MoPOP را Motherhumping Graboids به یک صفحه نمایش در نزدیکی شما جمعه آینده

Tremors: a vital linking node in the Six Degrees of Kevin Bacon multiverse.

لرزش: حیاتی ارتباط گره در شش درجه از کوین بیکن multiverse.

اگر وجود دارد هر گونه پوشش نقره ای یافت می شود در قرنطینه زندگی, این MoPOP عالی سازمان دیده بان-همراه غربالگری سری آن است که از داخل خانه که جمعه آینده (17 جولای) خواهد شد از ویژگی های شاهکار , لرزش همراه با مهمان ویژه.

از آن آسان است برای پیوستن به: شما فقط باید به لرزش نشانهای در یک پنجره که آیا در Netflix بکشد و یا آمازون یا (برای طرفداران واقعی) بر روی VHS. در یکی دیگر از پنجره شما نیاز به تماس بگیرید تا MoPOP را livestream با مهمان ویژه کلی سو DeConnick. مخاطبان و میزبان تمام دکمه بازی در کامپیوتر و وی سی آر در (حدود) همان زمان و پس از آن هر کس می تواند به نظاره نشست و چت همراه به عنوان غول قنات کرم ها با تهدید و ارعاب یک شهر کوچک.

اما البته شما می توانید فقط لرزش در هر زمان شما می خواهید بر روی انواع خدمات جریان. بنابراین چه چیزی باعث بعدی روز جمعه MoPOP حزب خاص ؟

خوب برای یک چیز وجود دارد بسیار جذاب مهمان کلی سو DeConnick یک کمیک نویسنده که چشم انداز برای کاپیتان مارول شکل پایه ای برای شخصیت ما می دانیم و عشق در مارول فیلم. MoPOP را برای او چیده شده به میزبان حزب با تفسیر, فوتبال و کوکتل.

گذشته از این Carol Danvers تغییر علامت تجاری به عنوان کاپیتان مارول کلی را نیز در کار بسیار کشنده, سگ ماده, سیاره, و بسیاری از بسیاری دیگر. انجام غربالگری لرزش ایده او ادای احترام به ’50s-سبک مخلوق ویژگی های.

پشتیبانی غریبه

برای روشن لرزش بسیار مسخره فیلم ترسناک که البته آن قدرت بزرگ. در اصل تحت عنوان زمین کوسهآن را داستان از یک دسته از کرم غول پیکر است که می خواهم به شما غذا خوردن است که بسیار آن است. انفجار انتشار دکمه موس, ترسناک, هیولا در شب — آن را به یک ترکیب ایده آل از ’80s, schlock-ترسناک با معوج دانستن ’90s گفت و گو و آن را به عنوان popcorny یک فیلم به عنوان فیلم احتمالا می تواند باشد. (شایان ذکر است: این از تیم است که ما به ارمغان آورده اتصال کوتاه.)

من اعتراف می کنم که من به راحتی مبهوت و اغلب ترسناک-مخالف. (فقط امروز صبح من می ترسم گه از خودم وقتی که من قرار داده و یک قاشق به برخی از بلغور جو دوسر و از آن ساخته شده بلندتر glorp سر و صدا از من انتظار می رود.) اما لرزش است که خوشدل با شکوه مسخره اردوگاه در سطح شب Lepus (قاتل غول خرگوش) و یا مواد غذایی از خدایان قسمت دوم (متعدد غول موش به علاوه یک غول بیعار کودک نو پا). آن را ایده آل خنده و جیغ فیلم تجربه; و تا زمانی که ما می توانیم همه با هم در فرد برای تماشای احزاب بیشتر غربالگری حوادث مانند این زندگی را بسیار قابل تحمل تر.


این پست به روز شده است تا منعکس کننده که این غربالگری بعدی جمعه نه این جمعه.

حمایت

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de