We love to see it.

ما دوست دارم به آن را ببینید. HBO

ما به Michaela Coel آینده سری من ممکن است شما را از بین ببرد عالی نقد و بررسی. 12-قسمت سری اکران در HBO این یکشنبه می Coel امضا شوخ طبعی و اعمال آن را به عواقب تجاوز جنسی. رک و پوست کنده من به تماشای هر چیزی با Michaela Coel در آن است. لندن متولد شده بازیگر شناخته شده برای سری آدامسسریع, شوخ و منحصر به فرد در مورد طنزهای مذهبی 24 ساله که فقط واقعا می خواهد به داشتن رابطه جنسی. ما نویسنده رابرت ژامبون نامیده می شود این قانون جدید از Coel “خیره کننده” و نوشته است که “این گیج تحریک آمیز تلویزیونی در بالاترین مرتبه و نوع پلت فرم است که Coel و گوهای خود را مانند غنی سزاوار است.”

این بررسی ها در حال حاضر و دیگران موافق:

پشتیبانی غریبه

  • کرکس: “یکی از مهمترین و بلافاصله قابل توجه چیزهایی که در مورد من ممکن است شما را از بین ببرد این است که تن خود را…این بازی در رنگ پذیری اجرا می شود این دوره از سری صحنه ها که شروع و تنها به تبدیل شدن دلخراش, تاریک, لحظات لبه توسط کمدی بدون از دست دادن بینایی از غنی چشمگیر سهام.”
  • نیویورک تایمز: “در فقط در مورد هر مرحله آن را لمس و بی سر و صدا خنده دار. Coel دور می شود با همه چیز است که می تواند خطرناک برای دیگر نویسنده-مدیران و او آن را با ثبات است.”
  • The Hollywood Reporter: “در بسیاری اتفاق می افتد در اینجا بسیاری از نوسانات بزرگ است. و حتی زمانی که آن را نتواند جاه طلبی از آن است که یک چیز را به تحسین.”
  • من ممکن است شما را از بین ببرد برای اولین بار در چهار شنبه 7 ژوئن در 10:30 pm در HBO و HBO حداکثر.