رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به نظر می رسد به گرفتن پول خود را به ساخت مرزی دیوار. آن ممکن است که بود ،

بودجه شده بود یک مشکل بزرگ برای رئیس جمهور به عنوان دموکرات ها در کنگره مسدود تخصیص بودجه برای ساخت و گسترش مرز مانع همراه مقدار از مرز ایالات متحده با مکزیک.

اما ریاست جمهوری اضطراری اعلام اداری, بودجه شیفت و مطلوب احکام دادگاه باید اجازه دولت به گریز از کنگره و باز کردن دسترسی به میلیاردها دلار برای این پروژه است.

یک گزارش اخیر سازمان گمرک و حفاظت مرزی قرار داده شده 11 میلیارد دلار برچسب قیمت بر روی دیوار و گفت: این امر هزینه بیش از 20 میلیون دلار در هر مایل به ساخت. پول بیشتر, شاید زیادی مورد نیاز خواهد بود.

به عنوان آن می ایستد که به راحتی باعث می شود آن را گران ترین مرز دیوار در جهان, Reece جونز جغرافی در دانشگاه هاوایی که مطالعات مرزی دیوار گفت.

دامنه مغلوب ساختن پیشی جستن دیوار منتقل شده در طول زمان. در پایان سال گذشته علامت گذاری مورگان اقدام گمرک و حفاظت مرزی کمیسر به خبرنگاران گفت: هدف این بود که برای تکمیل 450 مایل در پایان این سال است.

از اواسط ماه ژانویه حدود 100 مایل از حصار ساخته شده بود اما تقریبا همه از آن بود که به جای پیری مرز موانع و یا در غیر این صورت تقویت های موجود. تنها یک مایل از حصار جدید ساخته شده بود که هیچ کدام وجود داشته است.

هیچ شخصی در مبارزات انتخاباتی وعده های ناروا نسبت به ساخت این مرز دیوار. به عنوان انتخابات نوامبر, روش, چگونه به خوبی او ارائه می شود که وعده خواهد بود موضوع قابل توجه و تحلیل است. آن را سخت به تصور کنید که خود را پایگاه سیاسی محو شدن در او حتی اگر او می افتد کوتاه این سال است.

ساخت اولین بخش جدید از مرز دیوار — که در آن هیچ وجود داشته قبلا شروع به نزدیک دانا تگزاس در اواخر اکتبر. به گزارش نیویورک تایمز, هشت-کشش مایل شمشیربازی قرار بود آغاز شده در فوریه 2019.

تگزاس ممکن است قرمز دولت است که برگ برنده برنده با 9 درصد در سال 2016 اما ساخت یک مرز مانع وجود دارد را به اثبات دشوار است, فقط به عنوان آن را برای مغلوب ساختن پیشی جستن پیشینیان.

صاحبان مالکیت خصوصی مورد نیاز برای شمشیربازی بوده است قاطعانه در مورد از دست دادن زمین های خود را. آنها در زمان قانونی اقدام هنگامی که جرج دبلیو بوش تلاش برای به دست گرفتن زمین های خود را از طریق دامنه برجسته. در یک نقطه وجود دارد صدها نفر از موارد مربوط به حال شنیده ام در تگزاس دادگاه فدرال. ریکی Garza یک وکیل با تگزاس, حقوق مدنی, پروژه گفت: این بار که پیش از آن در سال 2019 بودند 60 بوش-عصر موارد هنوز در انتظار.

در حال حاضر برخی از مالکان شکایت کرد دولت فعلی است.

مغلوب ساختن پیشی جستن است, ساختمان مفصل تر “border سیستم دیوار” از بوش به دنبال و منعکس شده در برچسب قیمت. بوش حصار هزینه حدود 4 میلیون نفر در هر مایل با توجه به گمرک و حفاظت از مرزها. مغلوب ساختن پیشی جستن دیوار هزینه پنج بار بیش از آن.

اما این دو به سختی با یکدیگر مقایسه کنید. تحت خار شمشیربازی سبک های متنوع را در این اندازه که صدر در 18 فوت بالا در برخی از مناطق. مغلوب ساختن پیشی جستن حصار 30 فوت قد با “ضد نوردی صفحه” برای دلسرد کردن مردم از پوسته پوسته شدن آن است.

بعلاوه تهمت سیستم را گسترده اجرای منطقه که شامل جاده ها, روشنایی, دوربین های دیجیتال و فن آوری های دیگر — تا حدی شبیه به بخش هایی از حصار مرزی سیستم است که در جای خود در سن دیگو برای سال.

کامل برآورد هزینه برای این پروژه در بازه زمانی از 8 میلیارد دلار به 12 میلیارد دلار در ابتدا و بعد از آن تا 25 میلیارد دلار.

مغلوب ساختن پیشی جستن به ارث برده برخی از 650 مایل شمشیربازی در طول نزدیک به 2000 مایل مرز قرار دارد توسط دولت از رئیس جمهور بوش و باراک اوباما است.

هزینه های بخش های خاص از مغلوب ساختن پیشی جستن حصار متفاوت است بسته به اینکه آیا دولت برای ورود به دامنه برجسته رسیدگی به زمین و منحصر به فرد از خاک و جغرافیا. برای مثال هزینه پیش بینی شده از یک بخش از دیوار در استار ایالت تگزاس است $11.7 میلیون نفر در هر مایل است. یک بخش در کشور همسایه Hidalgo County انتظار می رود که تقریبا دو برابر است که 21 میلیون دلار در هر مایل است.

جونز از دانشگاه هاوایی جغرافی دان وجود دارد گفت: حدود 60 مرز دیوار در اطراف جهان و افزود که اسرائیل در کرانه دوم-گران ترین — اعم از حدود 1 میلیون دلار به 5 میلیون دلار از یک مایل.

دیوار را به طور کامل جلوگیری از مهاجرت غیر قانونی و یا قاچاق مواد مخدر است. به تازگی ایالات متحده به مقامات مرزی اعلام کرد که آنها تا به حال کشف مواد مخدر در تونل کشیده است که حدود یک مایل از مکزیک به ایالات متحده تحت حصار مرزی در Otay مسا.

روز بعد واشنگتن پست گزارش داد که مغلوب ساختن پیشی جستن حصار در روستایی در ایالت آریزونا به احتمال زیاد خواهد شد که به دروازه سیل که باز باقی می ماند برای مدت طولانی در طول فصل موسمی. در غیر این صورت افزایش آب از سیل فلش می تواند دیوار به سقوط.

حصار مرزی در کالکزیکو اخبار ملی پس از وزش شدید باد در کالیفرنیا منفجر کردن حصار جدید پانل های. اعطا بخشی از مشکل این بود که بتن مهار دیوار تا به حال به طور کامل تنظیم شده است.

هنوز هم با توجه به مقدار انتقاد از مغلوب ساختن پیشی جستن دیوار که دستی استعاره.

مایکل Smolens یک مقاله نویس برای San Diego Union-Tribune.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de