان نهادهای عمومی یا خصوصی غیر انتفاعی سازمان های توسعه اقتصادی که دفتر مرکزی واقع در مینه سوتا است.

این ابتکار جدید می آید دقیقا یک هفته پس از Walz امضا جداگانه منظور اجرایی است که دسترسی به 30 میلیون دلار از ویژه درآمد حاصل از وجوه و اجازه می دهد تا کسب و کارهای کوچک به درخواست برای وام در هر نقطه از 2500 دلار به $35,000. که برنامه وام رسما روز دوشنبه با وام 50 درصد بخشایش و ارائه شده در 0 درصد نرخ بهره.

شما می توانید اطلاعات بیشتر در مورد هر دو برنامه در www.mn.gov/deed.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im