بیشتر تماس برای باز کردن سیاتل خیابان های خالی به مردم ماشین

Category: سیاتل No comments

Seattle is full of empty streets right now, and they could be used to help with social distancing.

سیاتل, پر از خالی, خیابان, در حال حاضر آنها می تواند مورد استفاده قرار گیرد برای کمک به با “سالم ماندن” بخشی از واشنگتن اجتماعی فاصله تلاش. جان مور / گتی ایماژ

فیلادلفیا, مکزیک شهر بوگوتا در حال انجام آن است. دن نه و سیاتل دوچرخه وبلاگ می خواهم این ایده. سیاتل شهردار جنی Durkan است که به دنبال آن دفتر او می گوید غریبه.

و امروز به واشنگتن جذب فرماندار جی Inslee جدید “در خانه بمانند سالم” منظور اضافی وجود دارد تماس برای مقامات محلی به repurpose جاده های عمومی به خوبی فاصله انسانی-طراحی فعالیت هایی مانند دوچرخه سواری, در حال اجرا و راه رفتن.

Inslee را سفارش نمی کند منع این نوع از ورزش است. در واقع فرماندار اشاره کرده است که در حال حرکت در اطراف در هوا باز است و هنوز هم فقط به عنوان مهم به همه سلامت به عنوان قبل از آن بود این مستند. در نیویورک تایمز امروز دکتر حزقیال J. Emanuel معاون شهردار از طرح جهانی در دانشگاه پنسیلوانیا (و برادر سابق اوباما دستیار رام امانوئل) همچنین ترویج ایده آمریکایی در ادامه به خارج در حالی که اجتماعی فاصله.

برای حمایت از این نوع فعالیت امانوئل تماس در رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن به زور تغییر در استفاده از ملت ما جاده:

او باید سفارش شهرداران به نزدیک ترین خیابان های به ترافیک وابسته به وسايط نقلیه آنها را به پیاده روی در فضای باز به اندازه کافی برای آمریکایی ها به خارج در یک فاصله امن. استثنا می تواند برای ترافیک با بالينی هدف (رفتن به مطب یا داروخانه).

البته انجام این کار در سیاتل نیاز ندارد به دستور ریاست. و ویکی Clarke, سیاست, مدیر آبشار باشگاه دوچرخه می گوید: این حجم از مردم در سیاتل مسیرهای پیاده روی عمومی به تازگی تأکید کرده است: “واقعیت آن است که سخت به تمرین های اجتماعی فاصله با چنین فضای محدود برای مردم به پیاده روی و دوچرخه سواری در ماشین-فضای رایگان.”

آیا شما می خواهید برای حمایت از غریبه? کمک در اینجا.

کلارک معتقد است که این شهرستان نیاز به “مطمئن شوید که ضروری سفر با پای پیاده و یا با دوچرخه امن هستند—اجتماعی فاصله امن, اما همچنین ایمن از سرعت وسایل نقلیه در حال حرکت.” و او تا به برخی از ایده های.

“آنچه در مورد تعیین این شهر موجود محله Greenways به عنوان ماشین-رایگان?,” کلارک می پرسد. “می تواند در تعطیلات آخر هفته و یا هر روز. یکی دیگر از ایده من شنیده ام به تازگی ساخت هر حتی شماره خیابان باز به مردم دوچرخه سواری و پیاده روی هر شماره عجیب و غریب در خیابان برای ترافیک وسیله نقلیه.”

وجود دارد مقدار زیادی از فرصت ها برای سلامت متمرکز آزمایش کلارک گفت: از آنجا که “بسیاری وجود دارد کمتر سفر با اتوبوس و خودرو رخ داده در این شهر در حال حاضر.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>